<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP - MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 375.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 1 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven H. Bye Bjerke Travbane 2 22/11 - 03 / 4 2160 25,6 131
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel T. Solberg Sørlandets Travpark 0 11/11 - 06 / 6 2160 br g 98
Stall Vaier J. Kontio Bollnäs 1 05/10 - 07 / 6 2160 25,6 27
Henriette Bye Erik Killingmo (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 10 / 3 2100 26,6a 59
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl T. Solberg Bjerke Travbane - 09/9 - 06 / 10 2100 g0 ag 185
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 2 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 29/11 - 03 / 10 2140 28,4 370
e. Skjegge Lill v. Elding M. Berås Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 7 2160 31,3 707
Per Hellgren /Ørje H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 15/11 - 08 / 11 2180 27,6 775
Elisabeth Jensen Rune Wilberg P. Midtfjeld Momarken Travbane 8 05/11 - 06 / 2 1640 31,0a 441
Blå m/gull erm, blå mansj,gul søm,rek M. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 7 2140 27,9 638
3 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 3 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding A. Valstad Klosterskogen Travbane 2 27/11 - 03 / 9 2140 29,2 124
e. Hjelset Hagi v. Braute A. Valstad Bjerke Travbane 7 22/11 - 03 / 8 2160 28,8 626
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane 6 14/11 - 02 / 13 2200 30,1 357
Anita Valstad Hagmann (S) Jon Magne Vik A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 27/10 - 03 / 10 2140 27,6 222
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Drammen Travbane 3 09/10 - 05 / 1 1700 27,3 252
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -6 000 2017: -16 -0 -1 -2 -5 -39 000
Gurifax 4 Plass 514 000
11 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) C. Hande Drammen Travbane 0 09/10 - 05 / 6 1720 30,6 g 774
e. Kos Jenta v. Troll Jahn C. Hande Biri Travbane 5 15/9 - 07 / 11 1640 26,5 364
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein C. Hande Drammen Travbane 4 21/8 - 01 / 1 1700 temp 81
Martine O. Sørvik (T) Jo Oxhovd Svalesen C. Hande Bjerke Travbane 0 09/8 - 06 / 10 2100 28,0a 360
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek C. Hande Sørlandets Travpark 2 21/7 - 01 / 1 1640 25,2 220
5 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -20 000 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 5 Plass 649 889
10 år SVART V v.Fakse* (S) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 27/10 - 03 / 9 2140 25,6 95
e. Frøken Sindy v. Elding J. Øveraasen Drammen Travbane 5 09/10 - 05 / 2 1720 26,7 93
Monica Borge-Knut-Erik Moe T. Solberg Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 7 2120 29,0 P
Kristine Kvasnes (T) Monica Borge E. Høitomt Bjerke Travbane - 26/7 - 07 / 3 2140 dg 113
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 19/7 - 08 / 13 2160 dg 129
6 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -3 -1 -3 -3 -130 500
Kleppe Skranten 6 Plass 584 500
13 år BRUN V v.Njølstad Stjernen A. Robertsen Bjerke Travbane - 22/11 - 03 / 5 2160 dg 248
e. Gjømle Vinni v. Elding J. Eilertsen Momarken Travbane 7 14/11 - 02 / 14 2200 30,2 156
Solveig R. Sandven /Norheimsund A. Robertsen Drammen Travbane 0 09/10 - 05 / 7 1720 37,3 g 69
Amanda Robertsen (A) Birgitte Lode A. Robertsen Biri Travbane - 15/9 - 07 / 9 1640 dg 31
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Drammen Travbane 1 21/8 - 01 / 3 1700 25,9 22
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2017: -19 -0 -2 -2 -8 -85 569
Stumne Scott 7 Plass 673 092
9 år MØRKBR V v.Tangen Scott H. Holm Jarlsberg Travbane 6 03/11 - 01 / 6 2100 26,1a 348
e. Stumne Saga v. Spang Best H. Holm Momarken Travbane 7 24/10 - 05 / 10 2160 25,9 477
Merete Viksås /Roa K. Widell Romme 0 13/10 - 06 / 1 1640 25,4a 71
Johanne Ulrica Øveraasen (A) Merete Viksås O. Lindqvist Bollnäs 2 05/10 - 07 / 14 2160 25,7 178
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek K. Kvasnes Biri Travbane 0 15/9 - 07 / 8 1640 29,5 99