<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
MIX STANGES LØP
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige høyest 325.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-8 Plass : 4-9-8

1 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -23 000 2017: -14 -0 -0 -0 -7 -23 000
Thai Voyager 2100 1 Plass 323 500
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 16/11 - 04 / 7 1609 14,0a 201
e. Bether Always (US) v. Conway Hall* (US) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 4 26/10 - 03 / 7 2100 17,2a 40
Ida-Helen M. Andersen /Birkeland M. Sørvik Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 5 2100 19,5 P
M. Sørvik Trond Anderssen (T) C. Persson Bjerke Travbane - 08/9 - 01 / 11 2100 g0 arg 44
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek K. Malmin Bjerke Travbane 5 10/8 - 01 / 5 1609 13,2a 81
2 2017: -12 -1 -1 -1 -3 -39 000 2016: -11 -4 -2 -0 -2 -187 000
Global Sunset (S) 2 Plass 300 451
5 år MØRKBR HP v.Andover Hall* (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 26/10 - 03 / 9 2100 17,2a 36
e. Global Fortune (S) v. Armbro Goal* (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 15/10 - 21 / 1 2100 17,4 P
Flaata Stable AS /Rjukan P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 04/10 - 08 / 8 2100 15,9a 254
J. Eilertsen Malene Berdalen (T) K. Johansen Sørlandets Travpark 2 23/9 - 06 / 4 1609 13,8a 61
Svart/gull skrådelt, hvit kant M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 07 / 2 2100 19,0ag 145
3 2018: -11 -0 -2 -1 -3 -34 491 2017: -10 -0 -1 -1 -1 -19 000
Valnes Gwyneth (S) 3 Plass 127 697
6 år MØRKBR HP v.Infinitif* (IT) R. Kruse Bjerke Travbane 0 13/11 - 04 / 10 2100 16,2a 191
e. Lavendel Brick (S) v. Super Arnie* (US) H. Bye Biri Travbane 2 20/10 - 04 / 3 2100 17,2a 129
Tore Andresen /Yven R. Kruse Bjerke Travbane 0 07/10 - 06 / 10 2600 15,9a 758
C. Hande Jane Kathrin Johansen (P) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 15/9 - 02 / 1 1609 22,0ag 200
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek R. Kruse Momarken Travbane 3 05/9 - 02 / 9 1640 16,4a 275
4 2018: -6 -1 -1 -2 -0 -38 333 2017: -19 -5 -6 -0 -5 -169 500
Amon Tomaz 4 Plass 395 833
7 år MØRKBR V v.Kadabra* (US) L. Pedersen Bjerke Travbane 2 01/11 - 05 / 4 2160 16,0 123
e. Caltina (US) v. Enjoy Lavec* (S) L. Pedersen Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 03 / 8 2100 16,4a 29
Stall Begge Sider Ta Mjøsa L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 15/10 - 03 / 1 2100 15,1a 51
L. Pedersen Kjetil Helgestad (T) L. Pedersen Bjerke Travbane 2 27/9 - 04 / 7 1609 14,0a 63
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek A. Robertsen Bjerke Travbane 6 08/9 - 03 / 3 2100 16,3a 62
5 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -54 491 2017: -21 -1 -0 -4 -7 -63 500
Sunrise Yankee (DE) 5 Plass 352 891
7 år MØRKBR HP v.Yankee Glide* (US) J. Dagsvold Drammen Travbane P 09/11 - 20 / 1 2100 20,5 P
e. Bloomer Zoomer (US) v. Malabar Man* (US) A. Akselsen Drammen Travbane 0 30/10 - 06 / 3 1700 15,7a 735
Linda Lehne /Krøderen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 19/10 - 06 / 1 1700 17,0a 80
J. Dagsvold Aleksander Rishovd L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/9 - 02 / 7 2160 15,4 619
Hvit m/oransje skulderstk & belte, rek L. Kolle Biri Travbane 5 15/9 - 01 / 7 2100 15,0a 468
6 2017: -13 -4 -1 -0 -2 -90 000 2016: -14 -0 -1 -0 -5 -22 795
Staro Kiss of Fire (S) 6 Plass 194 367
4 år BRUN HP v.Yankee Glide* (US) J. Kvikstad Biri Travbane 0 10/11 - 01 / 3 2100 17,8ag 177
e. Wishingforadream (US) v. Mr. Vic* (US) L. Pedersen Bjerke Travbane - 30/8 - 10 / 9 2100 dg a 15
Kristian Skullerud /Lillehammer L. Pedersen Biri Travbane 1 11/8 - 03 / 1 2100 15,7 16
K. Kvasnes Kristian Skullerud T. Solberg Momarken Travbane 4 05/8 - 10 / 10 2140 15,3a 81
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek L. Pedersen Bjerke Travbane 1 26/7 - 03 / 5 2160 14,4 93
7 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -12 -0 -0 -1 -7 -28 500
Beak's Mr. Toby 7 Plass 325 925
10 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 16/11 - 04 / 8 1609 14,6a 412
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) K. Malmin Bjerke Travbane 5 18/9 - 05 / 6 2100 15,7a 438
Steinar Bye /Blaker A. Sletsjø Bjerke Travbane 0 09/9 - 01 / 7 2100 16,0a 388
H. Bye Steinar Bye H. Holm Bjerke Travbane 3 28/8 - 04 / 9 2100 15,0a 565
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl D. Ellul Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 05 / 5 2100 17,0a 89
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -17 -4 -1 -2 -7 -109 541
Arn Brodde (S) 8 Plass 244 712
7 år MØRKBR V v.S.J.'s Photo* (US) A. Valstad Drammen Travbane 1 17/10 - 01 / 3 2100 16,8a 17
e. Ameron Cam (US) v. Sierra Kosmos* (US) H. Tvedt Drammen Travbane 6 09/10 - 06 / 10 2100 17,0a 89
Team Arn Brodde A. Valstad Bjerke Travbane 1 27/9 - 04 / 5 1609 13,5a 117
A. Hagmann Diana L. Olsson (B) A. Valstad Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 08 / 7 2100 16,1a 60
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Foget Drammen Travbane 2 03/9 - 02 / 5 2100 15,5a 50
9 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -14 -1 -2 -0 -4 -49 000
Julicana 9 Plass 191 000
6 år SVART HP v.Juliano Star* (FR) S. Løvvold Bjerke Travbane 0 01/11 - 05 / 2 2140 17,8 g 125
e. Alcana v. Spotlite Lobell* (US) E. Høitomt Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 3 2100 17,2a 187
Stall Blink E. Høitomt Bjerke Travbane 7 18/9 - 04 / 11 2100 15,8a 240
S. Løvvold Evy Marie Brinch (T) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 04 / 9 2120 20,3 g 40
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl S. Løvvold Bjerke Travbane P 02/8 - 21 / 2 2140 18,6 P
10 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -30 000 2017: -16 -4 -1 -1 -5 -113 995
Red Bolt 10 Plass 257 495
6 år RØD H v.Coktail Jet (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 13/11 - 03 / 6 2100 15,0a 87
e. Saturday Sun v. Anders Crown* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 23/10 - 04 / 4 2100 15,9a 54
Anne-Marie Andresen /Kolbu M. Jakobsson Färjestad 7 09/10 - 09 / 10 1640 12,6a 102
A. Ødegård Åsbjørn Tengsareid (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 27/9 - 04 / 8 1609 14,3a 27
Hvit m/røde ermer, blå&rød linjer,rekl G. Austevoll Årjäng 0 20/8 - 09 / 5 2140 17,4a 93