<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
NILS ØSTBYS MINNELØP
NILS ØSTBYS MINNELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr., 60 m. ved 900.001 kr.
For 4-årige minst 40.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-13-8 Plass : 14-13-8

1 2018: -8 -1 -2 -3 -2 -73 736 2017: -7 -0 -1 -2 -2 -42 121
Battimo 2100 1 Plass 213 855
5 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Bergen Travpark 6 21/10 - 05 / 14 2160 28,3 122
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 08 / 5 2100 27,5 39
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 05/9 - 04 / 8 2680 30,6 49
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bollnäs 2 30/3 - 05 / 2 2140 28,6 207
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 15/3 - 02 / 12 2160 31,0 241
2 2018: -6 -5 -1 -0 -0 -136 000 2017: -13 -5 -1 -0 -3 -119 000
Rofstad Odin 2 Plass 291 000
5 år RØD H v.Moe Odin B. Garberg Bergen Travpark 0 21/10 - 05 / 7 2160 29,0 g 23
e. Rofstadlisa v. Buås Svarten B. Garberg Biri Travbane 1 06/10 - 05 / 6 2100 27,4a 14
Helge Kvaal /Kvål B. Garberg Bjerke Travbane 5 28/8 - 08 / 9 2600 26,8a 262
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 1 14/8 - 05 / 11 1640 25,4a 25
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Biri Travbane 1 28/7 - 06 / 10 2100 27,8a 50
3 2018: -3 -0 -1 -0 -0 -7 000 2017: -12 -1 -1 -0 -5 -48 000
Hommes Ferrari 3 Plass 105 000
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin O. Østre Sørlandets Travpark 6 19/11 - 02 / 7 2140 29,2ag 206
e. Kremtrolla v. Krembest H. Tvedt Klosterskogen Travbane 2 09/11 - 02 / 1 2100 30,2ag 41
Kjetil Helgestad /Kapp A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 12 2140 br a 166
H. Tvedt Helene Bjerland Hægeland T. Erga Sørlandets Travpark 4 22/10 - 05 / 2 2140 29,3 g 183
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 17/9 - 03 / 5 2140 29,6ag 70
4 2018: -4 -1 -0 -1 -1 -30 000 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -49 500
Valle Storm 2120 1 Plass 247 500
5 år SVART H v.Tekno Odin A. Stensen Biri Travbane 4 10/11 - 06 / 12 2100 28,7a 43
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/11 - 04 / 3 2600 29,2ag 48
Stall 4 rette E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/10 - 05 / 12 2100 27,1a 62
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) U. Eriksson Östersund 0 16/7 - 04 / 2 2140 30,7a 358
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Høitomt Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 11 2100 28,8a 63
5 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -64 000 2017: -17 -5 -2 -4 -2 -250 000
Wellek 2 Plass 440 000
5 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 11/11 - 04 / 11 2180 27,3 35
e. Brødsjø Vilja v. Moe Odin K. Løvdal Sørlandets Travpark 1 22/10 - 05 / 4 2160 26,9 23
Stall Wellek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/10 - 05 / 8 2100 26,3a 44
K. Johansen Kjell Løvdal (T) E. Høitomt Forus Travbane 3 16/9 - 04 / 8 2060 26,8 27
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 3 09/9 - 08 / 5 2100 26,0a 62
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -2 -0 -1 -8 -229 632
Bol Odin 3 Plass 339 718
5 år SVART V v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane - 07/10 - 07 / 7 2180 dg 237
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 20/9 - 08 / 7 2100 25,1a 143
Johan Anton Lileng /Skjeberg P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 28/8 - 06 / 5 2600 27,0a 63
A. Akselsen Frode Hamre (T) T. Jansson Östersund 4 26/7 - 09 / 7 2140 24,9a 232
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv U. Ohlsson Östersund 4 16/7 - 02 / 7 2140 29,2a 126
7 2018: -8 -4 -1 -0 -1 -147 000 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 4 Plass 464 949
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Momarken Travbane 0 14/11 - 07 / 5 1640 37,0ag 15
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn O. Østre Bjerke Travbane 1 01/11 - 03 / 7 2100 26,1a 41
Team Emil O. Østre Bjerke Travbane 1 25/10 - 03 / 8 1609 25,2a 234
O. Østre Petter Glittum (T) J. Hansen Bjerke Travbane 1 11/10 - 03 / 1 2100 27,4a 57
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame C. Jepson Färjestad 3 02/10 - 07 / 3 2140 26,7 463
8 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -133 115 2017: -19 -8 -2 -2 -3 -292 209
Järvsöodin* (S) 5 Plass 524 939
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Biri Travbane 2 04/11 - 04 / 6 2120 27,9 57
e. Jærvsø Berta* (S) v. Moe Odin W. Kylin-Blom Bollnäs - 28/9 - 09 / 11 3160 br g 23
Sverige J. Persson Solvalla 3 20/9 - 01 / 12 2160 26,1 29
J. Persson J. Persson Bollnäs 1 04/9 - 06 / 6 2660 27,5 19
blå med gult kryss. Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 4 28/8 - 08 / 5 2600 26,7a 157
9 2017: -11 -1 -1 -1 -4 -55 000 2016: -8 -4 -1 -1 -2 -582 000
Moe Tjalve 2140 1 Plass 637 000
4 år BRUN H v.Voje Faks E. Rennesvik Sørlandets Travpark 0 11/11 - 06 / 14 2160 27,4 g 93
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Momarken Travbane 2 24/10 - 05 / 11 2160 25,4 93
Morten Langli /Oslo G. Austevoll Bjerke Travbane 5 18/10 - 08 / 3 2140 26,0 90
E. Rennesvik Erik Killingmo (T) G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 10 / 8 2100 25,3ag 91
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek T. Solberg Bjerke Travbane 7 10/9 - 09 / 7 2600 26,6a 106
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -6 -0 -2 -0 -481 000
Garli Moe Garlin 2 Plass 517 622
5 år SVART V v.Bokli Balder G. Mikkelsen Bjerke Travbane 3 10/9 - 09 / 3 2600 26,2a 50
e. Moe Vår v. Järvsöfaks (S) G. Mikkelsen Bjerke Travbane 1 28/8 - 08 / 8 2600 26,3a 62
Tor-Martin Moe-John Olav Hammer T. Solberg Biri Travbane 3 29/7 - 05 / 1 2100 25,3a 14
E. Høitomt Tor-Martin Moe T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 01 / 12 2140 25,9 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 11 2180 br g 17
11 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -60 491 2017: -20 -4 -2 -4 -5 -477 961
Horgen Lynet 3 Plass 587 452
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 08/11 - 05 / 7 1609 24,1a 20
e. Horgen Lykke v. Moe Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 14/10 - 10 / 4 2140 24,9 135
Stall Fire Kompiser Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/10 - 07 / 12 2180 dg 93
J. Blekkan Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 20/9 - 08 / 10 2100 25,2a 43
Blå m/rød ermstripe + rekl. Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/9 - 02 / 7 2160 26,5 62
12 2018: -9 -3 -1 -1 -3 -167 000 2017: -16 -5 -2 -3 -5 -384 500
G. Jerken 4 Plass 652 500
5 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Forus Travbane 2 18/11 - 04 / 6 2060 27,1 35
e. Hjertusota v. Moe Odin O. Gudmestad Forus Travbane 4 12/11 - 05 / 2 2040 26,3 g 64
Gaute Gudmestad-Ole Gaute Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 2 10/10 - 01 / 5 1620 25,8 g 84
O. Gudmestad O. Gudmestad Bjerke Travbane 5 28/8 - 05 / 2 2600 28,1a 35
hvit m/grønt kryss. O. Gudmestad Forus Travbane 0 08/8 - 01 / 6 2080 26,7 g 15
13 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -12 000 2017: -13 -3 -3 -0 -3 -298 503
Ådne Odin 5 Plass 820 503
5 år SVART H v.Bork Odin T. Solberg Biri Travbane 1 04/11 - 04 / 13 2140 27,0 61
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 09 / 1 2600 30,2a 252
Odd Ådnekvam /Salhus E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/8 - 07 / 6 2600 27,2a 66
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 16/8 - 08 / 1 2140 dg 47
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 4 26/7 - 07 / 5 2140 25,3 32
14 2018: -6 -1 -1 -2 -1 -112 000 2017: -12 -3 -3 -1 -2 -381 000
Troll Solen 6 Plass 700 200
5 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Leangen Travbane 2 28/10 - 10 / 12 2140 26,8a 23
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane 1 07/10 - 07 / 9 2180 25,0 26
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 1 20/9 - 08 / 4 2100 24,2a 29
M. Gundersen Frode Hamre (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 6 10/9 - 09 / 8 2600 26,6a 605
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 3 28/8 - 06 / 9 2600 27,0a 102
15 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -233 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 2160 1 Plass 1 300 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 15/11 - 05 / 1 2140 25,3 93
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Biri Travbane 5 04/11 - 10 / 5 2600 26,7 222
Vegard Lundstrøm Wolden-Kolbjørn O. Selmer T. Wollebæk Momarken Travbane 1 24/10 - 08 / 4 2780 29,0 37
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/9 - 08 / 12 2100 24,3a 140
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/9 - 09 / 9 2600 25,8a 188