<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
DATOLØP
DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-4 Plass : 5-6

1 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -20 491 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Lucky Spirit 2100 1 Plass 30 491
7 år BRUN V v.Pine Spirit (S) P. Sem Bjerke Travbane 6 06/12 - 10 / 2 2140 19,9 432
e. Lucky Diva v. King Conch* (US) P. Sem Klosterskogen Travbane 6 19/10 - 07 / 5 2100 21,6 253
Stall Ruud Gård D. Dalen Drammen Travbane - 05/10 - 03 / 8 2100 dg 114
P. Sem P. Sem Drammen Travbane - 31/7 - 08 / 6 2100 dg 80
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 2 19/6 - 07 / 1 2100 19,5 198
2 2018: -15 -1 -0 -0 -6 -32 000 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -10 000
Opera Scot 2 Plass 50 000
6 år BRUN V v.Magnetic Power (US) C. Antonsen Momarken Travbane 0 28/11 - 03 / 3 2140 20,2a 177
e. Debbie Scot v. Huxtable Hornline* (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 7 16/11 - 03 / 3 2100 19,1a 141
Siri Kvebæk /Slitu C. Antonsen Drammen Travbane 3 17/10 - 08 / 1 2100 18,0a 113
C. Antonsen Siri Kvebæk E. Høitomt Momarken Travbane 0 04/7 - 08 / 9 2160 19,2 298
Blå m/gul hestesko & tre ermringer D. Dalen Bjerke Travbane 0 15/3 - 01 / 10 2160 20,7 rg 348
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000
Adrian Gun E. 3 Plass 20 070
7 år BRUN HP v.Adrian Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/12 - 02 / 7 2140 20,2 34
e. Gunny Elling v. Gunslinger Spur (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 15/11 - 22 / 1 2140 20,2 P
Morten Einang /Våle O. Østre Sørlandets Travpark N 30/10 - 21 / 3 2140 26,2 g N
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Drammen Travbane 0 19/10 - 01 / 7 2120 dist g 35
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 09 / 2 2100 20,9 g 85
4 2018: -12 -1 -3 -1 -4 -52 000 2017: -5 -0 -0 -3 -1 -19 500
Super Talisman 4 Plass 71 500
4 år SVART V v.Sam Bourbon (FR) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 29/11 - 02 / 12 2140 19,7 40
e. Linderjet G.T. v. Love You* (FR) G. Austevoll Drammen Travbane 0 31/7 - 08 / 9 2100 20,5 g 92
Kathrine Strand-Olav Tengesdal G. Austevoll Bjerke Travbane 5 12/7 - 09 / 8 2140 20,0 63
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Austevoll Bjerke Travbane P 31/5 - 22 / 1 2140 19,6 P
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
5 2018: -16 -0 -4 -1 -3 -46 500 2017: -4 -1 -0 -0 -1 -15 000
Remana 5 Plass 61 500
4 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) H. Storås Bjerke Travbane 7 22/11 - 09 / 6 2140 21,8 g 327
e. Manita v. Tom Pedro H. Storås Bjerke Travbane 0 08/11 - 09 / 3 2140 23,2 g 339
Knut Ekeberg-Anne Lise Ekeberg H. Storås Bjerke Travbane P 11/10 - 22 / 4 2140 22,5 P
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 26/10 - 20 / 3 1640 29,6 g B
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Bjerke Travbane - 14/9 - 22 / 5 1640 dgpp N
6 2018: -10 -2 -3 -1 -1 -124 491 2017: -7 -0 -1 -1 -4 -26 000
Patrimony 6 Plass 150 491
4 år BRUN V v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 06/10 - 02 / 12 2100 17,9a 297
e. Sassy Tink (US) v. Tagliabue* (US) D. Dalen Drammen Travbane 4 14/9 - 03 / 8 2100 17,9a 195
Team Patrimony D. Dalen Drammen Travbane 3 03/9 - 03 / 10 2100 17,8a 422
D. Dalen Renate Aarlie (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 8 27/8 - 07 / 9 2100 19,2 128
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Klosterskogen Travbane 7 10/8 - 02 / 1 2100 19,9ag 204