<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
For 3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -15 491 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Sikvelands Odine 1 Plass 24 491
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 7 23/1 - 08 / 5 2140 37,1 81
e. Seile Maia v. Slogum Jørn C. Antonsen Drammen Travbane 2 15/1 - 07 / 6 2100 36,2 280
Stall Gate C. Antonsen Momarken Travbane 7 20/12 - 03 / 4 2140 42,4 562
Cato Antonsen (T) Torgeir Gjølberg C. Antonsen Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 8 1900 36,2 358
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane - 20/7 - 09 / 4 2140 dg 156
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -9 964
Skansina* (S) 2 Plass 14 367
7 år SVART HP v.Odin Tabac* (S) O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/11 - 10 / 6 2140 36,1 g 184
e. Afrodite M.O.* (S) v. Ara Svarten O. Sagholen Momarken Travbane P 05/11 - 20 / 4 2160 39,7 P
Sverige O. Sagholen Drammen Travbane - 23/10 - 07 / 4 2100 dg 185
Odd Arne Sagholen (T) Helena Jörgensen Arenander G. Austevoll Drammen Travbane - 09/10 - 08 / 3 2100 dg 335
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl P. Nilsen Bjerke Travbane - 22/2 - 09 / 3 2140 dg 359
3 2018: -12 -0 -1 -3 -4 -43 183 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 3 Plass 60 025
7 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Bjerke Travbane 0 29/11 - 10 / 5 2140 37,0 rg 208
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Momarken Travbane 0 05/11 - 03 / 8 2140 38,2 g 180
Øystein Østre /Askim O. Østre Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 03 / 1 2100 32,0 537
Ole Johan Østre (T) Øystein Østre O. Østre Drammen Travbane 8 23/10 - 07 / 5 2100 37,3 147
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Østre Årjäng 7 01/9 - 02 / 2 2140 36,4 204
4 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -10 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Songe Linus 4 Plass 10 500
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Jarlsberg Travbane 6 13/7 - 03 / 11 2100 34,9 127
e. Eike Borka v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 4 26/6 - 09 / 1 2100 33,8 72
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen E. Høitomt Momarken Travbane 2 20/6 - 07 / 2 2140 37,0 41
Vidar Hop (T) May-Helen Nilsen E. Høitomt Momarken Travbane P 13/6 - 20 / 11 2180 35,9 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 01 / 8 2100 br g 341
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -8 000
Løvland Raptor 5 Plass 19 000
6 år BRUN V v.Krageboen O. Østre Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 08 / 13 2140 36,9 258
e. Løvland Blessa v. Golan O. Østre Momarken Travbane 4 14/11 - 10 / 7 2160 35,1 342
Linda Brevik /Skjeberg O. Østre Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 08 / 5 2100 42,1 198
Lars Anvar Kolle (T) Linda Brevik M. Høitomt Drammen Travbane 0 21/11 - 04 / 1 2100 36,5 189
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Momarken Travbane 0 27/9 - 08 / 14 2160 38,3 177
6 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -21 000 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -14 000
Malala 6 Plass 35 000
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/12 - 08 / 12 2140 35,7 49
e. Stri v. Rappfot G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 17/11 - 01 / 8 2100 36,1 g 181
Morten Antonsen-Lise-Lotte Antonsen G. Gundersen Biri Travbane P 14/7 - 20 / 6 2120 39,3 g P
Gunnar Austevoll (T) Morten Antonsen (T) M. Antonsen Bjerke Travbane N 10/5 - 20 / 6 2160 43,1 N
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Vik Drammen Travbane 0 10/12 - 01 / 3 2100 46,5 g 582
7 2018: -12 -1 -0 -0 -7 -32 593 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -18 846
Lea R.B.* (S) 7 Plass 51 439
5 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Färjestad 2 04/12 - 10 / 1 2140 35,2 160
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Momarken Travbane 0 14/11 - 10 / 3 2140 36,6 g 93
Sverige O. Østre Jarlsberg Travbane 6 27/10 - 08 / 1 2100 38,1 g 38
Eirik Høitomt (T) Therese Andersson U. Axelson Jarlsberg Travbane 3 15/10 - 08 / 5 2100 35,7 92
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek U. Axelson Årjäng P 05/10 - 13 / 7 2160 37,5 P
8 2018: -11 -4 -1 -1 -2 -82 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 8 Plass 98 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling T. Lindbak Biri Travbane 0 08/12 - 08 / 2 2100 39,4 307
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 29/11 - 10 / 3 2140 36,7 533
Erling Knutsen /Brandbu O. Mikkelborg Biri Travbane 8 24/11 - 04 / 1 2100 36,0 266
Ole-Christian Kjenner (S) Erling Knutsen K. Malmin Bjerke Travbane 8 06/9 - 09 / 9 2160 46,0 161
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 5 2140 br a 266
9 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -42 833 2017: -9 -0 -0 -2 -4 -18 678
Troll Tara* 9 Plass 61 511
5 år SVART HP v.Alm Viktor P. Nilsen Färjestad - 04/12 - 10 / 5 2160 dg g 179
e. Bottem Trolla v. Troll Kos P. Nilsen Momarken Travbane 8 14/11 - 10 / 12 2160 35,5 144
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane 8 05/11 - 03 / 2 2140 37,4 g 243
Per Ludvig Nilsen (T) Søren E.P. Persson P. Nilsen Färjestad 3 28/10 - 09 / 1 2140 35,7 g 71
Blå, rött bröstband; blå K. Lindberg Åmål - 07/10 - 05 / 7 2080 dg g 21
10 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -14 000 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -8 000
Høvding Snublefot 10 Plass 24 000
6 år SVART V v.Feseth Lynet K. Mathisen Biri Travbane P 29/9 - 20 / 6 2120 40,5 g P
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Biri Travbane - 21/5 - 02 / 13 2120 dg 647
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Bjerke Travbane 0 10/5 - 09 / 10 2160 br g 864
Kim Mathisen (T) Siv Beate Pedersen K. Mathisen Biri Travbane - 21/4 - 09 / 5 2120 dg 161
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Drammen Travbane 6 10/4 - 08 / 5 2100 35,4 335
11 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 11 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Drammen Travbane 2 21/9 - 03 / 4 2100 33,9 405
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Drammen Travbane - 18/5 - 02 / 5 2100 dg 200
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 02/5 - 03 / 4 2140 34,1 361
Frode Mjølnerød (A) Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane 5 18/4 - 02 / 1 2100 34,2 365
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane - 10/4 - 09 / 1 2100 dg 188
12 2018: -6 -3 -0 -0 -0 -46 491 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -30 500
Bråtnes Eyr 1 Plass 76 991
5 år RØD HP v.Amor Even Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 05 / 2 2100 34,9 g 90
e. Grid v. Sarpen Å. Tengsareid Biri Travbane 1 13/10 - 08 / 1 2100 34,3 44
Kreativ Transport AS /Eidsberg Å. Tengsareid Biri Travbane 5 06/10 - 08 / 3 2100 34,0 g 509
Åsbjørn Tengsareid (T) Ronnie Hansen S. Eilefsen Årjäng 0 06/8 - 09 / 7 2160 37,2 g 168
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Eilefsen Biri Travbane 0 23/7 - 08 / 11 2120 34,8 g 155
13 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -5 -2 -2 -1 -0 -42 000
Prins Aragon 2 Plass 47 000
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 14/11 - 10 / 10 2160 33,9 56
e. Mjølner Mille v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Biri Travbane 3 10/11 - 08 / 4 2120 33,6 40
Emilie Athine Fjeld /Halden J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 27/10 - 08 / 8 2100 35,3 30
Jan Roar Mjølnerød (T) Lena Mari Fjeld J. Mjølnerød Momarken Travbane P 01/10 - 20 / 4 2160 35,0 P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe G. Gundersen Momarken Travbane 10/9 - 21 / 10 2160 53,4 B