<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 0 - 40.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -0 -1 -8 -28 000
Thia Tanic 1 Plass 43 000
6 år BRUN HP v.Thai Tanic H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 6 19/11 - 03 / 2 2140 20,2ag 652
e. Target Tee v. Dell Ridge Image* (CA) H. Tharaldsen Sørlandets Travpark - 29/10 - 08 / 2 2140 dg 505
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 07 / 9 2100 19,3a 997
Harry Tharaldsen (A) H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 5 08/10 - 07 / 2 2140 20,0 g 434
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 6 2100 21,5ag 718
2 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -14 -2 -1 -1 -2 -44 000
Cabelino (S) 2 Plass 73 500
5 år MØRKBR V v.Pearsall Hanover* (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 2 19/11 - 03 / 4 2140 18,8a 166
e. Trinity Brodda (S) v. Windsongs Legacy* (US) M. Nilsen Klosterskogen Travbane 5 02/11 - 08 / 3 2100 20,3ag 93
Stall Goliat D. Dalen Drammen Travbane 0 23/10 - 03 / 5 2100 21,5 g 88
Pål Buer (T) Margrethe Nilsen (A) D. Dalen Sørlandets Travpark 2 08/10 - 07 / 1 2140 19,3 46
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane 4 03/10 - 02 / 1 2040 19,6a 76
3 2018: -7 -0 -1 -2 -1 -19 000 2017: -11 -0 -0 -2 -3 -17 000
Norwell Crown 3 Plass 51 000
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 29/10 - 08 / 7 2160 dg 379
e. Alfi Crown G.J. (S) v. Napoletano* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 22/10 - 02 / 1 2140 19,0a 201
Elin Bentsen /Grimstad T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 08/10 - 07 / 6 2160 23,4 g 142
Øystein Tjomsland (T) Elin Bentsen T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 6 23/9 - 04 / 7 2140 18,5a 434
mørkblå m/sølv reklame T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 5 20/8 - 02 / 2 2140 18,6 701
4 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
L.J.'s Goodluckchuck 4 Plass 31 000
5 år BRUN H v.Lucky Chucky* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 08 / 2 2100 20,6a 372
e. Novo Perfect (DK) v. Daguet Rapide* (IT) L. Kolle Bjerke Travbane - 02/10 - 02 / 7 2100 dg a 361
Stall Hopeless Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 03 / 8 2100 20,7a 162
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 10/6 - 11 / 7 2140 18,1 252
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Bjerke Travbane - 06/6 - 03 / 6 2100 dg a 153
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Shocking Kid 5 Plass 30 000
9 år MØRKBR HP v.Dignity A. Egeland Forus Travbane 6 18/11 - 01 / 4 2040 24,9a 131
e. Millenniums Dream v. Silver Pine* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/10 - 08 / 4 2160 23,2 g 532
Ansgar Egeland /Kvinesdal A. Berås Sørlandets Travpark 0 22/10 - 02 / 4 2140 24,4ag 127
Ansgar Egeland (A) A. Egeland Forus Travbane 0 23/5 - 04 / 9 2060 21,7 g 2311
hvit m/blått sk.stk,belte & mansj. blå A. Egeland Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 5 2160 20,8 459
6 2019: -7 -0 -2 -1 -1 -23 000 2018: -18 -1 -1 -1 -7 -72 000
Make My Day T.J. 6 Plass 143 000
6 år MØRKBR V v.Revenue* (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 19/11 - 06 / 11 2140 18,4a 558
e. Medianoche (DE) v. Diamond Way (DE) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 29/10 - 08 / 11 2160 19,9 g 226
Trine Isaksen-Jan Erik Isaksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 08/10 - 04 / 7 2140 g0 ag 255
Vidar Tjomsland (S) Jan Erik Isaksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 23/9 - 04 / 9 2140 18,3ag 80
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 28/5 - 02 / 1 2140 20,0a 130
7 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -9 -0 -2 -0 -6 -30 000
Musclemania 7 Plass 49 500
5 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 22/10 - 02 / 9 2140 20,1ag 68
e. Undulat Hornline (S) v. S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 04/10 - 01 / 2 2100 20,2a 40
Jenny Thygesen /Grimstad E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 17/9 - 08 / 12 2140 17,8a 48
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 02/7 - 04 / 6 2140 dg a 182
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 07 / 7 2100 18,6a 206
8 2019: -5 -1 -0 -0 -2 -22 500 2018: -22 -3 -3 -3 -4 -115 500
S.K.'s Spartacus 8 Plass 184 000
5 år LYSBRUN H v.Juliano Rags E. Høitomt Drammen Travbane 0 05/10 - 02 / 9 2100 18,9a 332
e. Shakira v. Dylan Lobell* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/9 - 02 / 7 2100 17,5a 157
Tormod Haugnes /Randaberg G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/9 - 03 / 9 2100 18,0ag 315
Kjetil Roe (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 03 / 3 2609 18,5a 190
Rød m/svart stolpe & krage V. Hop Bjerke Travbane 0 07/8 - 02 / 6 2100 20,3ag 238
9 2019: -7 -1 -1 -2 -1 -46 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rio Division 9 Plass 86 500
7 år RØD V v.L'Ideal Bricois (FR) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 07 / 7 2120 20,4 105
e. Sorocaba v. Texas (US) D. Dalen Drammen Travbane 2 09/11 - 02 / 9 2100 19,3a 104
Tore Andresen /Yven D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 08 / 1 2100 20,0ag 39
Dag-Sveinung Dalen (T) D. Dalen Bjerke Travbane - 25/10 - 01 / 7 2140 g0 g 135
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 3 09/10 - 07 / 4 2100 20,0 67
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -2 -0 -8 -54 000
Florry's Princess 10 Plass 91 000
6 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/7 - 04 / 2 2140 19,3 690
e. Florry's Survivor v. Rockaroundtheclock* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 6 25/6 - 08 / 5 2160 19,9 g 287
Stall Bjørnsteinsmyr M. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 25/5 - 04 / 2 2100 18,3a 243
Arild Berås (T) Rikki Aanonsen A. Berås Klosterskogen Travbane 0 17/11 - 02 / 5 2100 21,2ag 167
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Drammen Travbane 0 31/10 - 03 / 3 2100 21,3 g 289