<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-4 Plass : 9-6-4

1 2018: -15 -2 -0 -1 -3 -57 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 2100 1 Plass 109 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 05 / 2 2100 32,3a 285
e. Viljefryd v. Dublan G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 13 2120 33,3 g 183
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho E. Høitomt Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 6 2140 g4 g 27
E. Høitomt Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 01/11 - 09 / 9 2140 33,4 g 134
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 2 18/10 - 04 / 1 2140 32,1 81
2 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -13 -1 -2 -1 -5 -42 793
Alonso O.R. 2 Plass 54 793
5 år RØD H v.Moe Odin E. Schem Jarlsberg Travbane 5 10/12 - 02 / 12 2100 31,8a 79
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden E. Schem Bjerke Travbane 3 29/11 - 10 / 6 2160 33,1 69
Stall Reseptal E. Schem Bjerke Travbane 4 16/11 - 02 / 5 2100 32,9ag 52
E. Schem E. Schem Åmål - 15/10 - 05 / 8 2100 dg 286
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Årjäng 2 05/10 - 06 / 2 2140 31,6 24
3 2018: -18 -0 -1 -1 -8 -37 482 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 3 Plass 87 470
6 år SVART HP v.Åsajerven M. Andersson Färjestad 4 04/12 - 08 / 3 2140 33,6 g 48
e. Polar Pila v. Pilmin T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 10 2100 br g 587
Stall Solbacka T. Solberg Momarken Travbane - 21/11 - 08 / 6 2160 dg 78
T. Solberg Frode Larsen T. Solberg Biri Travbane 2 10/11 - 04 / 4 2100 32,6 128
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 05/11 - 03 / 10 2160 36,1 g 51
4 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 000
Hvalstad Loke 4 Plass 65 200
8 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/12 - 09 / 6 1640 32,3 122
e. Tårån v. Elding H. Eggen Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 4 1609 34,1ag 286
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/11 - 08 / 8 2160 34,9 g 309
G. Austevoll Ole Martin Olsen V. Hop Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 04 / 3 2120 32,5 474
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 9 18/5 - 05 / 4 2100 33,0 g 194
5 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 5 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 13/12 - 09 / 9 1640 32,9 158
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 10 2100 32,1a 339
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 01/12 - 07 / 9 2140 33,1 222
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane 9 21/11 - 08 / 14 2160 34,1 g 1148
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Drammen Travbane 5 09/11 - 03 / 10 2120 35,0 g 690
6 2018: -8 -1 -1 -1 -3 -42 000 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -51 500
Jæger N.A. 6 Plass 93 500
5 år BRUN V v.Wik Stjernen B. Larsen Jarlsberg Travbane 3 10/12 - 02 / 8 2100 31,6a 88
e. Buer Dina v. Elding B. Larsen Bjerke Travbane 2 29/11 - 10 / 8 2160 33,0 139
Inger Nygård-Øyvind Aske B. Larsen Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 08 / 1 2100 33,9 192
B. Larsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 26/10 - 07 / 7 2120 dg 53
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek H. Holm Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 01 / 6 2100 33,6 g 44
7 2018: -20 -0 -1 -1 -10 -45 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 7 Plass 96 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 05/12 - 04 / 4 2660 33,8 345
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 5 1609 33,7ag 207
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 21/11 - 08 / 9 2160 34,0 597
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 28/9 - 03 / 3 2140 32,3a 190
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 19/9 - 08 / 3 2160 34,7 g 132
8 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 8 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor T. Lindbak Biri Travbane 0 15/12 - 03 / 3 2100 33,6a 648
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn T. Lindbak Bjerke Travbane 4 22/11 - 05 / 4 2140 32,7 574
Anne-Lise Enger /Reinsvoll T. Lindbak Biri Travbane 6 10/11 - 04 / 3 2100 33,1 429
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 5 08/11 - 06 / 1 1640 31,8 357
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 4 13/10 - 08 / 11 2120 33,7 128
9 2018: -12 -5 -1 -0 -3 -156 386 2017: -4 -4 -0 -0 -0 -66 000
Lykkje Birk 9 Plass 222 386
4 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 08/11 - 01 / 8 2100 31,3a 15
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 07 / 2 2100 33,3 24
Jorunn Svensson-Tom Svensson V. Hop Drammen Travbane 1 09/10 - 08 / 8 2100 35,7 55
V. Hop Arthur Bø (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane P 10/8 - 20 / 4 2120 39,6 g P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Jessen Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 9 1720 51,4 B
10 2018: -16 -3 -2 -3 -4 -96 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 10 Plass 137 743
4 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 02 / 3 2100 32,0a 455
e. Påls Tina v. Elding D. Aarum Färjestad 5 27/11 - 02 / 6 2180 34,1 386
Stall Pål Sine Hener R. Kruse Bjerke Travbane 8 08/11 - 01 / 6 2100 35,4ag 838
C. Antonsen Laila Kjøniksen R. Kruse Momarken Travbane 6 24/10 - 02 / 8 2140 34,8a 516
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Kvasnes Bjerke Travbane 8 04/10 - 09 / 9 2160 34,9 254