<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
DNTs UNGHESTSERIE - HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -1 -0 -1 -0 -26 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Glazier's Tallulah 1 Plass 26 000
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) A. Akselsen Drammen Travbane 3 30/10 - 03 / 10 2100 18,3a 22
e. Candy Hall v. Angus Hall* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 15/10 - 07 / 8 2100 17,6a 20
Ole Austad /Jessheim F. Hamre Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 3 2100 18,9 P
Frode Hamre (T)
Mørkblå/lysblå todelt, reklame
2 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -10 -1 -1 -1 -2 -43 000
Betty 2 Plass 48 000
4 år RØD HP v.Revenue* (S) S. Hammersborg Biri Travbane 2 10/11 - 02 / 9 2100 18,0a 64
e. Sherbie v. Sherbrooke Hanover* (US) S. Hammersborg Bjerke Travbane - 18/10 - 03 / 9 2100 dg a 60
Anita Bernhardsen-Hans Petter Kvarsnes S. Hammersborg Bjerke Travbane 3 18/9 - 02 / 8 2100 17,0a 101
Steinar Hammersborg (T) S. Hammersborg Bjerke Travbane 6 08/9 - 06 / 11 2100 17,2a 427
svart m/rød sele høyre side + rekl. S. Hammersborg Bjerke Travbane 0 28/8 - 11 / 9 2100 16,5a 461
3 2018: -4 -1 -0 -1 -1 -27 500 2017: -6 -0 -2 -2 -1 -61 000
Hearthammer 3 Plass 88 500
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/11 - 02 / 4 2100 17,8ag 65
e. Peacekeeper v. Super News (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 18/10 - 03 / 7 2100 17,2a 84
Kai Frode Olsen-Audun S. Pettersen D. Dalen Biri Travbane 4 06/10 - 02 / 10 2100 17,8a 177
Dag-Sveinung Dalen (T) Kai Frode Olsen D. Dalen Bjerke Travbane 2 27/9 - 01 / 3 2140 18,9 38
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 23/8 - 01 / 1 2140 18,5 111
4 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -14 500 2017: -9 -0 -3 -2 -2 -44 000
Jolanta 4 Plass 58 500
4 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) V. Hop Biri Travbane 3 10/11 - 02 / 12 2100 18,6a 82
e. La Dolce Vita (S) v. Jag De Bellouet* (FR) V. Hop Momarken Travbane 2 24/10 - 07 / 6 2140 18,3a 57
Asgeir Rambjør /Slattum V. Hop Jarlsberg Travbane 2 15/10 - 07 / 7 2100 17,7a 99
Vidar Hop (T) Asgeir Rambjør V. Hop Bjerke Travbane 0 23/8 - 01 / 9 2160 20,7 g 63
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/8 - 08 / 5 2100 18,0a 349
5 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -5 -2 -1 -1 -1 -108 000
Good Luck 5 Plass 116 000
4 år BRUN HP v.Infinitif* (IT) O. Østre Biri Travbane 1 10/11 - 03 / 5 2100 17,4a 117
e. Perfect Gal v. Lindy's Crown (US) O. Østre Momarken Travbane 2 05/11 - 08 / 3 2140 20,7 139
Stall Ojki O. Østre Momarken Travbane P 01/10 - 20 / 3 2140 21,7 P
Ole Johan Østre (T) O. Østre Momarken Travbane N 14/2 - 20 / 1 2140 25,4 N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 02/8 - 22 / 1 2140 29,2 B
6 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -56 000 2017: -4 -4 -0 -0 -0 -118 000
Got You B.R. 6 Plass 174 000
4 år BRUN HP v.Love You* (FR) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 19/11 - 03 / 3 2140 18,5a 15
e. Sharapova (US) v. Andover Hall* (US) M. Høitomt Momarken Travbane 1 05/11 - 08 / 7 2140 20,4 65
Jørn Amundsen /Risør S. Sele Färjestad P 06/4 - 91 / 5 2140 22,8 P
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2017: -4 -1 -1 -1 -1 -53 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gaga B.R. 7 Plass 53 000
3 år MELL.BR. HP v.Muscle Hill (US) T. Solberg Momarken Travbane 1 21/11 - 07 / 11 2140 17,4a 24
e. Bauxite (US) v. S.J.'s Caviar* (US) T. Solberg Biri Travbane 2 10/11 - 03 / 2 2100 17,5a 16
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 01 / 9 2100 18,4 16
Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane P 05/5 - 23 / 1 2100 18,3 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 30/11 - 20 / 1 1640 32,3 g N
8 2018: -4 -2 -0 -0 -1 -35 000 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -39 030
Empress Act 8 Plass 74 030
4 år BRUN HP v.Muscle Mass* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 06/11 - 03 / 4 2100 17,2a 22
e. Face My Act v. Berndt Hanover* (US) M. Jakobsson Bjerke Travbane 0 28/8 - 09 / 4 2100 18,3ag 36
Stall Vin & Camembert P. Untersteiner Axevalla - 23/7 - 03 / 3 2140 dg a 16
Erlend Rennesvik (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) P. Untersteiner Jägersro 1 04/7 - 02 / 3 2140 15,9 56
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek P. Untersteiner Halmstad P 12/3 - 91 / 3 2160 19,2 P
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -9 -1 -0 -2 -4 -51 000
Tyra Tiger 9 Plass 54 000
4 år BRUN HP v.Clerk Magistrate (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 01/10 - 04 / 6 2140 18,6a 388
e. Linda On Broadway (US) v. Broadway Hall (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 19/9 - 02 / 2 2140 16,4a 92
Stall Fantasie's Last Chance P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 04/9 - 03 / 2 2100 17,0a 67
Per Oleg Midtfjeld (T) Finn Pedersen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 28/8 - 09 / 3 2100 16,8a 204
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Biri Travbane 3 14/7 - 03 / 8 2100 15,5a 508
10 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -48 000
Carte Cachet 10 Plass 53 000
4 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) O. Østre Momarken Travbane 2 21/11 - 07 / 4 2140 18,5a 44
e. Pippi Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) O. Østre Bjerke Travbane 4 06/11 - 03 / 1 2100 18,1a 103
Christian Mysen /Eidsberg O. Østre Bjerke Travbane 4 18/10 - 03 / 12 2100 17,3a 130
Ove Bakkevold Reime (A) Ole Johan Østre (T) O. Østre Bjerke Travbane 4 11/10 - 09 / 9 2140 18,7 245
blå m/svart ermstr, sv/gul reklame O. Østre Bjerke Travbane 3 27/9 - 01 / 6 2140 19,0 91
11 2017: -5 -1 -2 -0 -0 -21 182 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Global Unreal 11 Plass 21 182
3 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) M. Nielsen Aalborg 1 30/10 - 02 / 9 2160 17,8 112
e. Best Love v. Love You* (FR) R. Kjær Aalborg 2 02/10 - 01 / 12 2160 19,4 37
Marthe Karoline Wessel-Jesper Nørrevang F. Jensen Aalborg 2 17/9 - 05 / 4 2140 19,0a 41
Åsbjørn Tengsareid (T) Flemming Jensen (T) F. Jensen Aalborg - 04/9 - 07 / 8 2140 dg a 36
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam F. Jensen Aalborg 0 21/8 - 03 / 1 2140 21,2ag 21
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -1 -5 -43 000
Louise Challenger 12 Plass 43 000
4 år BRUN HP v.Great Challenger (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 7 03/11 - 04 / 9 2100 17,9a 208
e. Louise Avenue (DK) v. Abracadabrant* (IT) M. Høitomt Bjerke Travbane 2 18/10 - 03 / 5 2100 17,1a 496
Tor Arne Mathisen /Bybrua A. Stensen Biri Travbane 7 06/10 - 02 / 4 2100 18,3a 246
Marius Høitomt (T) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 02 / 1 2100 18,6a 268
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek T. Mathisen Drammen Travbane 6 14/9 - 03 / 11 2100 18,8a 614