<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
VG+ LØPET

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-1-8 Plass : 11-1-8

1 2018: -22 -2 -4 -7 -3 -119 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 2100 1 Plass 261 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden T. Solberg Biri Travbane 2 10/11 - 05 / 12 1609 27,4a 43
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo E. Killingmo Momarken Travbane P 24/10 - 20 / 7 2160 32,3 g P
May Viola Karlsen /Hamar E. Killingmo Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 3 2100 39,7a 93
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Biri Travbane - 28/7 - 09 / 9 1609 dg a 71
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Killingmo Biri Travbane 0 16/7 - 02 / 3 2100 33,8a 19
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -1 -3 -3 -6 -73 000
Kleppe Smygen 2 Plass 124 500
10 år M.BRUN H v.Spikeld P. Sem Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 4 1609 29,2a 188
e. Norlisa v. Nordli Svarten P. Sem Momarken Travbane 4 05/11 - 01 / 11 1640 32,9a 248
Magne Madsen /Kongsberg A. Akselsen Drammen Travbane 7 17/10 - 05 / 12 1700 28,8a 269
P. Sem P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 28/9 - 01 / 6 1640 27,8ag 46
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 14/9 - 04 / 9 1700 28,9ag 67
3 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -56 000 2018: -23 -3 -3 -2 -1 -94 192
Neslands Faksen 3 Plass 298 692
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 11/11 - 04 / 3 2140 29,1 38
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 02/9 - 08 / 9 2100 dg a 25
Kåre Refsland /Varhaug Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 23/8 - 07 / 3 2100 dg a 20
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 10/8 - 05 / 6 2100 27,2a 20
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 05/8 - 05 / 5 2140 br g 79
4 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -7 -4 -0 -1 -0 -87 000
Fløya 4 Plass 208 000
9 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Biri Travbane 1 29/9 - 05 / 2 2100 28,7a 21
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Bjerke Travbane 6 20/9 - 05 / 11 2160 30,2 g 32
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Momarken Travbane 0 04/7 - 02 / 7 2140 33,4a 22
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Biri Travbane 1 14/6 - 03 / 6 2100 28,0a 20
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 4 24/5 - 09 / 9 2160 29,5 g 63
5 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 5 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Sørlandets Travpark 4 19/11 - 02 / 12 2140 29,0a 589
e. Øyers Palma v. Alm Svarten P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 11/11 - 04 / 5 2160 31,2 g 550
Stall Travellers H. Forberg Klosterskogen Travbane 6 26/10 - 05 / 7 2100 29,9a 290
P. Johannessen P. Johannessen Jarlsberg Travbane 3 15/10 - 04 / 12 2120 30,1 510
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Bjerke Travbane 0 04/10 - 06 / 6 1609 28,5a 589
6 2017: -16 -0 -0 -2 -5 -43 000 2016: -9 -3 -1 -0 -2 -68 000
Kolnes Beth 6 Plass 111 000
5 år SVART HP v.Bork Odin K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 22/11 - 02 / 3 2140 31,1 299
e. Engjenta v. Alm Hellin V. Hop Bjerke Travbane 5 28/8 - 15 / 6 2100 29,4a 291
Per Grønningen /Avaldsnes E. Nedrebø Forus Travbane 0 15/8 - 04 / 9 2060 29,8 g 309
K. Ødegaard Monica Sønstegård (B) E. Nedrebø Forus Travbane 4 08/8 - 04 / 11 2080 29,1 143
blå m/rød bunn. E. Nedrebø Forus Travbane - 27/6 - 04 / 10 2040 dg a 209
7 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -14 500
Dag Silja 7 Plass 137 500
10 år SVART HP v.Fakse* (S) R. Halvorsen Bergen Travpark - 29/6 - 05 / 6 2120 dg 1183
e. Dag Terna v. Elding P. Buer Bergen Travpark 0 11/5 - 04 / 3 2100 br g 291
Åge Karlsen-Eli Karlsen P. Buer Bergen Travpark 0 27/4 - 05 / 12 2120 31,4 g 876
R. Aarlie Beathe Karlsen L. Hauge Bergen Travpark - 13/4 - 04 / 8 2100 dg a 184
Svart/gull todelt, gull mansj, rek P. Buer Bergen Travpark 3 30/3 - 08 / 8 1600 28,7a 386
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -21 -8 -1 -0 -6 -279 261
Mjølner Zorro 8 Plass 398 658
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Sørlandets Travpark 6 11/11 - 01 / 11 2180 31,2 g 92
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll T. Salte Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 08 / 10 2120 33,9 28
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 18/10 - 02 / 9 2160 29,2 71
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 2 13/10 - 03 / 11 2200 28,7 g 52
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 01 / 11 2120 32,0 g 32
9 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 9 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Bjerke Travbane - 20/11 - 05 / 7 2100 dg a 320
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/10 - 01 / 5 2100 27,9a 245
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Drammen Travbane 0 09/10 - 04 / 3 2500 31,4 613
K. Johansen Leif Ingvar Brenden H. Holm Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 10 2100 dg a 968
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/9 - 04 / 10 1609 28,8ag 1119
10 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 10 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott V. Hop Drammen Travbane 0 21/8 - 08 / 6 2520 32,5 g 231
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen O. Østre Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 10 2100 30,0a 632
Carina Simonsen-Ronny Simonsen V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 04 / 13 2140 30,8 g 503
O. Østre Carina Simonsen M. Gundersen Momarken Travbane 0 30/5 - 01 / 10 2140 31,9ag 302
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Gundersen Biri Travbane 0 21/5 - 03 / 10 1609 28,8a 247
11 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 11 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Biri Travbane 2 06/10 - 05 / 12 2100 27,8a 122
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 2 19/9 - 06 / 5 1640 26,8a 23
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 06/9 - 05 / 12 1640 28,7 78
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/8 - 03 / 5 2140 30,6 30
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 09/8 - 04 / 9 2160 30,6 25
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -21 500
Valseth Fanten 12 Plass 170 000
8 år MØRKBR V v.Særpefanten B. Steinseth Biri Travbane 7 10/11 - 05 / 6 1609 28,8ag 74
e. Horgen Huldra v. Spang Best L. Bø Jarlsberg Travbane 1 03/11 - 08 / 9 2120 31,6 109
Jan-Tore Rønningen /Follebu B. Steinseth Biri Travbane 5 20/10 - 07 / 4 2100 30,4ag 280
B. Steinseth M. Gundersen Biri Travbane 4 23/7 - 07 / 5 2120 30,3 107
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj M. Gundersen Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 7 2100 33,0ag 291