<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-1
DUESTIEN SPILL OG KIOSK

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 275.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -23 -2 -0 -3 -10 -124 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 1 Plass 406 982
9 år SVART H v.Kasper Mollyn A. Valstad Bjerke Travbane 6 29/11 - 07 / 5 2100 29,1ag 204
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) K. Johansen Bjerke Travbane 2 22/11 - 06 / 11 2100 28,7a 125
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/11 - 04 / 12 2180 28,8 g 264
Kristine Kvasnes (T) Kjell Roar Hansen V. Hop Bjerke Travbane 3 01/11 - 04 / 8 2600 28,4a 106
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek A. Valstad Bjerke Travbane 4 11/10 - 03 / 4 2100 28,0a 138
2 2018: -13 -0 -0 -3 -7 -40 500 2017: -9 -1 -0 -1 -1 -18 000
Åspe Prinsen 2 Plass 269 500
8 år BRUN V v.Ridder Prinsen M. Finsand Sørlandets Travpark P 19/11 - 21 / 1 2140 31,9 P
e. Åspe Kari v. Spikeld J. Undem Klosterskogen Travbane - 02/9 - 06 / 3 2100 dg 410
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen V. Hop Sørlandets Travpark 0 26/8 - 06 / 14 2160 26,4 649
Camilla G. Fidje (A) C. Fidje Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 06 / 11 2100 29,9 372
Turkis/hvit/svart tredelt, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 13/7 - 04 / 5 1609 24,6a 30
3 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 3 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Leangen Travbane 0 02/12 - 08 / 9 2180 36,2 118
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Bjerke Travbane 4 22/11 - 06 / 1 2100 29,1ag 631
Marit Lier /Mysen A. Robertsen Momarken Travbane 5 14/11 - 02 / 5 2160 30,8 53
Per Arvesen (A) P. Arvesen Leangen Travbane 2 28/10 - 04 / 2 2140 29,3 81
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bergen Travpark 5 21/10 - 08 / 15 2140 27,9 233
4 2018: -6 -0 -1 -1 -4 -29 000 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -13 000
Loken 4 Plass 291 000
8 år BRUN V v.Neslands Loke Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 17/11 - 07 / 4 2100 28,9a 329
e. Mai Bausa v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 27/10 - 01 / 12 1609 26,7a 231
Gunn Snøås-Kai Snøås Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 8 1609 31,1ag 426
Per Vetle Kals (S) Gunn Snøås Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 26/8 - 06 / 9 2160 dg 771
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek P. Kals Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 02 / 2 1700 27,4a 174
5 2018: -12 -1 -0 -1 -3 -41 876 2017: -28 -3 -2 -2 -10 -170 696
Mjølner Tore 1 Plass 583 655
7 år BRUN H v.Spikeld L. Trudvang Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 9 2160 32,2 161
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 01 / 4 2100 25,8a 21
Harald Kvåle /Fannrem J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 25/10 - 06 / 1 2100 25,5a 184
Jan Roar Mjølnerød (T) G. Austevoll Momarken Travbane - 14/10 - 10 / 12 2160 dg 174
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 07/10 - 09 / 2 3120 26,1 635
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 2 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even A. Frønes Sørlandets Travpark 0 29/10 - 07 / 7 1660 30,2 g 274
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* Ø. Tjomsland Forus Travbane - 10/10 - 01 / 3 1620 dg 451
Team Baiasen E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 17/9 - 07 / 5 2160 27,6 95
Anette Frønes (A) Kari Anne Knutsen (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 06 / 12 1609 25,6a 569
Mørkblå m/burg. ermer, reklame J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 12/3 - 02 / 3 1609 30,1a 96
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 260 2017: -14 -1 -1 -3 -6 -78 939
Hongslo Gutten 3 Plass 551 909
10 år HUSKBRUN H v.Nordli Svarten E. Sørmo Leangen Travbane 2 13/11 - 03 / 8 1680 27,9 77
e. Hongslo Tausa v. Elding M. Djuse Bergsåker 7 30/10 - 02 / 6 1640 24,5a 67
Harald Kvåle-Amund Kvåle T. Mjøen Leangen Travbane 0 16/10 - 01 / 1 2140 27,4 g 647
Marius Høitomt (T) E. Sørmo Hagmyren 6 08/10 - 04 / 12 1660 27,3 g 83
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Harstad Travpark 5 15/7 - 04 / 6 2040 26,7 40
8 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -106 812 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 4 Plass 504 812
7 år BRUN H v.Særpefanten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 01/12 - 01 / 8 1609 25,5a 231
e. Slogum Bra v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane 3 17/11 - 07 / 8 2100 29,0a 45
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen V. Hop Sørlandets Travpark 0 11/11 - 06 / 1 2140 28,5 g 57
Dag-Sveinung Dalen (T) Kjell Roar Hansen V. Hop Bjerke Travbane 4 25/10 - 03 / 1 1609 25,8a 43
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Bjerke Travbane 2 20/9 - 08 / 5 2100 24,9a 106
9 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 5 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 01/12 - 01 / 12 1609 25,9a 57
e. Embra v. Spikeld V. Hop Momarken Travbane 0 14/11 - 07 / 12 1640 28,2ag 49
Einar Henneseid /Drangedal V. Hop Bjerke Travbane 1 08/11 - 05 / 4 1609 24,0a 46
Adrian Solberg Akselsen (S) Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 19/10 - 01 / 6 2100 27,3a 18
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Biri Travbane 3 06/10 - 07 / 7 1609 25,6a 47
10 2018: -16 -0 -0 -2 -3 -23 491 2017: -20 -0 -1 -1 -4 -34 000
Tallas 1 Plass 649 991
11 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 7 03/12 - 05 / 4 2140 26,8 677
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 08 / 1 2120 29,6 g 599
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 0 25/10 - 06 / 11 2100 27,0ag 357
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Momarken Travbane 0 14/10 - 10 / 10 2160 27,4 1009
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 4 03/9 - 06 / 3 2100 28,5a 332
11 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -5 473 2017: -12 -1 -1 -1 -5 -58 500
Moe Tjalve 2 Plass 645 973
5 år BRUN H v.Voje Faks E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 7 25/11 - 08 / 9 2140 26,4 226
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Sørlandets Travpark 0 11/11 - 06 / 14 2160 27,4 g 93
Morten Langli /Oslo G. Austevoll Momarken Travbane 2 24/10 - 05 / 11 2160 25,4 93
Gunnar Austevoll (T) Erik Killingmo (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 18/10 - 08 / 3 2140 26,0 90
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 10 / 8 2100 25,3ag 91