<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V65-4
V5-2
LANGANGEN MAT
SPORTRAPP/GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 36.001 - 180.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -1 -0 -2 -13 500 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -36 869
Tangen Milla 1 Plass 64 369
7 år SVART HP v.Moe Odin P. Buer Sørlandets Travpark 0 03/12 - 04 / 1 2140 34,1 g 57
e. Tangen Stili v. Lome Kongen J. Eriksen Drammen Travbane - 09/11 - 03 / 6 2120 dg 58
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 29/10 - 02 / 6 2160 31,6 g 48
Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 22/10 - 03 / 4 2140 30,8a 36
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 5 2100 br g 25
2 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -31 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 2 Plass 83 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 13 2120 33,3 g 183
e. Viljefryd v. Dublan E. Høitomt Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 6 2140 g4 g 27
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 01/11 - 09 / 9 2140 33,4 g 134
Kristine Kvasnes (T) Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 18/10 - 04 / 1 2140 32,1 81
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 3 09/10 - 03 / 5 2120 33,0 20
3 2018: -10 -2 -1 -2 -3 -70 000 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -14 000
Skauga Rasken 3 Plass 135 000
6 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 3 30/11 - 02 / 3 1609 32,6a 65
e. Frk. Martini v. Lykkefot E. Kristiansen Leangen Travbane 0 13/3 - 08 / 2 2140 36,4a 66
Anne Christensen-Olav Gjersund R. Walsøe Leangen Travbane 0 20/11 - 02 / 7 1640 33,5a 251
Anne Christensen (A) R. Walsøe Leangen Travbane 0 03/10 - 06 / 2 2140 31,8 g 201
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem R. Walsøe Leangen Travbane 1 29/8 - 04 / 11 2160 30,9 499
4 2018: -5 -1 -0 -2 -2 -35 500 2017: -20 -0 -2 -4 -4 -45 224
Bjørkekongen 4 Plass 97 724
7 år BRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 01/12 - 20 / 6 2120 37,1 g P
e. Neslill v. Braute V. Hop Drammen Travbane - 23/10 - 02 / 7 2100 dg a 55
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane - 12/10 - 02 / 10 2100 dg a 83
Adrian Solberg Akselsen (S) Arthur Bø (T) H. Holm Drammen Travbane - 05/10 - 01 / 8 2100 dg a 44
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Bjerke Travbane 3 27/9 - 09 / 2 2140 30,7 g 29
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -25 000
Varg Eld 5 Plass 79 766
7 år BRUN V v.Lome Elden K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 04/12 - 02 / 6 2100 31,4a 43
e. Lille Pernille v. Spang Best K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 5 27/11 - 04 / 11 2120 31,9 369
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard K. Ødegaard Biri Travbane 5 24/11 - 08 / 5 2100 33,1 152
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 22/11 - 04 / 4 2100 31,3a 47
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane - 09/11 - 02 / 4 2140 dg 134
6 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -2 -2 -0 -1 -62 000
Tenk Nå Dina 6 Plass 88 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 02 / 11 2100 31,1a 50
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 3 2160 31,5 g 84
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 9 2120 32,8 g 57
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Jarlsberg Travbane - 12/9 - 05 / 15 2140 g0 g 135
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 4 2100 30,4ag 222
7 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -1 -0 -6 -24 000
B.B. Juventus 7 Plass 98 600
10 år RØD V v.Prins Juventus A. Frønes Jarlsberg Travbane 7 01/12 - 02 / 7 2100 30,8a 1190
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten P. Kals Klosterskogen Travbane 6 09/11 - 02 / 3 2100 32,0a 331
Silje T. Heistad-Helge Heistad J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 27/10 - 07 / 1 2100 dg a 115
Anette Frønes (A) Silje Therese Heistad D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 12/10 - 02 / 4 2100 31,3a 265
Mørkblå m/burg. ermer, reklame D. Dalen Klosterskogen Travbane - 24/8 - 02 / 3 2100 dg a 553
8 2018: -12 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 8 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 01/12 - 02 / 10 2100 30,0a 582
e. Skogli Flickan v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 03 / 1 2100 br ag 89
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Klosterskogen Travbane 3 09/11 - 02 / 8 2100 30,7a 144
Joakim Hansen (S) May-Liss Moe J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 27/10 - 07 / 8 2100 30,8ag 113
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 04 / 11 2120 33,6 g 209
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -3 -5 -1 -2 -79 976
Aner Ikke 9 Plass 82 976
6 år MØRKBR V v.Voje Faks Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 8 2140 34,2ag 29
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 12/10 - 02 / 2 2100 30,5a 19
Helge Nielsen-Ane Ch. Moe Nielsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 03 / 4 2100 29,2ag 20
Gunnar Austevoll (T) Anne Grete Rasmussen (T) G. Austevoll Biri Travbane 2 01/9 - 02 / 7 2100 28,8a 18
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 5 18/8 - 02 / 5 2100 29,2a 123
10 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -17 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 10 Plass 98 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 02/11 - 05 / 13 2140 31,2 g 1056
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 26/10 - 04 / 7 2120 31,2 527
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Bjerring Drammen Travbane 0 17/10 - 03 / 3 2100 32,1 g 141
Johan Herbjørn Undem (T) Odd Arne Aaland S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 12/10 - 02 / 11 2100 31,4ag 435
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 8 2120 31,7 g 329