<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-3
DD-1
SPORTRAPP / POENG
SPORTRAPP / POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 300.001 - 800.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -1 -0 -0 -0 -15 731
Raja' Horse (IT) 1 Plass 422 369
8 år BRUN HP v.Turbo Sund* (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 06 / 6 1609 13,8a 150
e. Grazia O.M. (IT) v. Supergill* (US) J. Eriksen Sørlandets Travpark - 02/7 - 06 / 9 2140 dg a 146
Anne Kari Melbye /Porsgrunn T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 06 / 9 2100 14,5a 54
Åsbjørn Tengsareid (T) Per Gottling (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark - 28/5 - 06 / 10 1609 dg a 87
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/4 - 10 / 2 2100 15,4a 66
2 2019: -5 -1 -0 -1 -0 -22 000 2018: -9 -0 -0 -3 -1 -64 000
S.J.'s Victoria (S) 2 Plass 681 500
9 år SKIMMEL HP v.S.J.'s Photo* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 29/10 - 06 / 8 2140 17,2ag 222
e. Lina Crown (S) v. Crown Sweep (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 04/10 - 07 / 12 2160 16,5 260
Cecilie Jensen /Revetal B. Larsen Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 01 / 1 2100 14,5ag 279
Dag-Sveinung Dalen (T) Bjørn Larsen (T) L. Kolle Forus Travbane 0 18/6 - 08 / 8 2040 15,1a 321
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 04 / 11 1600 13,7 213
3 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 3 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 27/11 - 01 / 4 2100 17,5a 547
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 09/11 - 06 / 7 2100 18,2a 204
Lise Therese Halvorsen /Seljord J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 26/10 - 01 / 6 2100 18,1a 162
Knut Robin Dalsbotten (A) Lise Therese Halvorsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 06 / 3 1700 17,2ag 247
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 2 2100 16,1a 576
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -43 000
Licensee 4 Plass 608 633
6 år BRUN HP v.Jocose* (S) J. Hansen Bjerke Travbane 0 18/11 - 11 / 6 2100 15,3ag 1186
e. Lioness (US) v. Conway Hall* (US) V. Hop Solvalla 0 29/10 - 02 / 7 2140 14,8a 774
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes V. Hop Axevalla 4 17/10 - 06 / 1 2140 15,1a 220
Lars Anvar Kolle (T) Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 22/9 - 01 / 4 2100 13,5a 58
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Løvvold Bjerke Travbane 0 23/8 - 08 / 2 2100 14,6a 54
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -16 -0 -2 -1 -7 -99 000
Gary Hoist (FI) 5 Plass 761 151
10 år BRUN H v.Kadabra* (US) R. Wiig Forus Travbane 4 12/11 - 01 / 6 2060 14,5 390
e. Gabriella Run (DK) v. S.J.'s Photo* (US) Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 10/10 - 05 / 7 1600 15,1a 169
Stall Glitter E. Høitomt Bergen Travpark 4 21/9 - 01 / 9 1600 14,5 89
Tom Erik Solberg (T) Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 06/9 - 04 / 7 2100 15,7a 109
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 20/8 - 06 / 2 2140 15,0a 148
6 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -9 -1 -0 -0 -3 -28 000
Farao F. Boko (NL) 6 Plass 357 400
7 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 01 / 3 2100 17,7a 115
e. Temple Boko (US) v. Garland Lobell (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 06 / 11 2100 19,0ag 59
Linda Elisabeth Larsen /Breistein M. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 03/11 - 06 / 7 2100 14,7a 559
Marius Høitomt (T) Einar Blomquist M. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 19/10 - 06 / 5 1700 16,5a 180
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 04 / 6 2100 16,1a 585
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -1 -0 -0 -3 -33 000
Eye Of The Tiger N.L. (NL) 7 Plass 472 623
8 år BRUN V v.Virgill Boko* (NL) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/11 - 04 / 3 2100 14,3a 25
e. Amber Boko (S) v. From Above* (S) M. Gundersen Momarken Travbane 0 14/10 - 04 / 8 4180 br 59
Morten Svenningsen /Lier M. Gundersen Bergen Travpark 3 05/10 - 05 / 3 1600 14,4ag 12
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 04 / 5 2100 15,3a 14
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 02/9 - 04 / 4 2920 16,7 13
8 2018: -10 -1 -2 -3 -2 -165 680 2017: -15 -6 -1 -0 -5 -202 500
Speedmeister 8 Plass 779 672
8 år MØRKBR V v.Herr Jægermeister* (S) J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 07/10 - 10 / 7 2100 13,1a 80
e. Speed Rocket (FI) v. American Hustle* (US) J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 1 02/9 - 07 / 12 2100 15,5a 36
Stall Speedrocket J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 05 / 5 2100 15,2a 44
Jørn Morten Kvikstad (T) Evy Marie Brinch (T) J. Kvikstad Sørlandets Travpark 0 22/7 - 07 / 6 2140 14,6a 159
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 12/7 - 08 / 8 2100 14,6a 44
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -229 391
Elite B.R. 9 Plass 878 224
7 år MØRKBR H v.Muscles Yankee* (US) M. Høitomt Biri Travbane 6 04/11 - 09 / 2 2100 14,1a 226
e. Sharapova (US) v. Andover Hall* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 27/10 - 06 / 7 1609 12,8a 35
Jørn Amundsen /Risør M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 09 / 3 1609 12,1a 177
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T) E. Høitomt Färjestad 3 23/9 - 10 / 11 2140 11,8a 499
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 5 09/9 - 09 / 7 2100 13,6a 266
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -0 -2 -0 -3 -30 000
Sanner Sid 10 Plass 532 000
11 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 27/10 - 06 / 3 1609 13,3a 140
e. Chilla Sid (S) v. Giant Chill* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 1 09/10 - 01 / 1 2100 15,6a 63
Jeanette Iren Engebretsen-Nils Martin Sagvolden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 01 / 7 2100 13,8a 298
Gunnar Austevoll (T) Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 02/9 - 07 / 8 2100 15,7a 475
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 18/8 - 05 / 7 2100 15,5a 376