Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr.
For 3-15-årige høyest 475.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -21 -0 -2 -0 -7 -50 500 2017: -30 -0 -1 -4 -12 -89 948
Løvland Spøken 1 Plass 387 448
8 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Romme 0 01/12 - 03 / 12 2640 29,5a 468
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 13/11 - 01 / 3 2100 29,0a 398
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 23/10 - 06 / 8 2100 29,0a 997
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 01 / 4 1609 26,9ag 454
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 06/10 - 07 / 3 1609 27,6a 152
2 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 2 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 29/11 - 07 / 11 2100 31,0ag 496
e. Trø Spika v. Spikeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 5 2100 29,4a 112
Stall Jumbo K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 27/10 - 01 / 9 1609 26,8a 203
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Biri Travbane 4 20/10 - 08 / 3 2100 28,1a 221
blå m/rød bunn. O. Kjenner Bjerke Travbane 0 11/10 - 03 / 9 2100 28,6a 182
3 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 3 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 17/11 - 07 / 9 2100 30,0a 475
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten K. Ødegaard Drammen Travbane 3 09/11 - 01 / 8 2100 30,5ag 38
Per Erik Rørvik /Årnes K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/11 - 03 / 1 2100 27,1ag 656
Åsbjørn Tengsareid (T) Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Drammen Travbane 6 23/10 - 06 / 3 2100 28,4ag 534
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Ødegaard Momarken Travbane 5 14/10 - 01 / 9 2180 29,2 421
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eld Grim 4 Plass 311 100
8 år SVART H v.Lome Elden S. Hogner Momarken Travbane 0 14/11 - 02 / 12 2180 32,6 333
e. Toddy Løva v. Toddy O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 5 2100 28,4a 524
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby C. Antonsen Momarken Travbane 0 20/12 - 04 / 11 1640 31,6a 299
Silje Hogner (A) Ole Johnny Mathisen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/12 - 03 / 8 2100 28,7a 273
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 02/11 - 07 / 10 2100 27,0a 666
5 2018: -10 -1 -1 -2 -2 -73 384 2017: -14 -1 -3 -1 -7 -78 500
M.H. Fantomet 5 Plass 454 475
7 år BRUN V v.Sterk Odd C. Kjenner Bjerke Travbane 5 29/11 - 07 / 1 2100 29,1a 122
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Momarken Travbane 3 14/11 - 07 / 10 1640 26,7a 413
Stall M.H. Fantomet M. Sørvik Bjerke Travbane 4 01/11 - 03 / 4 2100 26,9a 591
Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Bjerke Travbane 0 25/10 - 03 / 7 1609 26,4ag 489
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 01 / 8 1609 25,7ag 37
6 2018: -29 -1 -1 -1 -7 -58 491 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 6 Plass 338 991
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Klosterskogen Travbane 4 04/12 - 03 / 6 2120 31,7 349
e. Rådimil v. Ilmin A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 03 / 8 2120 34,4 283
Eivind Gravdal /Hof K. Kvasnes Momarken Travbane 3 14/11 - 02 / 7 2160 29,8 149
Ole Johan Østre (T) Eivind Gravdal (T) O. Østre Drammen Travbane 5 09/11 - 01 / 6 2100 30,9ag 73
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 29/10 - 07 / 5 1660 30,0 339
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nordby Balder 7 Plass 269 938
8 år BRUN V v.Bork Odin O. Sagholen Drammen Travbane 0 27/7 - 02 / 7 1700 br ag 77
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 10/7 - 02 / 5 2100 br arg 184
Hesteeiere.no - Nordby Balder O. Sagholen Färjestad 0 20/3 - 05 / 11 1660 29,2 g 108
Eirik Høitomt (T) Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 08/3 - 04 / 5 2100 br ag 436
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Sagholen Biri Travbane 3 10/2 - 04 / 2 2100 29,4 96
8 2018: -20 -3 -7 -5 -4 -223 301 2017: -17 -2 -4 -1 -4 -100 500
Kvikk Tojo 1 Plass 609 628
11 år MØRKBR H v.Bokli Eld O. Kjenner Jarlsberg Travbane 5 01/12 - 01 / 9 1609 25,7a 170
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Kjenner Sørlandets Travpark 6 11/11 - 06 / 2 2140 27,8 597
Tonje Johanne Eng /Løken O. Kjenner Bjerke Travbane 2 25/10 - 03 / 10 1609 25,3a 243
Ole-Christian Kjenner (S) Tonje Johanne Eng O. Kjenner Momarken Travbane 0 14/10 - 10 / 1 2140 26,2 444
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Biri Travbane 1 06/10 - 07 / 8 1609 25,1a 84
9 2018: -14 -3 -1 -3 -5 -143 250 2017: -10 -0 -2 -0 -4 -60 000
Alsaker Blest 2 Plass 555 916
5 år MØRKBR H v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 01 / 3 1609 26,0ag 112
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 10 10/9 - 09 / 11 2600 30,2a 634
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 2 28/8 - 06 / 6 2600 26,9a 216
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 09/8 - 06 / 2 2100 27,2a 321
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 01 / 8 2140 27,6 r 498
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -2 -7 -73 702
Stolt Odin 3 Plass 463 290
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Momarken Travbane 0 24/10 - 05 / 3 2140 br g 262
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Biri Travbane 5 13/10 - 07 / 2 1609 29,3a 119
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Bjerke Travbane 3 04/10 - 04 / 5 2100 29,6a 271
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 13/9 - 07 / 11 1609 25,3a 371
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 4 06/8 - 08 / 3 1660 25,8 170