<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 54.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 88.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-3 Plass : 10-8-3

1 2018: -13 -1 -0 -1 -5 -39 000 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 2140 1 Plass 80 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Biri Travbane 6 24/11 - 08 / 3 2100 33,3 g 183
e. Nattens Dronning v. Sjefen G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 7 2120 33,2 g 218
Nina Bakken-Andreas Solbrekke M. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 02/11 - 05 / 4 2100 33,1 g 42
G. Austevoll Per Olav Kristiansen G. Austevoll Biri Travbane 6 06/10 - 03 / 1 2600 33,0 38
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 1 29/9 - 07 / 5 2100 31,4 201
2 2018: -12 -0 -1 -1 -2 -19 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 2 Plass 75 200
8 år MØRKBR HP v.Norne M. Gundersen Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 1 2140 32,0ag 377
e. Overskeid Ili v. Ilmin T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 02/11 - 05 / 8 2120 31,4 223
Geir Nordbotten /Stokke O. Østre Drammen Travbane 4 17/10 - 04 / 3 2100 32,2 g 301
A. Akselsen Geir Nordbotten (B) G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 05 / 9 2120 36,5 g 2484
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 9 30/7 - 03 / 2 2100 34,6 g 246
3 2018: -15 -3 -1 -2 -6 -122 000 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -13 000
T.M. Stjerna 3 Plass 174 500
8 år LYSBRUN HP v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 4 27/11 - 04 / 1 2100 32,7 522
e. Ola's Jahnna v. Elding A. Heisholt Drammen Travbane - 17/10 - 04 / 2 2100 dg 453
Torbjørn Moen /Seljord A. Heisholt Klosterskogen Travbane P 24/9 - 20 / 1 2100 35,1 P
V. Hop Torbjørn Moen T. Borg Klosterskogen Travbane 7 05/5 - 04 / 6 2100 33,0 g 511
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Bjerke Travbane 0 20/4 - 09 / 4 2140 br rg 2268
4 2018: -11 -1 -1 -3 -6 -61 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 4 Plass 98 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin K. Johansen Bjerke Travbane - 22/11 - 05 / 1 2140 dg 150
e. Lygne Borka v. Atom Vinter O. Østre Biri Travbane 4 10/11 - 04 / 5 2100 32,9 g 58
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 13 2140 32,1 g 508
O. Østre Gry Vigdis Bachmann (T) O. Østre Bjerke Travbane - 18/10 - 02 / 1 2140 dg 287
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 6 2100 33,8 271
5 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -19 -1 -2 -0 -10 -65 253
Tangen Tora 2160 1 Plass 83 253
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy V. Hop Sørlandets Travpark 0 11/11 - 01 / 4 2160 32,2 204
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk V. Hop Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 02 / 9 2100 31,7ag 27
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød V. Hop Bjerke Travbane 1 25/10 - 09 / 10 2160 30,8 41
K. Johansen Bjørn-Vidar Rød T. Horpestad Åmål 2 15/10 - 05 / 4 2080 30,7 263
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 08/10 - 03 / 9 2160 32,0 g 551
6 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -6 -79 769
Ros Lilja 2 Plass 87 769
4 år SVARTBRUN HP v.Tekno Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 3 22/11 - 05 / 10 2160 31,6 125
e. Nordli Svarta v. Spikeld O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/11 - 04 / 4 2140 29,9ag 181
Bjørg Laupsa-Torstein Laupsa O. Sagholen Biri Travbane 0 04/11 - 08 / 11 2100 30,1a 533
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 12 2140 31,4a 749
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 6 01/10 - 07 / 10 2140 32,2a 552
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -2 -0 -4 -87 000
Lille Olga 3 Plass 87 000
4 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 08 / 6 2140 33,0ag 113
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 01 / 1 2100 32,0a 73
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/8 - 02 / 4 2100 30,3a 37
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) O. Østre Drammen Travbane 2 12/8 - 01 / 9 2120 30,7 24
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/8 - 01 / 2 2140 31,2 44
8 2018: -12 -1 -0 -1 -3 -40 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 4 Plass 139 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos H. Holm Drammen Travbane 3 17/10 - 03 / 5 2120 31,1 g 636
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Biri Travbane 0 30/6 - 05 / 11 2120 37,0 g 1505
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 9 2160 br g 898
H. Holm Erland Flaten V. Hop Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 05 / 11 2140 31,3 247
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Kanstad Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 1 2140 br 672
9 2018: -29 -8 -3 -2 -9 -266 972 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 5 Plass 357 472
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 20/10 - 07 / 5 2100 36,3a 270
e. Trollemma v. Ilmin G. Grimsgård Kala Landbane 6 19/8 - 04 / 9 1920 30,6 517
Trond Solskau /Rolvsøy G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 12 2100 30,4a 225
Å. Tengsareid Trond Solskau Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/5 - 05 / 12 2160 30,5 303
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Høitomt Bjerke Travbane 6 16/5 - 02 / 2 2140 30,1 254
10 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -21 260 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 6 Plass 112 302
7 år BORKET HP v.Gann Viking C. Hande Bjerke Travbane P 29/11 - 21 / 2 2160 34,0 P
e. Eldalill v. Prins Vinter K. Wessel Bjerke Travbane - 22/11 - 05 / 9 2160 dg 103
Christoffer Phil-Svensson K. Wessel Momarken Travbane 3 14/11 - 04 / 3 2140 29,7ag 66
D. Dalen Karianne Hasselgård (A) K. Wessel Bjerke Travbane 4 01/11 - 09 / 1 2140 31,7 g 64
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Wessel Drammen Travbane - 23/10 - 02 / 3 2100 dg a 21