<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -10 652 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000
Tullefaksa H.M. 1 Plass 23 652
7 år SVART HP v.Voje Faks Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 17/11 - 01 / 5 2100 35,2 179
e. Øyertulla v. Nordli Svarten M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 15/6 - 08 / 2 2100 dg 1040
Sindre Skjølås /Halden M. Høitomt Sørlandets Travpark 4 28/5 - 08 / 1 2140 38,2 102
Åsbjørn Tengsareid (T) Sandra Margrethe Homme (A) M. Høitomt Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 8 2120 38,7 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Sørlandets Travpark P 06/9 - 21 / 4 2160 42,5 P
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 1 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks P. Johannessen Sørlandets Travpark 6 19/11 - 07 / 7 2180 35,6 g 117
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 22/10 - 03 / 1 2140 32,9a 305
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 11/7 - 08 / 5 2160 34,3 134
Helene G. Forberg (A) Laila Olsen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 8 14/5 - 03 / 7 2160 33,1 g 1268
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj T. Solberg Sørlandets Travpark - 23/4 - 07 / 3 2160 dg 287
3 2018: -12 -0 -1 -1 -5 -29 000 2017: -9 -1 -2 -1 -2 -34 000
Spang Barry 2 Plass 63 000
8 år BRUN V v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 19/11 - 07 / 8 2180 32,5 g 111
e. Spang Koso v. Kos Knekten D. Dalen Sørlandets Travpark 0 08/10 - 03 / 4 2140 34,1 g 133
Karianne Hasselgård-Vibeke Pedersen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 07 / 1 2100 34,8 g 39
Geir Mikkelsen (T) Asbjørn Steen L. Kolle Sørlandets Travpark 8 17/9 - 02 / 10 2160 31,8 109
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek L. Kolle Sørlandets Travpark 5 13/8 - 08 / 1 2140 33,3 31
4 2018: -10 -1 -2 -0 -3 -55 000 2017: -8 -4 -0 -0 -1 -82 000
Tinas Odin 3 Plass 149 000
5 år SVART V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 19/11 - 08 / 5 2140 dg a 17
e. Tina Mi v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 15/11 - 01 / 5 2100 dg a 18
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/10 - 07 / 6 2200 31,7 13
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 10/10 - 04 / 2 2060 31,2 22
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 23/9 - 01 / 10 2160 34,5 g 16
5 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 4 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 4 2100 34,3 g 979
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Bjerke Travbane - 15/11 - 01 / 7 2100 dg a 567
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund O. Østre Bjerke Travbane 0 08/11 - 06 / 8 1640 32,4 g 173
Ole Johan Østre (T) Enok Antonsen O. Østre Sørlandets Travpark 5 08/10 - 03 / 5 2160 31,7 474
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 01 / 7 2120 32,4 g 156
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -67 000
Dag Eldmi 5 Plass 103 500
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) A. Berås Sørlandets Travpark 7 22/10 - 07 / 7 2220 38,3 g 214
e. Dag Mi v. Elding A. Berås Sørlandets Travpark 8 06/8 - 07 / 8 2180 38,8 g 81
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad A. Berås Jarlsberg Travbane - 09/6 - 05 / 1 2100 dg 228
Per Vetle Kals (S) Arild Berås (T) E. Høitomt Drammen Travbane - 19/3 - 03 / 1 2100 dg a 128
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 03 / 10 2120 33,5 g 525
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -2 -3 -3 -53 000
S.K.'s Bukefalos 6 Plass 78 000
6 år RØD V v.Prins Juventus L. Kolle Sørlandets Travpark 1 11/7 - 08 / 3 2140 33,3 22
e. Demi v. Alm Silver L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 09/6 - 01 / 2 2100 32,2 69
Allan Bråtlund /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark P 29/1 - 20 / 3 2160 39,9 g P
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) B. Garberg Leangen Travbane - 11/5 - 20 / 6 1660 dgpp N
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Garberg Orkdal Tråvpark 02/5 - 21 / 5 1700 55,6 g B
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -4 -5 -1 -3 -137 000
Tintin 7 Plass 202 000
6 år MØRKBR V v.Tin Tveiten E. Høitomt Forus Travbane 1 12/11 - 08 / 5 2040 33,3 13
e. Horgen Huldra v. Spang Best E. Høitomt Forus Travbane 7 18/6 - 02 / 8 2040 33,2ar 34
Willy Salvesen /Grimstad E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/4 - 03 / 12 2100 33,0arg 17
Eirik Høitomt (T) Willy Salvesen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 16/3 - 01 / 1 2100 31,7 12
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 24/2 - 09 / 1 2100 32,6 16
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -7 -26 000
Jenny Lill 8 Plass 50 000
6 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Drammen Travbane 6 23/10 - 07 / 13 2120 36,3 g 49
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 6 08/10 - 03 / 3 2140 32,7 g 749
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 6 20/8 - 08 / 5 2160 33,4 g 276
Malin Berås (A) Dagfinn Svantesen A. Berås Sørlandets Travpark 6 13/8 - 08 / 5 2140 34,4 g 531
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek A. Berås Sørlandets Travpark 8 21/7 - 09 / 11 2140 34,4ag 611
10 2018: -7 -0 -0 -1 -5 -20 000 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -16 000
Sjefslotte 9 Plass 66 000
8 år SVART HP v.Troll Tarzan A. Berås Klosterskogen Travbane 4 09/11 - 08 / 7 2120 33,8 74
e. Sjefslill v. Sjefen A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/10 - 02 / 1 2160 32,0 221
Leif Tønnessen /Kvinesdal A. Berås Sørlandets Travpark 4 22/10 - 03 / 5 2140 32,5a 41
Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 4 17/9 - 02 / 13 2160 30,8 275
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl G. Mikkelsen Forus Travbane 0 01/11 - 06 / 8 2060 33,5 71