<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 190.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -3 -1 -1 -4 -78 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 1 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Lome Elden O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 4 2120 br g 237
e. Løve Jerka v. Auvin (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 5 17/11 - 03 / 2 2100 30,5a 235
Thomas Simonsen /Vear I. Lamvik Momarken Travbane 8 14/11 - 02 / 3 2140 33,5 g 426
Inga Lamvik Jan Morten Hansen (T) I. Lamvik Jarlsberg Travbane 7 27/10 - 03 / 2 2100 31,7 392
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek E. Høitomt Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 2 2100 dg a 167
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -31 500
Bjønnum Jerven 2 Plass 149 500
8 år SVART V v.Åsajerven J. Undem Sørlandets Travpark - 11/11 - 04 / 7 2160 dg g 416
e. Brødsjø Terna v. Elding M. Finsand Sørlandets Travpark 4 20/8 - 03 / 2 2140 31,0 rg 360
Bjørn Mæhre-Gaut Bjønnum H. Bye Biri Travbane 0 16/7 - 07 / 7 2120 39,1 g 217
Martine Finsand (A) Bjørn Mæhre M. Finsand Jarlsberg Travbane 6 16/6 - 03 / 7 2120 30,7 400
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re A. Berås Sørlandets Travpark - 06/6 - 05 / 3 2160 dg 730
3 2018: -9 -2 -1 -0 -3 -50 000 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -27 000
Mollyn 3 Plass 188 500
6 år BRUN H v.Kasper Mollyn J. Eilertsen Drammen Travbane 0 09/11 - 01 / 2 2100 31,3a 289
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld J. Eilertsen Drammen Travbane - 17/10 - 05 / 1 1700 dg a 382
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 1 2140 32,6 162
Josefine Eilertsen (S) Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 13 2120 28,1 g 665
Svart/gull skrådelt, hvit kant J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 03 / 2 2100 30,9 49
4 2018: -12 -0 -2 -0 -4 -32 000 2017: -20 -2 -2 -1 -6 -85 000
Stee Raua 1 Plass 227 000
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld H. Kolle Momarken Travbane - 14/11 - 02 / 6 2160 dg 269
e. Stee Vilja v. Viljesterk C. Hande Jarlsberg Travbane - 27/10 - 03 / 4 2100 dg 145
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 7 2160 34,4 g 196
Christina A. Hande (A) Jo Oxhovd Svalesen V. Hop Jarlsberg Travbane - 22/9 - 06 / 6 1609 dg a 225
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek C. Hande Bjerke Travbane 2 06/9 - 03 / 5 2160 30,8 g 105
5 2018: -18 -7 -1 -2 -3 -168 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 2 Plass 557 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld H. Kolle Sørlandets Travpark P 19/11 - 21 / 2 2140 30,8 P
e. Bottem Trolla v. Troll Kos G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/11 - 03 / 6 2100 br ag 21
Svenn Songe /Oslo G. Austevoll Drammen Travbane 1 23/10 - 06 / 11 2100 27,4ag 33
Helene Kolle Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 07/10 - 07 / 8 2180 25,8 g 52
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 23/9 - 03 / 4 2160 28,1 g 26
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -9 -0 -1 -4 -3 -41 000
Kodina 3 Plass 217 000
9 år RØD HP v.Moe Odin F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 9 2120 28,0 281
e. Troll Kosa v. Kos Knekten M. Berås Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 03 / 10 2120 28,8 107
Edel Ulven-Jonny Martin Blom M. Berås Sørlandets Travpark 3 20/8 - 04 / 10 2160 28,0 99
Malin Berås (A) Jonny Martin Blom M. Berås Bjerke Travbane 4 16/8 - 03 / 4 2160 28,8 r 88
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 07 / 13 2140 27,9 63
7 2018: -18 -1 -3 -3 -5 -79 000 2017: -14 -2 -0 -1 -6 -54 000
Holt Gnist 4 Plass 417 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) L. Trudvang Momarken Travbane 4 14/11 - 02 / 10 2180 29,8 257
e. Bø Terna v. Lykkebron* L. Trudvang Jarlsberg Travbane 5 27/10 - 03 / 5 2120 28,0 163
Jan Inge Drageset /Hof L. Trudvang Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 03 / 6 2120 29,1 g 101
Louise V. Trudvang (S) Jan Inge Drageset (A) J. Eilertsen Momarken Travbane - 05/9 - 03 / 5 2160 dg 130
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek J. Eilertsen Sørlandets Travpark 1 20/8 - 03 / 4 2160 28,2 73
8 2018: -22 -1 -1 -1 -7 -58 491 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 5 Plass 338 991
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Momarken Travbane 3 14/11 - 02 / 7 2160 29,8 149
e. Rådimil v. Ilmin O. Østre Drammen Travbane 5 09/11 - 01 / 6 2100 30,9ag 73
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 29/10 - 07 / 5 1660 30,0 339
Anne Grete Rasmussen (T) Eivind Gravdal (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 4 19/10 - 04 / 3 2100 28,0 321
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 15/10 - 01 / 7 1609 dg a 546
9 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 1 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding A. Valstad Bjerke Travbane 7 22/11 - 03 / 8 2160 28,8 626
e. Hjelset Hagi v. Braute A. Valstad Momarken Travbane 6 14/11 - 02 / 13 2200 30,1 357
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 27/10 - 03 / 10 2140 27,6 222
Anita Valstad Hagmann (S) Jon Magne Vik A. Valstad Drammen Travbane 3 09/10 - 05 / 1 1700 27,3 252
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek S. Løvvold Bjerke Travbane 5 04/10 - 03 / 12 2200 29,1 234