<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -7 -0 -1 -2 -4 -29 000 2017: -9 -0 -2 -1 -2 -28 000
Cantaro 1 Plass 99 000
7 år MØRKBR V v.Thai Tanic V. Hop Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 06 / 7 2100 br ag 615
e. Amorin (DK) v. At Risk (US) O. Østre Sørlandets Travpark 2 19/11 - 06 / 12 2140 17,1a 98
Lena Birgitte Olsen-Ida Beathe Olsen O. Østre Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 01 / 4 2100 17,0a 31
Ole Johan Østre (T) Ida Beathe Olsen (A) I. Olsen Sørlandets Travpark 3 29/10 - 03 / 5 2140 17,6a 102
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 02 / 1 2100 16,6a 309
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -0 -0 -1 -2 -13 000
Valletta (DK) 2 Plass 126 500
7 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 19/11 - 01 / 4 1609 16,7a 632
e. Heaven New (DK) v. New Quick* (DK) M. Odderstøl Sørlandets Travpark 0 17/9 - 05 / 1 2140 17,2a 626
Odd Normann Hodne /Nodeland M. Odderstøl Sørlandets Travpark 0 06/8 - 06 / 6 1609 17,3ag 814
Eirik Høitomt (T) Odd Normann Hodne M. Odderstøl Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 8 2160 17,7 1162
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Odderstøl Sørlandets Travpark 0 11/7 - 02 / 1 1609 15,3a 956
3 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -24 500 2017: -17 -0 -1 -1 -5 -32 000
Trophydore (DK) 3 Plass 204 375
8 år BRUN HP v.Trophy Catch (US) A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 05 / 1 2600 19,5 265
e. Jadore (DK) v. Victor Victor* (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 02/11 - 03 / 4 1700 15,5a 530
Stall Lost In Space A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 06 / 10 1700 17,3a 670
Anette Frønes (A) A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 12 2100 16,7a 491
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 4 17/9 - 05 / 6 2140 16,3a 183
4 2018: -14 -0 -1 -1 -6 -35 000 2017: -14 -1 -1 -5 -2 -65 500
Quickwin 4 Plass 214 198
7 år MØRKBR V v.Soir Des Tibur Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 29/10 - 01 / 2 1609 15,1a 40
e. A.T.M. Barracuda v. Kendrick Hanover (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 22/10 - 06 / 11 2140 16,1a 173
Team Tjomsland Racing Stable AB Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 08/10 - 06 / 10 2140 16,7a 70
Øystein Tjomsland (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 07 / 4 2100 br ag 287
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 16/9 - 07 / 5 1600 14,6a 112
5 2018: -10 -1 -0 -1 -5 -38 500 2017: -23 -0 -3 -0 -14 -72 500
Voulez Vous (DK) 5 Plass 244 999
7 år MØRKBR HP v.Diesel Don* (US) I. Skjæveland Forus Travbane 5 18/11 - 07 / 2 2040 16,4a 180
e. Kandis D.K. (DK) v. Peace On Earth* (S) T. Gudmestad Forus Travbane 6 07/11 - 05 / 12 2040 17,3a 388
Arnt-Egil Nærland-Gunn Nærland M. Øvestad Forus Travbane 6 03/10 - 05 / 5 2040 17,3a 94
Pål Buer (T) Arnt-Egil Nærland M. Øvestad Forus Travbane 0 26/9 - 02 / 3 1600 16,0a 510
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane 6 16/9 - 08 / 9 1600 15,6a 113
6 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -18 -0 -0 -0 -6 -21 000
Texas Bonheur (FR) 6 Plass 74 000
11 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) A. Frønes Sørlandets Travpark 4 19/11 - 06 / 3 2140 17,9a 589
e. Djerba Bonheur (FR) v. Kepi Vert (FR) A. Frønes Sørlandets Travpark 7 29/10 - 03 / 7 2140 18,0a 615
Brigithe Børrestad /Kristiansand S T. Erga Sørlandets Travpark 0 22/10 - 01 / 10 1609 23,6ag 441
Johan Kringeland Eriksen (T) Nina B Børrestad T. Erga Sørlandets Travpark 5 23/9 - 07 / 3 1609 15,6a 185
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek A. Frønes Sørlandets Travpark 0 17/9 - 04 / 1 2140 18,6a 364
7 2018: -9 -2 -2 -1 -3 -118 000 2017: -12 -4 -3 -1 -3 -147 000
Rapide Frecel 7 Plass 342 500
5 år BRUN V v.Cantab Hall (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 02 / 7 2100 15,0a 39
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 2 18/9 - 04 / 6 2100 15,0a 22
Stall Rapide Frecel F. Hamre Bjerke Travbane 5 09/9 - 05 / 10 2100 16,0a 97
Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 0 30/8 - 09 / 9 2600 15,7a 123
Mørkblå/lysblå todelt, reklame A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 06 / 4 2100 14,8a 20
8 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -8 -1 -0 -0 -2 -16 000
Renoir Simoni (DK) 8 Plass 167 958
9 år RØD HP v.Carpe Diem (FR) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 03 / 1 1700 15,9a 357
e. Try Nissan* (DK) v. Linus T. (US) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 26/10 - 06 / 2 1700 16,6a 955
Jeanette Mari Østgård /Holmestrand C. Engebråthen Drammen Travbane 0 21/9 - 05 / 5 2100 20,6a 373
Connie Engebråthen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 05 / 10 1609 17,6a 216
Grå m/burgunder ermer, rekl. D. Dalen Bjerke Travbane 0 22/12 - 05 / 10 1609 16,6a 265
9 2018: -12 -1 -2 -2 -4 -52 000 2017: -16 -0 -3 -0 -8 -51 500
Hip Hop d'Estino 9 Plass 187 000
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 5 19/11 - 01 / 6 1609 16,5a 649
e. Aloha (US) v. Broadway Hall (US) A. Berås Klosterskogen Travbane 6 09/11 - 04 / 6 2100 18,1a 275
Arild Berås /Tveit P. Kals Klosterskogen Travbane 5 19/10 - 05 / 1 2100 18,2a 248
Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 0 08/10 - 06 / 5 2140 16,8a 378
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Bjerke Travbane 5 13/9 - 04 / 1 2100 16,2a 523
10 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -41 500 2017: -19 -5 -3 -2 -4 -165 500
Symphonic Lennox (S) 10 Plass 240 477
6 år MØRKBR V v.Symphonic Hanover (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 27/10 - 05 / 6 2609 15,8a 110
e. Lovely Dream S.E. (S) v. Smok'n Lantern* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 06 / 4 1700 17,3a 17
Tor Olaf Halle-Morten Berntzen L. Trudvang Drammen Travbane 4 09/10 - 06 / 12 2100 16,8a 218
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 17/9 - 05 / 9 2140 16,4a 131
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 04 / 2 2900 17,8 211