<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-12 Plass : 2-9-12

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Kalima 2100 1 Plass 104 500
11 år BRUN HP v.Moe Odin S. Borstad Momarken Travbane 0 05/12 - 04 / 7 2680 33,4 622
e. Bolis v. Kipmin S. Borstad Bjerke Travbane P 11/10 - 22 / 5 2160 35,7 P
Stein Isak Borstad /Roverud S. Borstad Bjerke Travbane 0 05/3 - 02 / 12 2160 33,8 704
S. Borstad S. Borstad Biri Travbane 0 25/10 - 05 / 2 2100 31,2a 949
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Biri Travbane 0 04/10 - 07 / 8 2100 33,7a 1057
2 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -10 -4 -3 -2 -0 -101 000
Kolbu Kæsj 2 Plass 128 000
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Stensen Biri Travbane 1 08/12 - 07 / 6 1609 30,1a 41
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Bjerke Travbane 3 18/10 - 02 / 6 2160 29,5 96
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Bjerke Travbane 3 11/10 - 05 / 11 2140 31,2 72
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Momarken Travbane 2 19/9 - 08 / 7 2160 32,3 22
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 2 01/9 - 04 / 6 2120 32,4 18
3 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 3 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin T. Lindbak Jarlsberg Travbane 6 01/12 - 02 / 3 2100 30,7ag 220
e. Valle Lill v. Spikeld T. Lindbak Bjerke Travbane 3 06/11 - 02 / 4 2100 31,3a 102
Bente Eliassen /Raufoss H. Holm Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 3 2100 31,0a 128
O. Mikkelborg Trond Lindbak (T) O. Sagholen Biri Travbane 0 06/10 - 05 / 4 2100 30,0a 367
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 27/9 - 09 / 5 2140 30,5 391
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -25 000
Varg Eld 4 Plass 79 766
7 år BRUN V v.Lome Elden K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 05 / 5 2100 31,6ar 30
e. Lille Pernille v. Spang Best K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 04/12 - 02 / 6 2100 31,4a 43
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 5 27/11 - 04 / 11 2120 31,9 369
K. Ødegaard K. Ødegaard Biri Travbane 5 24/11 - 08 / 5 2100 33,1 152
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 22/11 - 04 / 4 2100 31,3a 47
5 2018: -13 -1 -2 -2 -4 -59 000 2017: -10 -0 -0 -1 -0 -5 000
Spang Virmar 5 Plass 138 500
9 år BRUN V v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 1 2100 30,4a 354
e. Spang Koso v. Kos Knekten Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 11 2100 34,0a 475
Stall Lindalen K. Kvasnes Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 3 2100 30,4a 464
K. Kvasnes Terje Lindalen K. Kvasnes Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 6 1640 31,1a 670
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 8 2100 30,1a 759
6 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 6 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Momarken Travbane 8 21/11 - 01 / 6 2140 32,2ag 136
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) V. Hop Momarken Travbane - 01/10 - 08 / 1 2140 dg a 146
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 8 10/9 - 01 / 7 2100 30,5ag 266
B. Steinseth Merete Viksås V. Hop Bjerke Travbane 3 29/8 - 02 / 8 2100 30,7a 40
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Solberg Dannero 2 13/8 - 06 / 5 2140 29,4ag 398
7 2018: -9 -2 -0 -1 -2 -44 850 2017: -10 -4 -1 -0 -2 -65 000
Harald 7 Plass 126 850
5 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Drammen Travbane 1 05/12 - 03 / 3 2120 30,6 g 28
e. Haralds Linnea v. Lykkefot K. Johansen Bjerke Travbane 1 30/11 - 02 / 1 1609 31,4a 30
Stall AnBeRa O. Østre Momarken Travbane 2 21/11 - 08 / 15 2160 32,6 141
L. Kolle Ragnhild Benum K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/10 - 02 / 8 2160 30,9 321
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 12 2140 32,3 g 110
8 2018: -7 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 8 Plass 102 212
9 år SVART V v.Spikeld D. Dalen Momarken Travbane 0 05/11 - 01 / 8 1640 br a 686
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten V. Drolsum Drammen Travbane - 30/10 - 01 / 5 2100 dg a 496
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 12 2100 31,5a 343
D. Dalen Tore Borgli L. Kolle Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 5 2100 32,6a 217
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 5 19/9 - 06 / 9 1640 28,3a 253
9 2018: -18 -1 -0 -0 -10 -54 500 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 9 Plass 155 500
5 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/12 - 04 / 9 2680 32,0 196
e. Lesja Svarta v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 6 21/11 - 01 / 4 2140 31,5a 65
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal M. Gundersen Biri Travbane - 10/11 - 05 / 10 1609 dg a 283
E. Høitomt Kjell Øyhaugen M. Gundersen Biri Travbane 4 04/11 - 02 / 2 2120 30,5 87
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 18/10 - 04 / 12 2160 31,4 167
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -1 -1 -4 -7 -66 318
Komnes Juni 10 Plass 84 018
6 år BRUN HP v.Norheim Faksen B. Steinseth Bjerke Travbane 5 27/9 - 09 / 1 2140 30,9 131
e. Maud v. Moe Odin B. Steinseth Rättvik 1 18/9 - 06 / 12 1640 28,6a 56
Bjørn Arvid Steineide /Heidal B. Steinseth Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 8 1609 29,3a 639
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) D. Dalen Drammen Travbane 4 03/9 - 05 / 6 2120 31,1 101
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Bjerke Travbane 3 23/8 - 03 / 11 2140 31,0 198
11 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 11 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane 6 15/12 - 03 / 9 2100 32,0a 334
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Biri Travbane 4 24/11 - 08 / 1 2100 32,4 259
Kari Wedum Olsen /Åsvang T. Bronken Momarken Travbane 5 21/11 - 08 / 11 2160 33,4 1593
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) H. Holm Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 5 2140 dg 167
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 8 2120 32,5 320
12 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 12 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks J. Dagsvold Biri Travbane - 08/12 - 01 / 2 2100 g6 ag 372
e. Frons Nora v. Norprins* J. Dagsvold Bjerke Travbane 7 16/11 - 05 / 10 1609 29,4a 288
Runar Sognelien /Tyristrand J. Dagsvold Bjerke Travbane 4 06/11 - 02 / 1 2100 32,0ag 305
K. Malmin Runar Sognelien J. Dagsvold Biri Travbane 4 20/10 - 07 / 9 2100 30,0ag 277
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Dagsvold Biri Travbane 2 13/10 - 04 / 2 2100 33,1a 658