<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 170.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-9 Plass : 4-2-9

1 2018: -10 -0 -0 -1 -6 -25 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 2100 1 Plass 189 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 14 2160 30,8 g 627
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 6 30/10 - 05 / 2 1700 29,1a 76
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 11 2160 28,8 336
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 07/10 - 02 / 10 2160 29,3 219
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 01/9 - 05 / 2 2600 29,8a 51
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 2 Plass 143 150
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks H. Horpestad Drammen Travbane 0 17/10 - 05 / 4 1700 29,4a 482
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 11 1700 28,6a 392
Bjørn Haugen /Mjøndalen H. Holm Drammen Travbane 3 14/9 - 04 / 7 1700 28,8ag 236
H. Holm Martine O. Sørvik (T) D. Dalen Bjerke Travbane 6 11/9 - 04 / 2 1609 28,2a 320
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Foget Drammen Travbane 10 03/9 - 04 / 9 2100 29,4a 190
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -0 -0 -7 -21 000
Talula X. 3 Plass 154 000
7 år LYSBRUN HP v.Ridder Prinsen E. Schie Momarken Travbane 0 21/11 - 01 / 1 2140 32,3a 311
e. Lille Siv v. Bork Rigel E. Schie Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 4 2140 35,6 P
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen R. Wiig Bergen Travpark 0 22/9 - 06 / 10 2120 br g 672
E. Schie O. Storetvedt Bergen Travpark 5 15/9 - 02 / 8 1600 29,4a 278
L.blå m/hv.skråbånd m/stj, svart belte L. Hauge Bergen Travpark 0 26/7 - 04 / 2 1600 29,4a 163
4 2018: -8 -1 -2 -0 -3 -59 500 2017: -25 -3 -2 -6 -7 -146 500
Tusse Storm 4 Plass 278 689
6 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Biri Travbane 4 24/11 - 01 / 9 2100 29,4a 223
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Bjerke Travbane 3 18/11 - 02 / 1 2100 28,9a 510
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 0 30/10 - 01 / 6 2100 28,8ag 373
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 4 2100 28,6ag 59
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/9 - 05 / 6 2100 28,2a 135
5 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 5 Plass 147 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 02 / 7 1609 29,0a 497
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 05 / 2 2100 31,1a 226
Anne Christensen /Morgedal A. Christensen Bjerke Travbane 0 04/10 - 06 / 11 1609 28,5a 1738
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 10 1700 27,4a 401
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Sørlandets Travpark 0 17/9 - 01 / 5 2140 28,5a 457
6 2018: -7 -0 -0 -1 -6 -28 500 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 6 Plass 156 700
6 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 04 / 4 1700 29,3a 63
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Bjerke Travbane 0 04/10 - 06 / 2 1609 27,4a 639
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 17/9 - 01 / 1 2140 28,2a 530
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 24/8 - 02 / 2 2100 30,1a 58
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 0 12/8 - 09 / 2 2900 br g 601
7 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -21 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 7 Plass 189 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 21/11 - 04 / 1 2640 31,7 376
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 18/11 - 02 / 7 2100 29,4a 580
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 02 / 9 1609 28,2a 84
F. Mjølnerød E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 12/10 - 04 / 3 1700 28,2a 24
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 28/9 - 01 / 4 1640 28,5ag 425
8 2018: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 8 Plass 190 926
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Drammen Travbane 0 30/10 - 05 / 5 1700 33,2ag 61
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Drammen Travbane 4 17/10 - 05 / 10 1700 28,5a 132
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Bjerke Travbane - 07/10 - 02 / 11 2180 dg 115
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 2 06/9 - 08 / 13 2160 28,8 132
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 1 23/8 - 05 / 4 2140 28,6 96
9 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -11 -0 -1 -2 -1 -22 000
Nume Vinn 9 Plass 186 277
6 år BRUN V v.Stiv Kuling H. Bye Momarken Travbane 0 14/11 - 02 / 8 2160 34,6 470
e. Nume Line v. Krembest E. Jensen Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 6 2160 33,9 rg 659
Cato Antonsen /Mysen C. Antonsen Drammen Travbane 0 12/8 - 09 / 6 2920 34,0 1082
C. Antonsen M. Berås Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 07 / 10 2120 29,7 97
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 0 26/7 - 04 / 5 2600 29,7ag 438