<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
RAMLO SANDTAKS HOPPECUP
HOPPECUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 150.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 275.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -1 -1 -2 -19 000
Engje Frida 1 Plass 65 400
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Gundersen Biri Travbane 5 10/11 - 04 / 12 2120 32,0 58
e. Nøstemai v. Spikeld K. Johansen Biri Travbane 2 04/11 - 02 / 1 2100 31,0 289
Lars Engen /Lesja G. Gundersen Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 5 2120 33,2 g 522
Kai Johansen (T) Lars Engen G. Gundersen Drammen Travbane - 12/8 - 04 / 1 2100 dg 912
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm A. Eggan Leangen Travbane 0 17/7 - 04 / 8 2160 33,3 g 767
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 144 2017: -20 -1 -2 -1 -9 -72 636
Perle Kaisa 2 Plass 78 280
5 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) I. Melby Leangen Travbane 4 02/11 - 05 / 1 2140 31,8 107
e. Perle Maria v. Spikeld I. Melby Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 9 2160 31,8 158
Petter Baalsrud /Rindal I. Melby Leangen Travbane 2 02/10 - 03 / 2 2160 31,6 196
Inge Melby (T) I. Melby Östersund 2 23/9 - 10 / 4 2140 30,7 g 235
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek I. Melby Leangen Travbane 3 11/9 - 07 / 11 2160 31,5 433
3 2018: -10 -3 -4 -0 -3 -176 930 2017: -6 -4 -0 -0 -2 -95 054
Mine 3 Plass 271 984
5 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 1 15/11 - 01 / 4 2100 31,0a 26
e. Minti v. Minpil D. Dalen Bjerke Travbane 6 18/10 - 02 / 14 2160 30,4 70
Hovel Helmen /Gran D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 02 / 2 2100 29,6 31
Eirik Høitomt (T) Hovel Helmen (P) D. Dalen Årjäng 1 16/6 - 08 / 10 2160 30,6 24
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 09/6 - 09 / 1 2100 32,6 133
4 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -13 500 2017: -12 -1 -0 -1 -4 -40 527
Odd Hera 4 Plass 120 018
6 år BRUN HP v.Voje Faks I. Melby Leangen Travbane 9 13/11 - 06 / 11 2180 29,9 164
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten T. Mjøen Leangen Travbane 1 06/11 - 04 / 5 2140 30,7 72
Oddvar Østborg /Levanger H. Østborg Leangen Travbane 6 21/10 - 08 / 7 1640 28,1a 633
Thomas Mjøen (A) Oddvar Østborg V. Bugge Leangen Travbane 0 11/9 - 05 / 1 2140 33,2 g 233
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl N. Brækken Bjerke Travbane - 02/8 - 05 / 2 2140 dg 371
5 2018: -9 -3 -3 -0 -2 -95 428 2017: -9 -0 -2 -2 -3 -34 000
Lauvås Emma 5 Plass 169 428
6 år BRUN HP v.Voje Spik A. Stensen Leangen Travbane 8 13/11 - 06 / 5 2160 30,5 70
e. Lauvås Samba v. Lauvås Pipo K. Åkerlund Östersund - 23/9 - 10 / 5 2140 dg 39
Anne Eriksen Kvåle-Randi Eriksen A. Stensen Leangen Travbane 3 11/9 - 05 / 6 2140 30,2 g 46
Andre H. Stensen (T) Anne Eriksen Kvåle A. Stensen Leangen Travbane 2 31/8 - 04 / 6 1640 29,6 61
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 29/7 - 01 / 14 2120 31,7 g 44
6 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -0 -1 -1 -2 -24 000
Tekno Eldna 6 Plass 103 961
9 år BRUN HP v.Spikeld M. Olsen Leangen Travbane - 20/11 - 05 / 2 2140 dg 147
e. Storm Søstra v. Rigel Jo M. Olsen Leangen Travbane 2 02/11 - 05 / 2 2140 31,6 210
Gunnvor Rød /Vikhammer M. Olsen Leangen Travbane 4 21/10 - 08 / 2 1640 27,6a 201
Arve Sjoner (T) Gunnvor Rød A. Sjoner Leangen Travbane 0 02/10 - 03 / 4 2180 31,3 143
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane 4 11/9 - 05 / 3 2140 30,3 72
7 2018: -8 -0 -0 -2 -4 -43 500 2017: -9 -4 -1 -0 -0 -115 000
Stensvik Marikken 1 Plass 225 500
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Helseth Leangen Travbane 0 18/9 - 06 / 13 2160 30,3 g 81
e. Kos Marie v. Kos Knekten A. Stensen Orkdal Tråvpark 0 20/8 - 08 / 1 2100 31,1 g 18
Inger Adele H. Helseth /Averøy A. Stensen Momarken Travbane - 05/8 - 08 / 5 1640 dg 33
Ole Johan Østre (T) Gaute Inge Helseth (A) A. Stensen Leangen Travbane 1 24/7 - 02 / 6 2140 27,3 51
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Holm Leangen Travbane 1 24/6 - 03 / 12 2140 29,3a 40
8 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -24 000 2017: -12 -2 -2 -2 -2 -170 500
Stuve Yr 2 Plass 230 500
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 22/11 - 02 / 6 2140 30,2 73
e. Stuve My v. Lome Elden J. Eilertsen Drammen Travbane 2 30/10 - 01 / 8 2100 32,0a 77
Stall Stuve A. Akselsen Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 1 2140 31,5 51
Vidar Hop (T) Øyvind Stuve A. Akselsen Drammen Travbane 4 12/8 - 04 / 2 2100 29,2 69
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 07 / 4 2120 28,3 102
9 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 1 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bjerke Travbane 4 22/11 - 06 / 1 2100 29,1ag 631
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn A. Robertsen Momarken Travbane 5 14/11 - 02 / 5 2160 30,8 53
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Leangen Travbane 2 28/10 - 04 / 2 2140 29,3 81
Per Arvesen (A) P. Arvesen Bergen Travpark 5 21/10 - 08 / 15 2140 27,9 233
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 3 14/10 - 01 / 7 2160 29,5 142
10 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -43 389 2016: -13 -4 -2 -1 -3 -99 029
Bjønnum Frøya* 2 Plass 265 495
10 år BRUN HP v.Moe Odin C. Larsson Östersund 0 26/10 - 08 / 6 2660 31,4 308
e. Brødsjø Borka v. Finstadmort C. Larsson Bergsåker - 11/10 - 08 / 10 1640 dg ag 267
Sverige C. Larsson Östersund 2 23/9 - 04 / 2 2140 27,5a 104
Carl-Ivar Larsson (T) C. Larsson Hagmyren 3 10/9 - 01 / 14 2160 30,1 201
rød med brune ermer C. Larsson Umeå 0 01/9 - 10 / 6 1640 27,4 g 45
11 2018: -5 -0 -1 -0 -1 -13 500 2017: -14 -1 -1 -2 -6 -73 136
Mia Melis 3 Plass 178 275
7 år BORKET HP v.Bork Odin R. Walsøe Leangen Travbane 0 26/11 - 01 / 1 1640 28,5a 45
e. Vikan Brauta v. Braute R. Walsøe Leangen Travbane 2 21/10 - 03 / 8 1640 27,6a 64
Stall Skrei, Lever & Rogn R. Walsøe Östersund 1 12/10 - 04 / 4 2140 29,9 57
Roar Walsøe (T) R. Walsøe Leangen Travbane 3 18/9 - 06 / 4 2160 28,3 160
hvit m/blå harlequin rute&ermstrip,rek R. Walsøe Orkdal Tråvpark 4 20/8 - 08 / 8 2100 29,8 101
12 2018: -9 -1 -1 -1 -3 -54 472 2017: -17 -0 -2 -1 -7 -49 000
Helle Tone 4 Plass 238 805
7 år BRUN HP v.Bork Odin K. Lamøy Leangen Travbane 0 18/9 - 05 / 11 2160 30,0 83
e. Nutta v. Braute J. Blekkan Leangen Travbane 0 31/8 - 06 / 4 1640 29,6ag 37
Heidi Lamøy /Spongdal K. Lamøy Leangen Travbane 5 07/8 - 06 / 3 2140 29,1ag 68
Åsbjørn Tengsareid (T) Kristian Lamøy (A) K. Lamøy Leangen Travbane 2 17/7 - 02 / 10 2180 temp 117
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Lamøy Leangen Travbane 6 10/7 - 07 / 11 2180 29,0 g 44
13 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2017: -24 -3 -2 -2 -11 -129 500
Rebekka 5 Plass 238 500
6 år SVART HP v.Remelden A. Sjoner Leangen Travbane 0 20/11 - 05 / 12 2180 31,1 202
e. Ådnes Mai v. Pål Even R. Bjørnbeth Leangen Travbane - 28/10 - 04 / 8 2140 dg 59
Petter Willmann /Viggja R. Bjørnbeth Leangen Travbane 6 16/10 - 06 / 5 2140 29,3 47
Ragnhild Bjørnbeth (S) Petter Willmann R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 02/10 - 05 / 2 2140 27,6 g 23
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Leangen Travbane 1 18/9 - 08 / 1 2140 26,1a 78
14 2018: -11 -1 -1 -2 -6 -78 000 2017: -25 -0 -2 -2 -13 -71 000
Hammerstjerna 6 Plass 302 222
9 år BORKET HP v.Spikeld E. Sørmo Leangen Travbane 6 06/11 - 02 / 2 2140 30,7 238
e. Rigel Brit v. Rigel Jo B. Garberg Leangen Travbane 0 28/10 - 04 / 4 2140 30,2 164
Ivar Gafseth /Melhus M. Fremstad Leangen Travbane 7 07/10 - 02 / 2 1640 27,6a 252
Bjørn Garberg (T) B. Garberg Leangen Travbane 2 02/10 - 05 / 4 2140 27,2 272
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Biri Travbane 6 29/9 - 03 / 8 2120 29,9 471
15 2017: -19 -3 -1 -2 -10 -114 517 2016: -15 -2 -0 -2 -3 -45 000
Leistad Terna 7 Plass 227 654
7 år M.M. BRUN HP v.Spikeld M. Valstad Leangen Travbane 4 20/11 - 01 / 7 2160 28,5 341
e. Buaas Jansi v. Alm Svarten M. Valstad Östersund 7 02/11 - 05 / 5 2140 30,6 84
Per Iver Fossen /Vikhammer M. Valstad Leangen Travbane 4 28/10 - 04 / 1 2140 29,5 123
Morten Valstad (A) Per Iver Fossen M. Valstad Leangen Travbane 3 16/10 - 06 / 3 2140 29,0 117
gul m/rød v M. Valstad Leangen Travbane 3 07/10 - 09 / 12 1640 28,0ag 278