Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
NORSKFØDTE
NORSKFØDTE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige norskfødte høyest 325.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -0 -0 -0 -6 -18 500
C.C. Queen Weber 1 Plass 304 450
9 år BRUN HP v.Kings Sugarboy (S) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 07/12 - 05 / 7 2100 23,4a 321
e. Roos Weber (NL) v. Incredible Crafts* (US) T. Totland Bergen Travpark - 28/9 - 05 / 11 2120 dg 448
Helen Lund-Kenneth Kristiansen T. Totland Bergen Travpark 9 14/9 - 05 / 9 2120 16,7 766
Martine O. Sørvik (T) Helen Lund T. Totland Bergen Travpark 0 20/7 - 06 / 10 2100 16,7ag 290
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek I. Lamvik Leangen Travbane - 03/7 - 22 / 3 2140 dgpp N
2 2018: -10 -2 -2 -0 -4 -87 500 2017: -21 -1 -6 -2 -8 -197 000
Cantab Genius 2 Plass 424 678
5 år BRUN H v.Cantab Hall (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 29/11 - 08 / 5 1609 13,6a 36
e. Keystone Sybil (US) v. Malabar Man* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 22/11 - 07 / 3 2100 15,5a 122
Ola Heggemsnes-Ole Kristian Haugen F. Hamre Bjerke Travbane 2 09/10 - 04 / 10 2100 15,0a 40
Trine-Alice T. Espedal (A) Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 0 04/10 - 07 / 1 2140 17,7 39
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel A. Akselsen Bjerke Travbane 2 27/9 - 02 / 5 2160 14,7 296
3 2018: -15 -0 -2 -2 -7 -53 500 2017: -17 -1 -0 -4 -7 -60 500
Crunch Classic 3 Plass 393 000
7 år BRUN V v.Chipmate* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 29/11 - 08 / 7 1609 14,3a 188
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) V. Hop Bjerke Travbane 3 16/11 - 04 / 6 1609 13,8a 173
Stall Crunch Classic J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 03 / 4 2100 16,8a 171
Dag-Sveinung Dalen (T) Trond Anderssen (T) J. Øveraasen Biri Travbane 0 29/9 - 02 / 2 2100 16,8a 204
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Øveraasen Momarken Travbane 3 19/9 - 03 / 9 2140 18,1a 60
4 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -23 000 2017: -14 -0 -0 -0 -7 -23 000
Thai Voyager 4 Plass 323 500
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US) M. Sørvik Biri Travbane 6 24/11 - 05 / 1 2100 18,1a 171
e. Bether Always (US) v. Conway Hall* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 16/11 - 04 / 7 1609 14,0a 201
Ida-Helen M. Andersen /Birkeland M. Sørvik Klosterskogen Travbane 4 26/10 - 03 / 7 2100 17,2a 40
Eirik Høitomt (T) Trond Anderssen (T) M. Sørvik Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 5 2100 19,5 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Persson Bjerke Travbane - 08/9 - 01 / 11 2100 g0 arg 44
5 2018: -8 -2 -1 -2 -1 -74 000 2017: -16 -2 -4 -2 -5 -112 000
Lighthouse West 5 Plass 365 500
6 år LYSBRUN V v.Offshore Dream* (FR) L. Trudvang Momarken Travbane 1 21/11 - 02 / 4 2640 17,2a 173
e. Leone Selected v. Bicycle A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 06 / 3 2100 14,5a 361
Lise Margrete Hostvedt Hjardar /Hof A. Akselsen Bjerke Travbane 5 18/10 - 06 / 10 2100 15,2a 559
Adrian Solberg Akselsen (S) Lise M.H. Hjardar A. Akselsen Bjerke Travbane 4 04/10 - 07 / 6 2140 17,0 98
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 2 13/9 - 06 / 6 2100 14,6a 216
6 2018: -8 -0 -0 -3 -3 -32 000 2017: -12 -1 -1 -0 -7 -76 000
Divided Dream 6 Plass 292 500
7 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 25/11 - 04 / 2 2100 15,7a 555
e. Huxtable Lady (S) v. Huxtable Hornline* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 17/11 - 02 / 5 1609 15,0a 112
Elisabeth Eide /Nordagutu Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 22/4 - 04 / 10 2100 14,8a 809
Åsbjørn Tengsareid (T) Elisabeth Eide Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/4 - 07 / 1 2600 16,8a 248
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 1 22/3 - 04 / 7 2100 15,4a 78
7 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -15 000 2017: -14 -0 -2 -2 -3 -104 000
Be A Mixt Chili B. 7 Plass 347 500
8 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper H. Holm Bjerke Travbane 6 29/11 - 08 / 1 1609 14,1a 95
e. T.J. Mixy v. Armbro Plush (CA) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 17/11 - 22 / 3 2100 dgpp N
Baard Frøyland /Skotselv H. Holm Biri Travbane 0 15/9 - 01 / 8 2100 16,0a 791
Hans Chr. Holm (T) Baard Finn Frøyland E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 05 / 1 2100 15,9a 135
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 5 21/8 - 02 / 1 2100 16,3a 91
8 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 8 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 06 / 10 1609 14,1a 469
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) A. Valstad Sørlandets Travpark 3 11/11 - 02 / 8 2160 16,3 193
Rune Sundhaug /Holmestrand C. Engebråthen Drammen Travbane 0 30/10 - 06 / 2 1700 16,1a 123
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 11/10 - 04 / 5 2100 15,8a 863
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 04/10 - 08 / 5 2100 15,8a 467
9 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -100 138 2017: -21 -6 -4 -1 -2 -242 000
Skyfall 9 Plass 424 138
5 år BRUNSVART V v.Otello Pierji* (FR) M. Pedersen Bjerke Travbane 1 06/11 - 05 / 7 2100 15,9a 72
e. B.B.S. Exita (S) v. Exactitude* (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 4 09/10 - 04 / 9 2100 15,1a 46
Morten Almeland Pedersen /Mogreina M. Pedersen Bjerke Travbane 2 18/9 - 05 / 4 2100 14,6a 115
Morten A. Pedersen (T) M. Pedersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 10 / 2 2100 15,2a 301
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane 0 30/8 - 07 / 6 2600 15,6a 265
10 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -69 000 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -133 500
Spenda Spirit 10 Plass 375 000
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) A. Akselsen Momarken Travbane 3 21/11 - 02 / 1 2640 17,5a 78
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) H. Kolle Jarlsberg Travbane P 17/11 - 22 / 2 2100 18,8 P
Stall Spenda Spirit L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 19/10 - 06 / 9 1700 16,9a 95
Lars Anvar Kolle (T) Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 8 2100 16,7a 349
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 07 / 9 2100 17,6a 61
11 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -12 -0 -0 -1 -7 -28 500
Beak's Mr. Toby 11 Plass 325 925
10 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) H. Bye Biri Travbane 5 24/11 - 05 / 7 2100 18,1a 935
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 16/11 - 04 / 8 1609 14,6a 412
Steinar Bye /Blaker K. Malmin Bjerke Travbane 5 18/9 - 05 / 6 2100 15,7a 438
Knut Arne Ødegaard (T) Steinar Bye A. Sletsjø Bjerke Travbane 0 09/9 - 01 / 7 2100 16,0a 388
blå m/rød bunn. H. Holm Bjerke Travbane 3 28/8 - 04 / 9 2100 15,0a 565
12 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -64 000 2017: -23 -3 -2 -3 -5 -142 000
Mira Star M. 12 Plass 298 500
7 år BRUN HP v.Boardwalk Hall* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 7 04/12 - 06 / 5 2100 17,1a 440
e. Toya Star M.* v. Speedy Tomali (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 18/11 - 13 / 4 1100 21,1a PK
Espen Flaatten-Tina Gabrielsen O. Østre Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 06 / 4 2100 18,0a 50
Ole Johan Østre (T) Espen Flaatten O. Østre Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 01 / 4 2100 17,8a 41
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 25/9 - 01 / 3 2100 15,8a 252