<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-10 Plass : 6-1-10

1 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 2100 1 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 7 10/12 - 01 / 8 2100 15,8a 605
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 06 / 10 1609 14,1a 469
Rune Sundhaug /Holmestrand A. Valstad Sørlandets Travpark 3 11/11 - 02 / 8 2160 16,3 193
A. Hagmann Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Drammen Travbane 0 30/10 - 06 / 2 1700 16,1a 123
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 11/10 - 04 / 5 2100 15,8a 863
2 2018: -6 -1 -1 -2 -0 -38 333 2017: -19 -5 -6 -0 -5 -169 500
Amon Tomaz 2 Plass 395 833
7 år MØRKBR V v.Kadabra* (US) L. Pedersen Bjerke Travbane 2 06/12 - 03 / 2 1640 14,7 23
e. Caltina (US) v. Enjoy Lavec* (S) L. Pedersen Biri Travbane 1 24/11 - 05 / 4 2100 17,9a 24
Stall Begge Sider Ta Mjøsa L. Pedersen Bjerke Travbane 2 01/11 - 05 / 4 2160 16,0 123
L. Pedersen Kjetil Helgestad (T) L. Pedersen Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 03 / 8 2100 16,4a 29
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 15/10 - 03 / 1 2100 15,1a 51
3 2018: -9 -1 -0 -1 -3 -30 000 2017: -19 -1 -0 -2 -5 -48 500
Axel Buitenzorg (NL) 3 Plass 495 958
11 år BRUN V v.Open The Sky (FR) G. Austevoll Biri Travbane 0 06/10 - 06 / 9 2100 16,0a 775
e. Blazing Tigress (US) v. Donerail* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 5 28/9 - 04 / 6 1640 15,0a 161
Trine Nilsen-Elin Kristin Nilsen K. Kvasnes Momarken Travbane P 19/9 - 21 / 3 2140 17,4 P
C. Hande Trine Nilsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 04 / 14 2940 17,5 1324
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek N. Holm Bjerke Travbane 0 23/8 - 08 / 1 2100 15,2a 1019
4 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -13 000 2017: -22 -4 -2 -2 -7 -147 500
K.W. Tigerlady (DE) 4 Plass 479 973
7 år MØRKBR HP v.Juliano Star* (FR) V. Drolsum Sørlandets Travpark 5 19/11 - 05 / 3 1609 14,1a 47
e. Inge As* (DE) v. Diamond Way (DE) V. Drolsum Bjerke Travbane 2 08/11 - 04 / 9 2100 13,7a 193
Aasmund Drolsum-Vemund Madsen Drolsum V. Drolsum Bjerke Travbane 6 18/10 - 07 / 10 2100 15,0a 233
K. Kvasnes Vemund Madsen Drolsum (A) V. Drolsum Bjerke Travbane 4 04/10 - 08 / 1 2100 15,4a 69
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek V. Drolsum Klosterskogen Travbane 3 02/9 - 05 / 6 2100 15,4a 135
5 2018: -13 -0 -0 -2 -3 -16 210 2017: -19 -2 -0 -3 -6 -68 255
C.C. Boy* 5 Plass 372 526
9 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) M. Persson Färjestad 5 04/12 - 04 / 7 2160 17,4 152
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US) G. Kylen Bjerke Travbane 0 25/10 - 08 / 7 1609 13,8a 574
Sverige S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 15/10 - 03 / 6 2100 15,2a 24
S. Løvvold Gunnar Kylen (A) G. Kylen Momarken Travbane 4 01/10 - 01 / 10 1640 14,2ag 695
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl S. Løvvold Bjerke Travbane 1 08/9 - 03 / 6 2100 15,8a 258
6 2018: -10 -2 -1 -0 -1 -69 611 2017: -11 -1 -0 -0 -3 -32 251
Welcome S.E. (S) 6 Plass 497 898
7 år RØD V v.Glen Kronos* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 0 29/11 - 09 / 3 2140 17,0 63
e. You're Welcome (NL) v. Goetmals Wood* (FR) H. Holm Bjerke Travbane 4 15/11 - 04 / 10 2100 14,9a 103
Bruvollen Racing Team H. Holm Bjerke Travbane 6 08/11 - 04 / 12 2100 14,1a 390
H. Bye Erik Killingmo (T) H. Bye Bjerke Travbane P 01/11 - 21 / 1 2140 17,3 P
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 28/9 - 04 / 3 1640 15,1ag 51
7 2018: -15 -1 -2 -3 -6 -77 359 2017: -12 -0 -0 -0 -7 -23 000
Giant Star 7 Plass 435 210
7 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Momarken Travbane 0 14/11 - 08 / 3 2140 15,7ag 179
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 9 06/11 - 05 / 15 2100 16,6a 338
Inge Hansen /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane 8 30/10 - 05 / 11 2100 14,4a 395
M. Kanstad Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 11/8 - 06 / 8 2100 18,2ag 365
Hvit, svarte sk.klaff & omv.kile, rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 07/8 - 01 / 6 2100 15,0a 99
8 2018: -15 -0 -2 -1 -5 -42 964 2017: -16 -0 -1 -1 -6 -30 449
Javier Palema (S) 8 Plass 488 427
8 år BRUN V v.Adams Hall* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 29/11 - 09 / 2 2140 16,0 g 286
e. Agneta Palema (S) v. Alf Palema* (US) E. Killingmo Bjerke Travbane 0 15/11 - 04 / 7 2100 15,5a 333
Håkon Trandum /Aurskog T. Solberg Bjerke Travbane 0 08/11 - 04 / 8 2100 14,4a 467
J. Øveraasen Erik Killingmo (T) H. Holm Biri Travbane 6 06/10 - 06 / 4 2100 15,2a 186
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek E. Rennesvik Årjäng 4 24/9 - 06 / 9 2160 15,4 84
9 2018: -18 -0 -1 -0 -11 -44 000 2017: -21 -3 -1 -0 -4 -77 500
Önas Julius (S) 9 Plass 413 097
11 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) V. Amundsen Leangen Travbane 0 26/11 - 02 / 8 1640 17,5a 88
e. Picabo Street (S) v. Demilo Hanover* (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 0 08/11 - 04 / 10 2100 15,0a 816
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand A. Robertsen Drammen Travbane 0 30/10 - 06 / 1 1700 15,8a 432
H. Edvardsen Finn Arne Bakkeberg A. Robertsen Biri Travbane 6 29/9 - 02 / 4 2100 16,8a 135
Grå m/hvit stjerne & hvite ermringer A. Robertsen Momarken Travbane 1 19/9 - 03 / 5 2140 17,8a 158
10 2018: -12 -0 -2 -1 -5 -41 000 2017: -17 -1 -0 -4 -7 -60 500
Crunch Classic 10 Plass 380 500
7 år BRUN V v.Chipmate* (US) D. Dalen Biri Travbane 4 15/12 - 06 / 1 2100 17,2a 156
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 10/12 - 01 / 3 2100 15,5a 250
Stall Crunch Classic K. Malmin Bjerke Travbane 0 29/11 - 08 / 7 1609 14,3a 188
H. Kolle Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 16/11 - 04 / 6 1609 13,8a 173
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 03 / 4 2100 16,8a 171