<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 42.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 70.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-7 Plass : 4-1-7

1 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 2140 1 Plass 58 000
14 år BRUN HP v.Skøiar H. Holm Drammen Travbane 3 05/12 - 03 / 1 2100 31,9 g 51
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg H. Holm Biri Travbane 1 24/11 - 04 / 3 2100 33,0 31
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu H. Holm Biri Travbane 0 06/10 - 08 / 11 2100 35,6 rg 52
H. Holm Jens Hæreid Jacobsen G. Gundersen Biri Travbane 1 15/9 - 03 / 1 2100 32,7 18
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Biri Travbane P 01/9 - 20 / 5 2120 32,6 P
2 2018: -6 -0 -1 -3 -2 -29 500 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 2 Plass 66 500
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin O. Østre Bjerke Travbane - 06/12 - 07 / 4 2140 dg 116
e. Lygne Borka v. Atom Vinter K. Johansen Bjerke Travbane - 22/11 - 05 / 1 2140 dg 150
Gry Vigdis Bachmann /Fetsund O. Østre Biri Travbane 4 10/11 - 04 / 5 2100 32,9 g 58
G. Bachmann G. Bachmann Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 13 2140 32,1 g 508
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl O. Østre Bjerke Travbane - 18/10 - 02 / 1 2140 dg 287
3 2017: -13 -0 -2 -2 -7 -38 869 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Helmina 3 Plass 38 869
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Bjerke Travbane 5 13/12 - 09 / 4 1640 35,0 171
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 9 2100 35,7 g 498
Stall Aristo V. Hop Drammen Travbane 2 09/11 - 03 / 4 2100 33,9 52
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 1 2100 31,4 185
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 01 / 7 2120 32,8 239
4 2018: -14 -3 -5 -2 -3 -183 000 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 4 Plass 243 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 04 / 10 2140 32,5 114
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 08/6 - 02 / 10 2120 32,9 124
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 4 25/5 - 09 / 4 2100 33,2 222
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) T. Totland Bergen Travpark 3 27/4 - 08 / 3 2100 34,2 89
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 07 / 5 2100 42,1 g 37
5 2018: -12 -0 -2 -0 -3 -32 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 5 Plass 77 500
4 år SVART HP v.Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 3 06/12 - 05 / 9 2160 31,6 557
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Momarken Travbane 7 21/11 - 08 / 7 2160 34,0 530
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 6 08/11 - 01 / 5 2100 33,0ag 307
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Momarken Travbane 5 24/10 - 02 / 2 2140 33,6a 449
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 7 04/10 - 09 / 8 2160 34,7 91
6 2018: -12 -2 -1 -0 -4 -84 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -53 000
Jega Janda 2160 1 Plass 137 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin D. Dalen Sørlandets Travpark 3 03/12 - 04 / 2 2140 31,2 151
e. Bottem Støva v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 04 / 7 2100 33,6 112
Elfinn Edvartsen /Frekhaug Å. Tengsareid Biri Travbane 0 04/11 - 08 / 4 2100 30,2a 593
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 10/10 - 08 / 10 2060 33,0 15
mørkblå m/sølv reklame E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 07 / 1 2140 33,9a 161
7 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -66 000
Kringlers Frida 2 Plass 81 364
6 år BRUNSVART HP v.Åsajerven K. Johansen Momarken Travbane 0 05/12 - 04 / 3 2660 br g 110
e. Vikenmai v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane 1 15/11 - 03 / 2 2140 31,9 104
Bjørn Jensen /Maura K. Johansen Bjerke Travbane P 08/11 - 21 / 3 2160 34,5 P
L. Kolle Bjørn Jensen L. Kolle Klosterskogen Travbane - 24/9 - 05 / 3 2100 dg 131
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Momarken Travbane 0 05/9 - 04 / 3 2640 br 284
8 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -22 262 2017: -19 -1 -0 -0 -12 -72 279
Hanse Terna 3 Plass 94 541
4 år BRUN HP v.Alm Viktor M. Jakobsson Färjestad - 04/12 - 08 / 8 2160 dg 102
e. Gisle Pila v. Høiby Kongen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 3 2100 34,3 g 528
Merete Viksås /Roa M. Jakobsson Färjestad 6 06/11 - 08 / 6 2160 32,5 153
T. Solberg Merete Viksås E. Høitomt Drammen Travbane 8 17/10 - 04 / 9 2120 31,9 g 156
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/10 - 02 / 4 2140 30,9 211
9 2018: -8 -0 -2 -1 -3 -31 000 2017: -18 -0 -0 -4 -5 -39 000
Lykke Ida 4 Plass 77 000
5 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Sørlandets Travpark 3 03/12 - 07 / 5 2160 31,5 204
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 4 2100 34,3 g 979
Enok Antonsen /Arendal O. Østre Bjerke Travbane - 15/11 - 01 / 7 2100 dg a 567
O. Østre Enok Antonsen O. Østre Bjerke Travbane 0 08/11 - 06 / 8 1640 32,4 g 173
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 5 08/10 - 03 / 5 2160 31,7 474
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -0 -1 -15 000
Alm Travana 5 Plass 48 000
6 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Biri Travbane - 15/12 - 03 / 10 2100 dg a 472
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) O. Kjenner Biri Travbane 0 08/12 - 07 / 12 1609 35,4a 591
Dag Lindheim /Lunner O. Kjenner Bjerke Travbane 4 30/11 - 02 / 6 1609 32,8a 77
O. Kjenner Dag Lindheim O. Kjenner Bjerke Travbane 2 08/11 - 06 / 3 1640 30,5 616
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 25/10 - 09 / 1 2140 33,3 r 118
11 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -18 500 2017: -9 -2 -2 -1 -2 -51 500
Modijerva 6 Plass 70 000
5 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Momarken Travbane 5 05/12 - 04 / 2 2640 33,8 189
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Momarken Travbane 1 21/11 - 08 / 3 2140 33,5 176
Harald Nordhagen-Terje Martinsen E. Rennesvik Drammen Travbane 3 09/11 - 03 / 3 2100 34,0 g 126
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 4 2100 br g 89
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Biri Travbane 2 13/10 - 08 / 6 2100 34,3 54
12 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 7 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott K. Kvasnes Biri Travbane 0 24/11 - 08 / 7 2100 37,8 401
e. Sol v. Troll Rigel O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/11 - 03 / 4 2140 br g 407
Håkon Gulheim /Jevnaker M. Gundersen Drammen Travbane 4 09/11 - 03 / 8 2120 33,8 527
K. Kvasnes Håkon Gulheim (A) O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 05/11 - 03 / 11 2160 35,7 g 87
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 4 20/10 - 03 / 13 2140 34,4 72
13 2018: -14 -0 -1 -3 -6 -42 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -17 000
Romhus Gulle 8 Plass 101 500
10 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 2 15/11 - 03 / 1 2140 32,3 103
e. Romhus Eli v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 4 25/10 - 09 / 11 2160 31,1 166
Per Skjærseth /Aurskog H. Kulblik Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 3 2140 33,3 g 645
G. Austevoll Per A. Skjærseth G. Austevoll Momarken Travbane 5 19/9 - 08 / 4 2160 33,1 g 414
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 10 2160 33,7 g 633