<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -20 000
Gary Above 2140 1 Plass 57 500
7 år MØRKBR V v.From Above* (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 06/4 - 05 / 7 1609 16,9a 36
e. Gary's Donna v. Ata Star L.* (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 4 24/2 - 04 / 9 2100 17,0a 184
Stall Henny H. Holm Jarlsberg Travbane 4 03/2 - 05 / 3 2609 19,4a 16
B. Andreassen Hans Chr. Holm (T) H. Holm Jarlsberg Travbane 4 20/1 - 02 / 7 2100 17,7ag 185
Gul m/svart P H. Holm Bjerke Travbane 3 11/1 - 03 / 10 2100 17,9a 28
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bear Man (S) 2 Plass 0
4 år BRUN V v.S.J.'s Caviar* (US) M. Ivarsson Färjestad P 20/6 - 90 / 1 2140 32,1 P
e. Ladymint* (US) v. Malabar Man* (US)
Dagfinn Sundseth-Kenneth Didriksen
H. Eggen Dagfinn Sundseth
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek
3 2018: -4 -3 -0 -0 -1 -47 000 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -7 000
Double Copy (S) 3 Plass 54 000
4 år BRUN HP v.Love You* (FR) O. Mikkelborg Årjäng 01/8 - 15 / 1 2160 33,1 g B
e. Emantee (US) v. Banker Hall* (US)
Stall Dåbbel Trøbbel
O. Mikkelborg Asgeir Rambjør
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
4 2018: -4 -3 -0 -0 -0 -120 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Code Bon* (US) 4 Plass 488 525
6 år BRUN H v.Muscle Hill (US) S. Allard U.S.A. 1 03/11 - 11 / 2 1609 10,5a 12
e. Wafs (US) v. Kadabra* (US) Å. Svanstedt U.S.A. 1 10/10 - 02 / 2 1609 10,4a 25
Sverige A. Merriman U.S.A. 4 03/10 - 08 / 1 1609 12,8a 363
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) Å. Svanstedt U.S.A. 2 16/9 - 13 / 1 1609 11,1a 21
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Svanstedt U.S.A. P 03/9 - 06 / 1 1609 13,3a P
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Escape Boko (S) 5 Plass 269 830
7 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) L. Kolle Bjerke Travbane - 24/8 - 04 / 10 2600 dg a 34
e. Lucky Lavec* (S) v. Pine Chip* (US) U. Ohlsson Rättvik 3 06/8 - 08 / 14 2660 15,9 56
Jan-Erik Andresen /Kolbotn U. Ohlsson Axevalla 3 23/7 - 03 / 7 2660 14,7 61
L. Kolle Trond Anderssen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 10/7 - 09 / 5 2100 14,2a 83
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Tijunelis Bjerke Travbane 2 11/5 - 08 / 1 2600 15,7a 27
6 2018: -6 -2 -1 -0 -2 -40 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brother Tuck (S) 6 Plass 62 769
5 år BRUN H v.Pastor Stephen (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/12 - 03 / 2 2100 19,1a 79
e. Ninja Zet (S) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 23/11 - 01 / 3 2140 20,7 90
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 4 10/11 - 03 / 1 2100 18,0a 158
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Momarken Travbane 0 06/11 - 09 / 6 2140 20,4 109
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/10 - 09 / 8 2160 18,2 197
7 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
El Toro Boko (S) 7 Plass 109 235
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 02 / 8 1700 16,9a 184
e. Sissy Jean Boko (S) v. Express Ride* (US) B. Steinseth Drammen Travbane 3 17/10 - 06 / 5 1700 18,1a 342
Jon Vestli-Torill M. Mosengen B. Steinseth Biri Travbane 6 06/10 - 01 / 6 1609 16,1a 307
J. Vestli R. Strøm Biri Travbane 0 01/9 - 06 / 5 2100 17,6a 191
Gul m/svart P B. Steinseth Leangen Travbane 3 14/8 - 09 / 11 1640 15,9a 196