<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
DD-1
V5-3
CENTRUM ELEKTRISKE-LØPET

Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige høyest 425.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-6 Plass : 5-3-6

1 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -32 000 2017: -23 -0 -1 -6 -9 -71 027
Flirtin Superb 1609 1 Plass 375 527
8 år BRUN H v.Flirtin Man (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 29/11 - 04 / 8 1609 14,7a 284
e. Millsize v. Varenne* (IT) V. Hop Drammen Travbane 3 30/10 - 06 / 4 1700 15,2a 66
Arvid Nystedt /Skien V. Hop Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 06 / 11 1700 16,5a 71
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Årjäng 6 05/10 - 04 / 4 1640 13,3a 96
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Kals Sørlandets Travpark 3 23/9 - 06 / 5 1609 13,8a 43
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -1 -3 -42 749
Fox Dragon (DE) 2 Plass 267 957
6 år MØRKBR H v.Goetmals Wood* (FR) F. Fladen Bjerke Travbane 1 13/11 - 03 / 7 2100 14,4a 23
e. Virginia Dragon (NL) v. Nevele Cero O.* F. Fladen Bjerke Travbane - 18/10 - 06 / 11 2100 dg a 39
Atle Walgren /Jar F. Fladen Bjerke Travbane 1 02/10 - 04 / 8 2100 14,2a 67
F. Fladen Sigbjørn Kolnes (T) R. Bot Gelsenkirchen 7 07/7 - 03 / 1 2000 14,7a 98
svart med røde mansjetter og reklame R. Bot Wolvega - 20/5 - 05 / 1 2600 dg a 148
3 2018: -10 -1 -2 -3 -1 -141 491 2017: -20 -7 -3 -3 -3 -270 000
Clint Classic 3 Plass 499 491
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 6 18/11 - 08 / 3 1609 13,0a 105
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 1 25/10 - 08 / 4 1609 13,2a 59
Stall Bergsund AS-Even Westby K. Malmin Bjerke Travbane 2 18/10 - 06 / 7 2100 15,1a 47
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 07 / 5 2100 13,3a 180
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 4 09/9 - 10 / 8 2100 14,7a 261
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -1 -1 -6 -46 000
Miley Goal 4 Plass 412 250
7 år BRUN HP v.Chipmate* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 2 22/11 - 07 / 6 2100 15,5a 645
e. Kiri Goal v. Armbro Goal* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 5 15/11 - 04 / 9 2100 15,1a 508
Per-Erik Gravdal-Åsmund Gravdal D. Dalen Drammen Travbane 4 30/10 - 06 / 7 1700 15,4a 91
D. Dalen Per-Erik Gravdal (A) D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/10 - 07 / 6 2100 15,3a 480
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Momarken Travbane 3 01/10 - 01 / 9 1640 13,9a 387
5 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -60 000 2017: -16 -5 -1 -1 -5 -83 469
Basic Instinct (S) 5 Plass 502 254
5 år M.BRUN V v.Broad Bahn* (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 01 / 5 2100 17,1a 30
e. Global Future (S) v. Lindy's Crown (US) B. Haagensen Charlottenlund 4 20/10 - 03 / 2 1600 14,0a 29
Bjørnar Høgseth /Nyborg U. Christoffersen Jägersro 2 07/10 - 01 / 8 1640 13,8a 45
M. Høitomt U. Christoffersen Charlottenlund 1 15/9 - 06 / 1 2000 15,2a 30
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek U. Christoffersen Charlottenlund 6 26/8 - 08 / 1 2000 13,4a 221
6 2018: -13 -1 -1 -5 -3 -205 000 2017: -19 -7 -4 -1 -7 -379 385
Thai Profit 6 Plass 698 885
6 år BRUN V v.Cantab Hall (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 22/11 - 07 / 9 2100 15,4a 36
e. Reel Volo v. Enjoy Lavec* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 11/11 - 05 / 5 2140 15,2ag 141
Torger Østrått-Sindre Østrått E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/10 - 08 / 8 1609 13,6a 86
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Färjestad 6 23/9 - 09 / 6 1640 11,2a 151
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 09/9 - 10 / 3 2100 14,7a 67
7 2018: -15 -2 -2 -0 -3 -95 991 2017: -18 -2 -0 -3 -2 -107 454
Trust Boom Bay (DK) 7 Plass 490 427
8 år BRUN V v.Trophy Catch (US) L. Kolle Momarken Travbane 7 14/11 - 08 / 7 2140 15,3a 53
e. Baby Herve (DK) v. Speedy Herve (US) L. Kolle Biri Travbane 0 04/11 - 05 / 10 3120 17,2 114
Lars Fredrik Kolle /Vear L. Kolle Bjerke Travbane 4 11/10 - 04 / 9 2100 15,4ag 120
L. Kolle Marius Høitomt (T) L. Kolle Åby - 27/9 - 09 / 1 2640 dg a 622
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek N. Holm Bjerke Travbane 1 09/9 - 01 / 12 2100 14,7a 40
8 2018: -13 -4 -0 -2 -3 -119 500 2017: -9 -2 -0 -0 -2 -38 500
Sweet'n Sour Akema (S) 8 Plass 485 763
7 år BRUN V v.Hand Glider (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 09 / 10 1609 13,8a 186
e. Super Sweet (S) v. Super Arnie* (US) H. Holm Momarken Travbane 1 14/11 - 08 / 2 2140 14,8a 29
Stall Sweet'n Sour H. Holm Jarlsberg Travbane 6 03/11 - 06 / 9 2100 14,6a 240
H. Holm Erik Killingmo (T) E. Killingmo Biri Travbane 5 13/10 - 05 / 8 2100 16,8a 59
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 30/6 - 01 / 1 2100 15,6a 29
9 2018: -16 -0 -2 -0 -7 -40 906 2017: -17 -0 -3 -3 -7 -66 000
Gigant Super* 9 Plass 449 166
9 år BRUN V v.Gigant Neo* (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 5 22/11 - 07 / 7 2100 15,9a 401
e. Thai Benefice v. Defi D'aunou* (FR) O. Sagholen Momarken Travbane 3 14/11 - 08 / 1 2140 15,0a 126
Sverige Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 30/10 - 06 / 10 1700 15,0a 97
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 2 01/10 - 01 / 2 1640 13,8a 663
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl S. Svendsen Bjerke Travbane 4 09/9 - 01 / 3 2100 15,6a 104
10 2018: -3 -2 -0 -1 -0 -79 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Muscle Mack* (US) 10 Plass 376 004
6 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/11 - 08 / 7 1609 13,4a 215
e. C.H.Meadow Miss* (US) v. C.R.Renegade* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane P 08/11 - 21 / 1 2140 18,3 P
Sverige B. Goop Örebro P 21/7 - 17 / 4 2140 15,6 P
E. Rennesvik Karoline Krogh-Hanssen (T) R. Holliday CANADA 2 04/6 - 02 / 1 1609 12,3a 14
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek R. Holliday Mohawk 2 04/6 - 02 / 1 1609 12,3a 14