<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -19 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 1 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 8 2140 35,2 g 150
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 01 / 5 2100 31,8 285
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 07 / 4 2100 34,4 333
Eivind Gravdal (T) H. Eggen Drammen Travbane 7 21/9 - 03 / 6 2120 34,2 g 198
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Momarken Travbane 4 05/9 - 08 / 5 2140 35,0 203
2 2018: -13 -1 -3 -3 -4 -73 500 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -12 500
Rapid 2 Plass 113 000
9 år SVART V v.Tangen Scott K. Kvasnes Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 2 2100 33,7 217
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Drammen Travbane 0 09/10 - 03 / 8 2120 34,0 154
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/7 - 04 / 6 2100 33,6ag 255
Gunnar Austevoll (T) Toril Hansen M. Gundersen Momarken Travbane 0 13/6 - 07 / 7 2140 35,8 g 219
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gundersen Biri Travbane 0 07/5 - 02 / 5 2120 34,9 g 65
3 2018: -14 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 3 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin D. Aarum Färjestad 5 27/11 - 02 / 6 2180 34,1 386
e. Påls Tina v. Elding R. Kruse Bjerke Travbane 8 08/11 - 01 / 6 2100 35,4ag 838
Stall Pål Sine Hener R. Kruse Momarken Travbane 6 24/10 - 02 / 8 2140 34,8a 516
Cato Antonsen (T) Laila Kjøniksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 8 04/10 - 09 / 9 2160 34,9 254
Blå m/gul hestesko & tre ermringer R. Kruse Årjäng 6 17/9 - 01 / 5 2160 nc 89
4 2018: -12 -4 -1 -0 -2 -125 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 4 Plass 167 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 03 / 5 2100 dg 298
e. Stjernesiri v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 03/11 - 03 / 11 2140 31,3 368
Lars O. Romtveit /Skoppum A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 26/10 - 07 / 4 2120 dg 138
Vidar Hop (T) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 3 11/10 - 01 / 10 2160 34,4 357
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane - 30/9 - 01 / 1 2100 dg 331
5 2018: -7 -1 -2 -2 -0 -40 000 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -39 000
Aarbakks Evelyn 5 Plass 79 000
5 år BRUN HP v.Rapp Best T. Solberg Bjerke Travbane 1 29/11 - 10 / 2 2140 33,8 g 65
e. Fjære Besta v. Spiktoto T. Solberg Bjerke Travbane 3 16/11 - 02 / 4 2100 32,0a 140
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt T. Solberg Jarlsberg Travbane 8 03/11 - 03 / 3 2100 33,7 g 27
Tom Erik Solberg (T) Anniken Mastereid G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 17/9 - 02 / 2 2140 32,2 444
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 09 / 6 2140 34,1 407
6 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 6 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 03 / 10 2120 30,8 g 50
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Biri Travbane 3 29/9 - 07 / 6 2100 32,2 122
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Biri Travbane 0 01/9 - 04 / 1 2100 33,9 g 132
Åsbjørn Tengsareid (T) Ivar Andresen (B) L. Kolle Bjerke Travbane 7 07/6 - 09 / 6 2140 34,6 210
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Bjerke Travbane - 30/11 - 09 / 4 2140 dg 206
7 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -17 -0 -0 -2 -9 -32 000
Krem Odin 7 Plass 38 000
6 år SVART V v.Sodin D. Dalen Bjerke Travbane 5 29/11 - 10 / 9 2160 33,7 373
e. Krem Eva v. Krembest D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/11 - 02 / 2 2100 33,8a 209
Terje Larsen /Mjøndalen R. Aarlie Drammen Travbane 0 14/9 - 02 / 10 2120 34,7 725
Dag-Sveinung Dalen (T) Terje Larsen R. Aarlie Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 9 2160 35,6 312
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Aarlie Bjerke Travbane 4 10/8 - 02 / 1 2100 32,2a 781
8 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -22 000 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -51 500
Jæger N.A. 8 Plass 73 500
5 år BRUN V v.Wik Stjernen B. Larsen Bjerke Travbane 2 29/11 - 10 / 8 2160 33,0 139
e. Buer Dina v. Elding B. Larsen Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 08 / 1 2100 33,9 192
Inger Nygård-Øyvind Aske E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 26/10 - 07 / 7 2120 dg 53
Bjørn Larsen (T) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 01 / 6 2100 33,6 g 44
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek B. Larsen Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 07 / 7 2100 34,4 77
9 2018: -11 -2 -3 -1 -3 -86 500 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 9 Plass 135 500
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Bjerke Travbane 6 29/11 - 10 / 7 2160 34,4 32
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane 1 16/11 - 02 / 8 2100 30,2a 37
Anders Bye /Røyse P. Sem Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 03 / 6 2120 31,1 67
Pål Sem (T) Anders Bye P. Sem Drammen Travbane 2 23/10 - 07 / 9 2120 35,9 g 47
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 08 / 5 2120 31,9 g 41
10 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 10 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 01/12 - 07 / 9 2140 33,1 222
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Momarken Travbane 9 21/11 - 08 / 14 2160 34,1 g 1148
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten K. Ødegaard Drammen Travbane 5 09/11 - 03 / 10 2120 35,0 g 690
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 05 / 1 2100 33,9 654
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 26/10 - 07 / 8 2120 34,5 490
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -32 000
Møyvon 11 Plass 32 000
4 år MØRKBR H v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 12 2140 32,4 319
e. Møy Alma v. Bokli Balder A. Akselsen Momarken Travbane 7 24/10 - 02 / 3 2140 35,2a 145
Lars O. Romtveit /Skoppum V. Hop Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 01 / 3 2100 32,7 159
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 4 2140 38,5 g 521
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 24/8 - 07 / 10 2120 36,4 244
12 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -13 -1 -2 -1 -5 -42 793
Alonso O.R. 12 Plass 54 793
5 år RØD H v.Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane 3 29/11 - 10 / 6 2160 33,1 69
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden E. Schem Bjerke Travbane 4 16/11 - 02 / 5 2100 32,9ag 52
Stall Reseptal E. Schem Åmål - 15/10 - 05 / 8 2100 dg 286
Espen A. Schem (T) E. Schem Årjäng 2 05/10 - 06 / 2 2140 31,6 24
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Årjäng 0 16/9 - 03 / 2 2140 34,2 g 25