Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
FELLESKJØPET / XL-BYGG TOTENS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-3 Plass : 6-4-3

1 2018: -20 -8 -1 -0 -6 -279 261 2017: -17 -1 -3 -1 -5 -91 953
Mjølner Zorro 2100 1 Plass 398 658
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 29/11 - 06 / 8 2100 28,6a 146
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Sørlandets Travpark 6 11/11 - 01 / 11 2180 31,2 g 92
Jan Roar Mjølnerød /Halden T. Salte Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 08 / 10 2120 33,9 28
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 18/10 - 02 / 9 2160 29,2 71
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek J. Mjølnerød Romme 2 13/10 - 03 / 11 2200 28,7 g 52
2 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 2 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks J. Dagsvold Bjerke Travbane 7 16/11 - 05 / 10 1609 29,4a 288
e. Frons Nora v. Norprins* J. Dagsvold Bjerke Travbane 4 06/11 - 02 / 1 2100 32,0ag 305
Runar Sognelien /Tyristrand J. Dagsvold Biri Travbane 4 20/10 - 07 / 9 2100 30,0ag 277
J. Dagsvold Runar Sognelien J. Dagsvold Biri Travbane 2 13/10 - 04 / 2 2100 33,1a 658
Hvit m/oransje skulderstk & belte, rek J. Dagsvold Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 4 2140 33,9 g 1499
3 2018: -13 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -22 -2 -1 -2 -10 -86 000
Valseth Fanten 3 Plass 160 500
7 år MØRKBR V v.Særpefanten B. Steinseth Bjerke Travbane 4 29/11 - 06 / 12 2100 28,8a 111
e. Horgen Huldra v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 7 10/11 - 05 / 6 1609 28,8ag 74
Andreas Tønnessen /Hof L. Bø Jarlsberg Travbane 1 03/11 - 08 / 9 2120 31,6 109
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 5 20/10 - 07 / 4 2100 30,4ag 280
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj M. Gundersen Biri Travbane 4 23/7 - 07 / 5 2120 30,3 107
4 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -30 850 2017: -18 -1 -2 -1 -12 -74 000
Alsaker Viking 4 Plass 160 850
6 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) R. Walsøe Leangen Travbane 5 26/11 - 03 / 10 1640 29,9a 256
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten R. Walsøe Leangen Travbane 0 02/11 - 05 / 6 2160 31,3 182
Ola Rokseth /Rissa I. Vinterdal Leangen Travbane 7 07/10 - 05 / 10 2140 31,8a 270
V. Bugge Ola Rokseth V. Bugge Leangen Travbane 6 18/9 - 06 / 12 2160 29,0 527
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek R. Walsøe Leangen Travbane 7 11/9 - 05 / 11 2160 30,0 76
5 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -103 750 2017: -17 -3 -2 -0 -4 -92 636
Mjølner Brun 5 Plass 224 386
5 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 9 2120 31,9 g 112
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 9 2100 30,2ag 150
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bergen Travpark - 21/10 - 08 / 3 2120 dg 70
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Drammen Travbane 6 09/10 - 04 / 7 2500 31,2 g 17
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 27/9 - 05 / 4 2100 27,9a 154
6 2018: -24 -0 -0 -2 -11 -56 500 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 6 Plass 217 000
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 01 / 11 2120 30,0 724
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Sørlandets Travpark 0 11/11 - 04 / 8 2160 31,4 486
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Leangen Travbane 0 28/10 - 04 / 5 2140 30,7 242
J. Drageset J. Drageset Drammen Travbane 5 17/10 - 05 / 5 1700 28,5a 282
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Biri Travbane 2 29/9 - 03 / 2 2100 29,9 159
7 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -14 500
Dag Silja 7 Plass 137 500
10 år SVART HP v.Fakse* (S) R. Aarlie Bjerke Travbane 0 29/11 - 06 / 7 2100 37,7ag 707
e. Dag Terna v. Elding R. Halvorsen Bergen Travpark - 29/6 - 05 / 6 2120 dg 1183
Åge Karlsen-Eli Karlsen P. Buer Bergen Travpark 0 11/5 - 04 / 3 2100 br g 291
R. Aarlie Beathe Karlsen P. Buer Bergen Travpark 0 27/4 - 05 / 12 2120 31,4 g 876
Svart/gull todelt, gull mansj, rek L. Hauge Bergen Travpark - 13/4 - 04 / 8 2100 dg a 184
8 2018: -13 -4 -0 -0 -2 -120 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 8 Plass 249 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 04/11 - 02 / 7 2140 dg 235
e. Smedjenta v. Elding A. Stensen Biri Travbane - 20/10 - 07 / 7 2100 dg a 136
Torbjørn Smedsrud /Fåberg M. Gundersen Biri Travbane 7 06/10 - 05 / 5 2100 28,6ag 468
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud A. Stensen Biri Travbane - 29/9 - 03 / 3 2100 dg 110
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 5 2140 29,2 106
9 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -10 -0 -1 -0 -6 -30 000
Viljeblessen 9 Plass 132 500
9 år RØD V v.Briskeby Philip G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 8 1609 30,2a 102
e. Govilja v. Viljesterk G. Austevoll Biri Travbane 4 28/7 - 09 / 3 1609 26,0arg 124
Kåre Østenseth /Raufoss G. Austevoll Biri Travbane 2 16/7 - 04 / 8 2100 28,3a 145
G. Austevoll Kåre Østenseth Å. Tengsareid Biri Travbane 4 30/6 - 02 / 9 2100 28,3ar 281
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 19/6 - 04 / 10 2100 29,4 361
10 2018: -21 -2 -4 -2 -11 -104 000 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -5 000
Z.M.'s Lyntroll 10 Plass 186 000
6 år MØRKBR V v.Feseth Lynet P. Sørmo Leangen Travbane - 06/11 - 04 / 4 2140 dg 236
e. Ulltrolla v. Perle Troll Ø. Mathisen Bjerke Travbane - 27/9 - 09 / 4 2140 dg 412
Rolf Settem /Bolsøya Ø. Mathisen Biri Travbane 0 01/9 - 03 / 1 2100 30,3a 603
A. Stensen Rolf Settem L. Pedersen Biri Travbane P 25/8 - 21 / 3 2120 34,1 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Ø. Mathisen Drammen Travbane 0 31/7 - 04 / 2 2100 31,6a 998
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -18 -0 -1 -2 -8 -45 000
Komnes Martin 11 Plass 119 000
7 år MØRKBR V v.Trø Faks B. Steinseth Momarken Travbane 0 28/9 - 01 / 3 1640 28,9a 51
e. Maud v. Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 5 15/9 - 04 / 4 2100 29,5 149
Bjørn Arvid Steineide /Heidal J. Andreu Drammen Travbane 4 03/9 - 04 / 1 2100 29,0a 90
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) A. Solhus Leangen Travbane 5 07/8 - 07 / 4 2140 28,5a 91
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Biri Travbane 4 23/7 - 03 / 8 2120 29,9 g 393
12 2018: -10 -0 -1 -3 -1 -46 134 2017: -12 -1 -3 -1 -3 -89 096
Hammars Cina* (S) 12 Plass 202 132
6 år SVARTBRUN HP v.Slått Eld T. Horpestad Färjestad 0 06/11 - 03 / 5 2640 33,1 43
e. Hammars Saga (S) v. Bork Rigel P. Nilsen Färjestad 0 23/9 - 03 / 6 2140 27,2 g 470
Sverige P. Nilsen Bjerke Travbane 3 06/9 - 08 / 5 2140 29,8 43
T. Horpestad Peter Strømberg (T) P. Nilsen Åmål 1 27/8 - 02 / 3 2080 28,7 147
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst R. Arnerløf Arvika 5 13/8 - 03 / 10 2120 31,6 g 107