<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
HEST PÅ TOTEN-LØPET

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr.
For 3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-1 Plass : 8-5-1

1 2019: -6 -0 -1 -2 -1 -22 000 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -25 833
Lannem Hera 2100 1 Plass 70 833
5 år SVART HP v.Åsajerven K. Skrugstad Biri Travbane 4 24/11 - 03 / 4 2100 35,5 222
e. Lannem Frida v. Alm Viktor K. Skrugstad Bjerke Travbane 6 11/10 - 01 / 1 2140 36,1 191
Stall Soltun K. Skrugstad Leangen Travbane 8 25/9 - 01 / 3 2140 37,8 g 27
M. Gundersen Kåre Skrugstad (A) T. Wollebæk Biri Travbane P 11/8 - 20 / 12 2140 37,3 P
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -16 -4 -1 -1 -5 -92 000
Granly Kuling 2 Plass 115 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling O. Kjenner Bjerke Travbane 0 29/11 - 10 / 3 2140 36,7 533
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 8 24/11 - 04 / 1 2100 36,0 266
Erling Knutsen /Brandbu K. Malmin Bjerke Travbane 8 06/9 - 09 / 9 2160 46,0 161
T. Lindbak Erling Knutsen P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 5 2140 br a 266
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 7 23/7 - 08 / 12 2120 34,2 263
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -5 -1 -1 -112 736
Rådim Faksen 3 Plass 159 736
6 år SVART H v.Norheim Faksen O. Sagholen Kala Landbane 8 19/8 - 03 / 3 1900 33,7 g 55
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten L. Kolle Bjerke Travbane P 09/8 - 22 / 4 2160 33,1 P
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Drammen Travbane - 19/6 - 03 / 1 2100 dg 29
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Biri Travbane 4 21/5 - 02 / 14 2120 34,5 254
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 13 2120 36,5 g 62
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 4 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin Ø. Bjørnstad Romme 7 03/10 - 05 / 14 2160 34,5 50
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) Ø. Bjørnstad Biri Travbane 5 15/9 - 03 / 15 2120 33,4 g 452
Turid Helgemo /Disenå Ø. Bjørnstad Drammen Travbane 3 07/9 - 03 / 4 2100 33,3 189
H. Storås Øystein Bjørnstad (A) Ø. Bjørnstad Kala Landbane 5 19/8 - 03 / 6 1900 33,3 78
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl Ø. Bjørnstad Biri Travbane 2 11/8 - 08 / 6 2100 33,5 38
5 2019: -6 -0 -1 -3 -1 -49 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 5 Plass 250 500
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/9 - 09 / 8 2160 35,8 g 19
e. Tora Stjerna v. Spikeld O. Østre Biri Travbane 1 11/8 - 08 / 8 2100 33,2 22
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus E. Høitomt Biri Travbane 9 16/12 - 08 / 7 2100 38,4 g 45
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud K. Malmin Biri Travbane 0 02/10 - 08 / 6 2100 39,2 g 107
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Biri Travbane P 17/7 - 20 / 7 2120 36,9 P
6 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -29 063
Bjørnli Ine 6 Plass 55 305
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 0 10/11 - 08 / 11 2140 br g 1164
e. Skjeggefrid v. Elding T. Bronken Biri Travbane - 13/10 - 08 / 3 2100 dg 888
Anne-Linn Rønningen /Hernes B. Steinseth Arvika 8 26/6 - 02 / 12 2120 35,8 g 1145
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) H. Holm Biri Travbane - 18/6 - 02 / 1 2100 dg 799
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 13 2160 38,1 393
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -10 -30 106
Bjørnli Ada 2120 1 Plass 30 106
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Momarken Travbane 6 21/11 - 08 / 1 2140 34,3 g 278
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Jarlsberg Travbane 7 03/11 - 03 / 9 2120 32,3 g 783
Rolf Sætersmoen-Mary Sætersmoen B. Steinseth Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 9 2120 35,8 g 215
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) K. Johansen Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 8 2120 34,6 g 396
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame B. Steinseth Romme 4 28/8 - 02 / 11 1660 33,9 202
8 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -28 000 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -13 000
Prins C.K. 2 Plass 159 000
5 år MØRKBR H v.Wik Stjernen T. Solberg Bollnäs - 20/4 - 02 / 5 2140 dg 14
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn T. Solberg Momarken Travbane 1 13/4 - 08 / 1 2140 29,9 14
Thea M. Kulblik-Morten Wik T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 26/3 - 09 / 9 2120 31,5 13
T. Solberg Sverre Hjørnerød (A) T. Solberg Bjerke Travbane - 08/2 - 09 / 1 2140 dg 11
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 08 / 4 2100 34,2 18
9 2018: -14 -6 -1 -2 -3 -251 331 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -31 000
Spikfaks 3 Plass 282 331
5 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 2 24/11 - 04 / 15 2120 32,2 89
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane - 14/11 - 10 / 8 2160 dg 45
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 11 2120 37,5 g 60
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 1 25/8 - 08 / 5 2100 32,9 44
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 6 11/8 - 08 / 5 2100 37,1 g 70
10 2018: -12 -1 -1 -0 -3 -32 000 2017: -14 -1 -0 -1 -6 -33 000
Kristinstjerna 4 Plass 65 000
7 år SVART HP v.Åsajerven J. Blekkan Leangen Travbane 4 06/11 - 08 / 1 2140 33,4 46
e. Perle Guro v. Elding A. Solhus Leangen Travbane 1 16/10 - 08 / 10 2160 34,8 91
Sigurd Johan Grindstuen-Erna Furset I. Melby Leangen Travbane - 02/10 - 07 / 1 2140 dg 781
E. Høitomt Sigurd Johan Grindstuen B. Garberg Orkdal Tråvpark 0 20/8 - 03 / 9 2120 35,7 g 809
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek I. Melby Leangen Travbane 0 07/8 - 09 / 6 2160 35,9 g 473
11 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -51 000 2017: -9 -0 -2 -3 -4 -41 500
Lilljom 5 Plass 92 500
10 år BRUNBORKET V v.Håkon Jo* K. Mathisen Momarken Travbane 3 21/11 - 08 / 4 2140 33,7 120
e. Ramstad Loma v. Lome Elden K. Mathisen Leangen Travbane 2 21/10 - 04 / 1 2140 32,8 50
Karina Osmark-Hannah Osmark K. Mathisen Biri Travbane 3 13/10 - 08 / 4 2100 34,5 91
K. Mathisen K. Mathisen Biri Travbane 4 06/10 - 08 / 2 2100 33,0 g 188
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Bjerke Travbane 5 06/9 - 09 / 4 2140 34,3 g 216