<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Fjellvang Frøkna 1 Plass 5 000
7 år BRUN HP v.Odins Kjempe H. Holm Biri Travbane P 24/11 - 20 / 2 2100 38,0 P
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) J. Kvikstad Biri Travbane N 14/6 - 20 / 6 2120 brp g N
Leif Solemsli /Vang I Valdres
Martine O. Sørvik (T)
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek
2 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Grans Evita 2 Plass 2 000
6 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Biri Travbane P 10/11 - 20 / 4 2120 40,2 g P
e. Gransdamo v. Golan
Elise Engelstad /Løten
Bjørn Steinseth (T)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -3 500
Briskeby Stjernen 3 Plass 3 500
4 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 6 17/10 - 07 / 1 2100 40,9 95
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Østre Jarlsberg Travbane P 18/8 - 22 / 11 2120 45,4 g P
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane - 30/11 - 21 / 10 1660 dgpp N
Ole Johan Østre (T) Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 23/11 - 20 / 8 1660 01,1 g N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
4 2018: -5 -0 -1 -1 -2 -16 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -2 500
Party Løve 4 Plass 18 500
4 år HUSKBRUN H v.Skibber A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 01 / 4 2100 41,3 g 428
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 4 2120 39,5 P
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo G. Flåten Jarlsberg Travbane 27/6 - 22 / 8 2120 58,4 g B
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Akselsen G. Flåten Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 6 2120 58,7 g B
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Alta Faksa 5 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Voje Faks H. Holm Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 8 2120 38,5 P
e. Embra v. Spikeld D. Dalen Drammen Travbane 13/9 - 22 / 8 1720 58,0 B
Team Alta Faksa D. Dalen Drammen Travbane 28/8 - 21 / 1 1700 59,0 B
Per Oleg Midtfjeld (T) Martine O. Sørvik (T)
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
6 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nissen Ø.K. 6 Plass 8 000
4 år SVART V v.Spydermann Ø.K. G. Flåten Jarlsberg Travbane 8 17/11 - 01 / 11 2100 39,8 120
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/10 - 20 / 7 2120 41,1 P
Rolf Høyland-Brit-Elin Paulsen O. Østre Jarlsberg Travbane - 15/10 - 22 / 7 2120 dgpp N
Geir Flåten (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 30/9 - 22 / 5 2120 55,8 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame Å. Tengsareid Drammen Travbane 13/9 - 20 / 6 1720 59,9 g B
7 2018: -9 -0 -0 -2 -5 -22 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Santans 7 Plass 27 000
4 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 6 2120 39,3 P
e. Santi v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 28/6 - 20 / 1 1700 55,8 B
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Drammen Travbane 21/6 - 22 / 1 1700 56,4 B
Pål Sem (T) Trygve Bjørge
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
8 2018: -13 -0 -1 -1 -6 -24 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 8 Plass 29 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Momarken Travbane P 21/11 - 20 / 6 2160 40,2 P
e. Østfold Frida v. Alm Svarten
Unn Neset-Harald Neset
Kristian Bjørnerød (T)
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
9 2018: -4 -2 -1 -1 -0 -41 000 2017: -2 -0 -0 -2 -0 -7 500
Lex Spika 9 Plass 48 500
7 år SVART HP v.Spikeld M. Sørvik Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 4 2120 38,6 P
e. Miljona v. Lex Jon
Trine-Lise Weman /Vestfossen
Hans Chr. Holm (T) Martine O. Sørvik (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
10 2018: -9 -0 -1 -1 -4 -27 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Såstad Stjernen 10 Plass 38 500
6 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 4 17/11 - 01 / 1 2100 36,1 248
e. Korrell Stjerna v. Eng Svarten H. Holm Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 7 2120 39,2 g P
Ola Saastad /Vikersund L. Kolle Drammen Travbane 02/9 - 21 / 5 1720 52,9 g B
Kai Johansen (T) Ola Saastad L. Kolle Drammen Travbane 26/8 - 20 / 5 1720 58,9 B
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
11 2018: -9 -2 -2 -3 -1 -70 463 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 11 Plass 77 463
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/6 - 08 / 1 2100 39,3 97
e. Vesle Rappa v. Pål Even O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 24/5 - 21 / 9 2180 38,2 g P
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Bjerke Travbane 27/7 - 20 / 4 1660 51,4 g B
Erlend Rennesvik (T) Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Bjerke Travbane 29/6 - 20 / 4 1660 54,8 g B
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
12 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -21 000 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -14 000
Malala 12 Plass 35 000
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 17/11 - 01 / 8 2100 36,1 g 181
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Biri Travbane P 14/7 - 20 / 6 2120 39,3 g P
Morten Antonsen-Lise-Lotte Antonsen M. Antonsen Bjerke Travbane N 10/5 - 20 / 6 2160 43,1 N
Gunnar Austevoll (T) Morten Antonsen (T) H. Vik Drammen Travbane 0 10/12 - 01 / 3 2100 46,5 g 582
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Vik Bjerke Travbane P 23/11 - 22 / 4 2160 47,5 P