<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
B.I. ALM MASKINDRIFTS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-11 Plass : 9-4-11

1 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 2100 1 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks H. Holm Bjerke Travbane 2 30/11 - 03 / 2 2100 30,4a 128
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten H. Horpestad Drammen Travbane 0 17/10 - 05 / 4 1700 29,4a 482
Bjørn Haugen /Mjøndalen D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 11 1700 28,6a 392
H. Holm Martine O. Sørvik (T) H. Holm Drammen Travbane 3 14/9 - 04 / 7 1700 28,8ag 236
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 6 11/9 - 04 / 2 1609 28,2a 320
2 2018: -18 -7 -0 -0 -7 -227 315 2017: -21 -4 -1 -4 -1 -105 000
Idfaxen 2 Plass 379 815
8 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 3 24/11 - 01 / 7 2100 29,3a 60
e. Id Elida v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane - 18/11 - 02 / 4 2100 dg a 64
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane 3 06/10 - 05 / 1 2100 28,0a 75
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane - 27/9 - 05 / 3 2100 dg a 224
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 1 13/9 - 02 / 7 2160 29,2 101
3 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 3 Plass 197 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 30/11 - 03 / 1 2100 30,6a 102
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 14 2160 30,8 g 627
Lillian Engen /Ås Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 6 30/10 - 05 / 2 1700 29,1a 76
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 11 2160 28,8 336
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 07/10 - 02 / 10 2160 29,3 219
4 2018: -22 -3 -3 -2 -1 -161 746 2017: -24 -7 -4 -1 -5 -168 508
Ra Tore 4 Plass 332 254
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 07 / 10 2100 31,0ag 24
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Sørlandets Travpark 0 11/11 - 04 / 6 2160 30,2 g 55
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 1 04/11 - 02 / 6 2140 29,3 20
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 1 20/10 - 07 / 11 2100 29,2a 42
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 1 05/10 - 02 / 9 2160 27,9 56
5 2018: -15 -1 -3 -1 -9 -145 020 2017: -15 -5 -4 -0 -5 -145 318
Tekno Teddy 5 Plass 318 338
5 år SVART H v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane 2 05/12 - 06 / 11 1640 28,4a 40
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 1 21/11 - 04 / 2 2640 31,2 61
Terje Lunewski /Tranby O. Sagholen Biri Travbane 2 20/10 - 07 / 1 2100 29,3a 26
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 1 02/10 - 01 / 2 1609 27,1a 13
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 1 19/9 - 06 / 1 1640 26,5a 44
6 2018: -19 -1 -2 -2 -9 -76 000 2017: -11 -0 -2 -0 -4 -34 000
Jerkla O.K. 6 Plass 219 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Tvedt Momarken Travbane 2 21/11 - 01 / 5 2140 31,2a 41
e. Torpa Kry v. Moe Odin H. Tvedt Bjerke Travbane 7 10/9 - 03 / 12 2100 28,4a 1115
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik H. Tvedt Bjerke Travbane 4 28/8 - 14 / 2 2100 30,3a 528
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 04 / 14 2120 29,4 g 69
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bergen Travpark - 03/8 - 06 / 9 2120 dg 45
7 2018: -13 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -22 -2 -1 -2 -10 -86 000
Valseth Fanten 7 Plass 160 500
7 år MØRKBR V v.Særpefanten B. Steinseth Biri Travbane 3 08/12 - 01 / 3 2100 30,9ag 25
e. Horgen Huldra v. Spang Best B. Steinseth Bjerke Travbane 4 29/11 - 06 / 12 2100 28,8a 111
Andreas Tønnessen /Hof B. Steinseth Biri Travbane 7 10/11 - 05 / 6 1609 28,8ag 74
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) L. Bø Jarlsberg Travbane 1 03/11 - 08 / 9 2120 31,6 109
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl B. Steinseth Biri Travbane 5 20/10 - 07 / 4 2100 30,4ag 280
8 2018: -16 -2 -4 -0 -4 -99 991 2017: -25 -3 -2 -6 -7 -146 500
Tusse Storm 8 Plass 319 180
6 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Bjerke Travbane 1 30/11 - 03 / 4 2100 30,2a 28
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Biri Travbane 4 24/11 - 01 / 9 2100 29,4a 223
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 3 18/11 - 02 / 1 2100 28,9a 510
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane 0 30/10 - 01 / 6 2100 28,8ag 373
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 4 2100 28,6ag 59
9 2018: -9 -2 -0 -1 -3 -108 803 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 9 Plass 292 683
7 år SVART HP v.Bokli Balder H. Holm Bjerke Travbane 4 06/12 - 04 / 5 2100 28,6a 258
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* O. Østre Biri Travbane 2 24/11 - 01 / 8 2100 29,2a 66
Stall Pengebingen O. Østre Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 5 2100 31,6ag 63
O. Østre Severin Aarskog O. Østre Bjerke Travbane 2 30/10 - 01 / 7 2100 26,7a 234
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 15 2160 28,7 870
10 2018: -18 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 10 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 5 24/11 - 01 / 6 2100 29,8a 84
e. Maurstad Mi v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 5 13/10 - 01 / 2 1609 27,7ag 453
Magne Stenslie /Raufoss T. Solberg Bjerke Travbane 5 04/10 - 06 / 12 1609 27,3a 526
E. Høitomt Magne Stenslie O. Østre Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 2 2140 29,1 g 101
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 17/7 - 03 / 12 2100 28,0a 223
11 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -7 500 2017: -18 -0 -3 -4 -7 -71 000
Spang Kongen 11 Plass 178 000
7 år LYSBRUN V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Biri Travbane 6 24/11 - 01 / 3 2100 30,1a 67
e. Frisli Eldi v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 17/11 - 03 / 9 2100 30,1a 85
Marlen Øvergaard /Brøstadbotn T. Solberg Bjerke Travbane 0 08/11 - 02 / 1 2140 30,0 236
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 30/10 - 01 / 8 2100 27,0a 219
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 5 2100 28,4a 48