<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -7 -0 -0 -1 -5 -20 000 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -16 000
Sjefslotte 1 Plass 66 000
8 år SVART HP v.Troll Tarzan A. Berås Sørlandets Travpark 5 03/12 - 07 / 10 2160 31,8 232
e. Sjefslill v. Sjefen A. Berås Klosterskogen Travbane 4 09/11 - 08 / 7 2120 33,8 74
Leif Tønnessen /Kvinesdal A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/10 - 02 / 1 2160 32,0 221
Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 4 22/10 - 03 / 5 2140 32,5a 41
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 4 17/9 - 02 / 13 2160 30,8 275
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 2 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Kals Sørlandets Travpark 0 03/12 - 04 / 3 2140 36,3 g 529
e. Bø Rene v. Alm Hellin K. Malmin Jarlsberg Travbane - 15/10 - 04 / 5 2100 dg 932
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen P. Kals Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 2 2100 33,1 g 463
Tom Erik Solberg (T) Kari Anne Knutsen (T) P. Kals Sørlandets Travpark 6 26/8 - 02 / 4 2160 32,1 g 241
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Kals Sørlandets Travpark 5 20/8 - 07 / 2 2140 32,1ag 299
3 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 1 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 03/12 - 04 / 7 2160 30,4 g 61
e. Lille Kristine v. Moe Odin Ø. Tjomsland Biri Travbane 4 04/11 - 08 / 10 2100 30,0ag 492
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng Ø. Tjomsland Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 9 2140 29,7a 512
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 01/10 - 07 / 2 2140 31,8a 254
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 10/9 - 01 / 12 2100 dg a 1256
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tyri Molly 2 Plass 71 500
9 år MØRKBR HP v.Tyri Kongen A. Berås Sørlandets Travpark 7 03/12 - 04 / 6 2160 32,9 725
e. Beth Mollyn v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark 0 19/11 - 08 / 8 2140 33,7a 281
Arne Daniel Halvorsen /Rykene M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 5 2100 32,7a 926
Lars Anvar Kolle (T) Arne Daniel Halvorsen L. Kolle Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 11 2160 32,5 829
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 09/4 - 08 / 9 2160 33,6 495
5 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 3 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 05 / 7 2100 31,4a 322
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten A. Frønes Jarlsberg Travbane 7 01/12 - 02 / 7 2100 30,8a 1190
Silje T. Heistad-Helge Heistad P. Kals Klosterskogen Travbane 6 09/11 - 02 / 3 2100 32,0a 331
Anette Frønes (A) Silje Therese Heistad J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 27/10 - 07 / 1 2100 dg a 115
Mørkblå m/burg. ermer, reklame D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 12/10 - 02 / 4 2100 31,3a 265
6 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -80 000 2018: -17 -12 -2 -2 -1 -400 000
Magnums Othello 4 Plass 576 000
6 år BRUNSVART H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 11/11 - 01 / 3 2160 29,9 12
e. Trø Vesla v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 29/10 - 02 / 2 2160 30,6 13
Stall Skjøndal Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/10 - 03 / 8 2160 30,1 12
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 17/9 - 02 / 5 2160 29,0 15
mørkblå m/sølv reklame S. Wassberg Forus Travbane 0 25/4 - 04 / 3 2040 35,8 g 36
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -20 000
Fjellkos Jenta 5 Plass 63 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 04/12 - 02 / 2 2100 31,6a 48
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel A. Berås Sørlandets Travpark 3 19/11 - 08 / 4 2140 32,0a 78
Jan Wilhelmsen-Else Vigdis Wilhelmsen J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/11 - 08 / 5 2120 33,3 31
Johan Herbjørn Undem (T) Jan Wilhelmsen J. Undem Sørlandets Travpark 6 29/10 - 02 / 4 2160 31,7 285
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 1 2140 32,8 r 480
8 2019: -8 -0 -0 -3 -3 -28 000 2018: -18 -1 -0 -1 -7 -43 000
Timona Ø.K. 6 Plass 169 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor G. Mikkelsen Forus Travbane 6 12/11 - 04 / 13 2060 31,0 1121
e. Timor v. Pål Even G. Mikkelsen Forus Travbane 7 31/10 - 04 / 11 2080 31,4 111
Brynjulv H. Løno /Skulestadmo G. Mikkelsen Forus Travbane 6 19/10 - 03 / 6 2060 31,1 g 101
Geir Mikkelsen (T) Gunn E. Vigane Svendsen (P) J. Landaas Bergen Travpark 5 05/10 - 03 / 12 2120 32,4 49
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 4 26/9 - 04 / 15 1620 29,2 630
9 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 500 2018: -20 -1 -2 -3 -13 -82 000
Boen Odin 7 Plass 192 500
8 år BORKET V v.Bork Odin J. Eriksen Jarlsberg Travbane 5 01/12 - 02 / 12 2100 30,6a 142
e. Gam Krona v. Bokli Balder J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 19/11 - 08 / 6 2140 31,7a 52
Terje Fosse /Alversund J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 11/11 - 01 / 5 2160 31,9 g 361
Eirik Høitomt (T) Johan Kringeland Eriksen (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 9 2140 br a 93
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Robertsen Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 02 / 11 2100 29,3a 212
10 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 8 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 19/11 - 08 / 1 2140 34,2a 88
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/3 - 05 / 3 2140 32,5a 693
Dag Nilsen /Vennesla E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/2 - 04 / 4 2160 33,9 g 199
Ida Beathe Olsen (A) Dag Nilsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 26/1 - 05 / 4 2120 33,7 76
Lysblå m/lilla ermer,lysblå mansj,rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 27/11 - 04 / 9 1609 32,8a 193
11 2019: -11 -0 -3 -3 -4 -55 000 2018: -23 -1 -5 -4 -7 -106 000
Vestpol Il 9 Plass 258 000
6 år BRUN V v.Bork Odin P. Erga Forus Travbane 6 09/12 - 04 / 6 2060 31,3 g 320
e. Vestpol Emily v. Järvsöviking* (S) T. Erga Forus Travbane 4 28/11 - 05 / 11 2040 31,2a 65
Stall Jorunn Å Dei T. Erga Forus Travbane 5 18/11 - 02 / 2 2040 30,5 157
Tom Erga (T) P. Buer Forus Travbane 2 12/11 - 04 / 10 2060 30,2 686
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 0 17/6 - 02 / 10 2060 br g 711
12 2019: -5 -0 -3 -0 -2 -27 000 2018: -11 -0 -0 -1 -3 -13 500
Særheims Lona 10 Plass 102 500
7 år BRUNSVART HP v.Lome Elden P. Kals Sørlandets Travpark 2 19/11 - 08 / 2 2140 31,9a 271
e. Særheims Hege v. Buås Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 0 11/11 - 01 / 8 2160 32,7 g 493
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn P. Kals Sørlandets Travpark 8 29/10 - 02 / 8 2160 31,9 g 555
Per Vetle Kals (S) Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark - 23/9 - 05 / 4 2160 dg 390
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek A. Berås Sørlandets Travpark 0 26/8 - 02 / 8 2160 32,5 288
13 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000 2017: -15 -1 -2 -0 -4 -41 500
Salte Faksa 11 Plass 94 500
6 år BRUN HP v.Mjølner Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/12 - 04 / 9 2160 33,8 g 62
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 11/11 - 01 / 6 2160 30,6 224
Natalie Iselin Repstad /Øvrebø E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 02/11 - 02 / 5 2100 30,9a 87
Marius Høitomt (T) Natalie Iselin Repstad (A) M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 13/8 - 04 / 3 2140 br g 62
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek N. Repstad Sørlandets Travpark - 06/8 - 04 / 14 2160 dg 259
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -1 -3 -4 -34 500
Kaptein Sabeltann 12 Plass 99 000
10 år BRUN V v.Lome Kongen M. Solås Sørlandets Travpark 6 19/11 - 08 / 7 2140 33,4a 94
e. Troll Rigela v. Frigg Mollyn M. Solås Sørlandets Travpark 4 08/10 - 03 / 10 2180 30,8 466
Nathalie Jåsund Pedersen /Brennåsen M. Solås Sørlandets Travpark P 23/9 - 20 / 2 2140 36,3 P
Margrete Heia Solås (A) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 19/7 - 04 / 9 2609 br a 87
Lilla m/gull skråbånd, hvit logo Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 02 / 12 2120 br 152