<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
DNTs HOPPEBONUS
DNTS HOPPEBONUS
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -0 -1 -2 -3 -27 500 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -36 869
Tangen Milla 1 Plass 78 369
7 år SVART HP v.Moe Odin J. Eriksen Drammen Travbane - 09/11 - 03 / 6 2120 dg 58
e. Tangen Stili v. Lome Kongen J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 29/10 - 02 / 6 2160 31,6 g 48
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 22/10 - 03 / 4 2140 30,8a 36
Åsbjørn Tengsareid (T) Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 5 2100 br g 25
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Eriksen Forus Travbane 2 03/10 - 03 / 4 2040 33,1 rg 26
2 2018: -12 -2 -1 -0 -4 -84 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -53 000
Jega Janda 2 Plass 137 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 04 / 7 2100 33,6 112
e. Bottem Støva v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 0 04/11 - 08 / 4 2100 30,2a 593
Elfinn Edvartsen /Frekhaug Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 10/10 - 08 / 10 2060 33,0 15
Dag-Sveinung Dalen (T) Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 07 / 1 2140 33,9a 161
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 22/9 - 07 / 6 2100 30,3a 44
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 3 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Jarlsberg Travbane - 15/10 - 04 / 5 2100 dg 932
e. Bø Rene v. Alm Hellin P. Kals Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 2 2100 33,1 g 463
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen P. Kals Sørlandets Travpark 6 26/8 - 02 / 4 2160 32,1 g 241
Per Vetle Kals (S) Kari Anne Knutsen (T) P. Kals Sørlandets Travpark 5 20/8 - 07 / 2 2140 32,1ag 299
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek O. Østre Klosterskogen Travbane 4 17/8 - 04 / 11 2120 32,8 g 393
4 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 1 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Bjerke Travbane 5 16/11 - 05 / 3 1609 29,1ag 286
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 04 / 11 2120 31,7 rg 143
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 1 2120 29,2 701
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 3 2100 30,9a 716
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 18/8 - 04 / 6 2100 30,0 274
5 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -23 500 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -12 500
Årdals Blesa 2 Plass 158 000
7 år SVARTBRUN HP v.Bork Odin J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 02 / 5 2100 29,9a 21
e. Rappblesa v. Pål Even J. Eriksen Forus Travbane - 16/9 - 06 / 2 2040 dg 407
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 02/9 - 08 / 2 2100 dg a 212
Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 26/8 - 02 / 12 2180 29,9 64
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Bjerke Travbane - 16/8 - 04 / 13 2160 dg 21
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tyri Molly 3 Plass 71 500
9 år MØRKBR HP v.Tyri Kongen J. Undem Sørlandets Travpark 0 19/11 - 08 / 8 2140 33,7a 281
e. Beth Mollyn v. Elding M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 5 2100 32,7a 926
Arne Daniel Halvorsen /Rykene L. Kolle Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 11 2160 32,5 829
Arild Berås (T) Arne Daniel Halvorsen J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 09/4 - 08 / 9 2160 33,6 495
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 13 26/2 - 04 / 10 2160 36,0 1641
7 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 4 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld Ø. Tjomsland Biri Travbane 4 04/11 - 08 / 10 2100 30,0ag 492
e. Lille Kristine v. Moe Odin Ø. Tjomsland Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 9 2140 29,7a 512
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 01/10 - 07 / 2 2140 31,8a 254
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 10/9 - 01 / 12 2100 dg a 1256
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 29/8 - 03 / 2 2100 30,8a 147
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Hera Jenta 5 Plass 79 500
8 år BORKET HP v.Qvadrigo (S) M. Finsand Sørlandets Travpark 0 17/9 - 03 / 1 2140 br arg 737
e. Mai Borka v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 0 06/8 - 04 / 13 2160 34,2 1107
Odd Isaksen-Helene Isaksen H. Forberg Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 10 2160 31,3 770
Karin Hauge (A) Odd Isaksen M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 06 / 5 2100 37,7 g 681
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl M. Berås Sørlandets Travpark 0 29/1 - 05 / 9 2160 35,8 827
9 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000 2017: -15 -1 -2 -0 -4 -41 500
Salte Faksa 6 Plass 94 500
6 år BRUN HP v.Mjølner Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 11/11 - 01 / 6 2160 30,6 224
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 02/11 - 02 / 5 2100 30,9a 87
Natalie Iselin Repstad /Øvrebø M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 13/8 - 04 / 3 2140 br g 62
Eirik Høitomt (T) Natalie Iselin Repstad (A) N. Repstad Sørlandets Travpark - 06/8 - 04 / 14 2160 dg 259
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 12 2160 33,5 g 41
10 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -47 000 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -151 500
Tangen Elvira 1 Plass 309 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 02/11 - 05 / 10 2140 dg 34
e. Tangen Tina v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 8 10/9 - 03 / 8 2100 28,5a 790
Dag Hedberg /Sandefjord Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 28/8 - 15 / 3 2100 29,3a 136
Øystein Tjomsland (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 18/8 - 04 / 5 2100 dg 33
mørkblå m/sølv reklame L. Kolle Sørlandets Travpark 5 22/7 - 02 / 8 2160 29,2 200
11 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -17 -2 -2 -2 -5 -74 000
Eldvina 2 Plass 203 000
9 år SVART HP v.Åsajerven P. Kals Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 05 / 3 2100 32,2 g 350
e. Eldsi v. Spikeld V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 29/10 - 04 / 4 1609 27,9a 238
Kristian Versto /Vinje E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 08/10 - 02 / 8 2160 30,2 239
Ida Beathe Olsen (A) Rune Røyrås V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 23/9 - 05 / 8 2180 30,6 g 75
Lysblå m/lilla ermer,lysblå mansj,rekl V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 17/9 - 01 / 6 2140 28,1a 262
12 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -10 000
Askevold Stjerna 3 Plass 141 500
9 år LYSBRUN HP v.Feseth Lynet G. Mikkelsen Forus Travbane 0 28/11 - 06 / 7 2040 32,2 g 237
e. Norella v. Elding T. Sør-Reime Forus Travbane 5 07/11 - 03 / 11 2060 30,8 644
Eirin Flid Valton /Porsgrunn T. Sør-Reime Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 08 / 8 2120 35,2 g 216
Geir Mikkelsen (T) Anne Catrine Kleveland (B) O. Østre Klosterskogen Travbane - 26/10 - 05 / 10 2100 dg a 398
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek O. Østre Sørlandets Travpark 0 08/10 - 02 / 5 2160 30,5 493
13 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 4 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 01/12 - 02 / 9 2100 30,0a 29
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel V. Hop Bjerke Travbane 5 18/11 - 02 / 6 2100 29,4ag 212
Stall Bilbo G. Flåten Bjerke Travbane - 07/10 - 02 / 8 2160 dg 159
Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane - 27/9 - 05 / 1 2100 dg a 252
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 10 10/9 - 03 / 6 2100 28,8a 527
14 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -17 -2 -4 -5 -5 -122 000
Rappalma 5 Plass 163 500
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 03/11 - 02 / 6 1609 28,0ag 135
e. Rappeldi v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 29/10 - 05 / 3 2140 30,7a 70
Arne Sagedal-Jon K. Mykland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 04 / 13 2120 30,7 149
Ole Johan Østre (T) Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 05 / 10 2120 29,6 38
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 02/9 - 08 / 3 2100 30,0ag 228