<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
KOMATSU-LØPET

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-2 Plass : 4-8-2

1 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 2100 1 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder T. Bronken Momarken Travbane 5 21/11 - 08 / 11 2160 33,4 1593
e. Våler Goa v. Golan H. Holm Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 5 2140 dg 167
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 8 2120 32,5 320
B. Steinseth I. Skjæveland Jarlsberg Travbane - 03/11 - 08 / 4 2100 dg 359
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 03 / 3 2100 32,0ag 268
2 2018: -8 -2 -2 -2 -2 -74 000 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -51 500
Alm Norinda 2 Plass 138 500
6 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 11 2120 32,8 g 262
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Bjerke Travbane 0 25/10 - 09 / 7 2160 31,2 76
Jens Alm /Jaren J. Alm Biri Travbane - 06/10 - 03 / 9 2620 dg 121
J. Alm J. Alm Biri Travbane 1 01/9 - 04 / 7 2120 32,3 51
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Jarlsberg Travbane 5 04/8 - 05 / 10 2120 31,9 140
3 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 3 Plass 56 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 7 2120 33,2 g 218
e. Nattens Dronning v. Sjefen M. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 02/11 - 05 / 4 2100 33,1 g 42
Nina Bakken-Andreas Solbrekke G. Austevoll Biri Travbane 6 06/10 - 03 / 1 2600 33,0 38
O. Østre Per Olav Kristiansen G. Austevoll Biri Travbane 1 29/9 - 07 / 5 2100 31,4 201
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Lindbak Drammen Travbane - 14/9 - 02 / 2 2100 dg r 99
4 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -34 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brazze Borken 4 Plass 68 765
7 år MØRKBR H v.Bork Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 1 10/11 - 04 / 1 2100 31,9 41
e. Brazze Edel v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane P 06/9 - 22 / 7 2160 35,8 P
Jan Petter Jensen /Oslo O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 23/7 - 09 / 9 2160 30,9 g 33
E. Høitomt Erik Jensen O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 01 / 15 2120 28,5 90
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Mikkelborg Årjäng 4 03/7 - 08 / 5 1660 33,7 g 34
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -25 000
Varg Eld 5 Plass 79 766
7 år BRUN V v.Lome Elden K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 22/11 - 04 / 4 2100 31,3a 47
e. Lille Pernille v. Spang Best K. Ødegaard Bjerke Travbane - 09/11 - 02 / 4 2140 dg 134
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane 2 27/10 - 02 / 3 2140 32,2a 30
K. Ødegaard K. Ødegaard Drammen Travbane 2 11/10 - 02 / 6 2100 30,7 17
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 05/10 - 09 / 13 2160 30,8 49
6 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -23 212
Sagen Frøya 6 Plass 45 712
6 år SVART HP v.Feseth Lynet K. Mathisen Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 9 2160 br g 245
e. Lillann Stjerna v. Prins Vinter K. Mathisen Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 8 2120 br g 65
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Kala Landbane 1 19/8 - 03 / 9 1920 31,5 194
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Arvika 1 13/8 - 08 / 2 2100 33,3 123
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 0 09/12 - 04 / 12 2120 br 778
7 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 7 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/11 - 03 / 4 2140 br g 407
e. Sol v. Troll Rigel M. Gundersen Drammen Travbane 4 09/11 - 03 / 8 2120 33,8 527
Håkon Gulheim /Jevnaker O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 05/11 - 03 / 11 2160 35,7 g 87
K. Kvasnes Håkon Gulheim (A) K. Kvasnes Biri Travbane 4 20/10 - 03 / 13 2140 34,4 72
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane 3 17/10 - 04 / 6 2100 32,1 157
8 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -12 -3 -4 -0 -4 -87 000
Faste Jerva 2120 1 Plass 99 000
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Momarken Travbane 4 14/11 - 04 / 6 2140 29,9ag 57
e. Faste Eldina v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 5 23/10 - 03 / 9 2100 30,1a 63
Kristine Kihle /Stange V. Hop Bjerke Travbane 1 11/10 - 05 / 10 2140 30,7 112
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Biri Travbane 2 29/9 - 07 / 9 2120 31,2 42
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 1 05/9 - 08 / 12 2160 33,8 49
9 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -3 -17 000
Valle My 2 Plass 71 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden T. Nordvang Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 6 2100 34,5a 1013
e. Grans Texa v. Lyngsvarten T. Nordvang Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 9 1609 30,5ag 1470
Iver Nordvang-Tor Kristian Nordvang T. Nordvang Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 6 2100 36,1ag 814
O. Mikkelborg Iver Nordvang E. Høitomt Biri Travbane 0 21/5 - 04 / 8 2120 32,2 161
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Biri Travbane 0 21/4 - 04 / 10 2120 35,9 g 398
10 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 3 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin M. Sørvik Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 5 2140 32,6a 118
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon V. Hop Bjerke Travbane 0 07/10 - 02 / 3 2140 30,6 94
Stall M.H. Sylvia, Larvik M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 6 2100 28,6 714
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 4 22/9 - 03 / 7 2100 29,7a 78
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Drammen Travbane 5 07/9 - 04 / 7 2100 31,9ag 26