<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
FELLESKJØPET STANGES LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 13.001 kr.
For 3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-15-14 Plass : 3-15-14

1 2018: -11 -4 -1 -1 -2 -82 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 2100 1 Plass 98 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling K. Malmin Bjerke Travbane 8 06/9 - 09 / 9 2160 46,0 161
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 5 2140 br a 266
Erling Knutsen /Brandbu T. Lindbak Biri Travbane 7 23/7 - 08 / 12 2120 34,2 263
O. Mikkelborg Erling Knutsen O. Mikkelborg Biri Travbane 5 14/7 - 08 / 12 2120 33,9 779
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 04/7 - 07 / 4 2140 37,9 347
2 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -11 000 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Amazona 2 Plass 11 000
6 år SVART HP v.Nordli Svarten A. Stensen Biri Travbane 7 10/11 - 08 / 7 2120 37,0 654
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 0 23/10 - 07 / 2 2100 37,6 301
Leif Johnsen /Løten B. Steinseth Drammen Travbane 7 10/4 - 08 / 1 2100 36,0 343
K. Mathisen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 5 2140 36,4 109
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek B. Steinseth Biri Travbane 3 10/2 - 08 / 5 2100 36,7 232
3 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 3 Plass 58 000
14 år BRUN HP v.Skøiar H. Holm Biri Travbane 0 06/10 - 08 / 11 2100 35,6 rg 52
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg G. Gundersen Biri Travbane 1 15/9 - 03 / 1 2100 32,7 18
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu G. Gundersen Biri Travbane P 01/9 - 20 / 5 2120 32,6 P
H. Holm Jens Hæreid Jacobsen
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
4 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 4 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Mikkelborg Biri Travbane - 10/11 - 08 / 8 2120 dg 166
e. Steinsvad Il v. Ilmin Å. Tengsareid Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 7 2120 dg 96
Magne T. Haadem /Aurdal Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 15/10 - 08 / 8 2120 36,9 g 124
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 8 15/9 - 03 / 7 2100 35,5 g 199
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 03/9 - 09 / 2 2100 36,2 g 96
5 2018: -9 -0 -2 -0 -6 -30 500 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 5 Plass 44 000
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Biri Travbane 0 10/11 - 08 / 13 2140 br g 227
e. Nordby Katla v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane 0 06/10 - 08 / 8 2100 34,9 217
Tore Bakken /Tangen O. Østre Biri Travbane 2 15/9 - 03 / 4 2100 33,3 g 169
K. Lunde Tore Bakken K. Lunde Momarken Travbane 6 04/7 - 07 / 1 2140 38,0 39
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Drammen Travbane 4 19/6 - 08 / 10 2100 36,8 204
6 2018: -10 -0 -1 -4 -2 -33 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000
Mo Lykke 6 Plass 50 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip J. Svenstad Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 2 2100 36,7 g 203
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter J. Svenstad Bjerke Travbane 0 10/8 - 02 / 3 2100 32,8ag 373
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Biri Travbane 7 14/7 - 08 / 14 2120 34,2 59
D. Dalen Beate Moe Haugen Brørby A. Stensen Jarlsberg Travbane 7 26/6 - 09 / 9 2120 33,3 111
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Stensen Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 09 / 6 2120 33,7 129
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -2 -14 000
Tin Spika 2120 1 Plass 26 000
7 år SVART HP v.Spikeld J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 09/11 - 08 / 2 2100 dg 124
e. Tun Kari v. Kos Knekten J. Eriksen Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 08 / 13 2120 34,5 g 112
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Handeland Forus Travbane 4 02/5 - 03 / 8 2060 35,1 g 161
K. Ødegaard K. Handeland Bergen Travpark - 02/3 - 07 / 5 2120 dg 68
blå m/rød bunn. J. Landaas Bergen Travpark - 01/12 - 07 / 10 2120 dg 142
8 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 2 Plass 35 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Momarken Travbane 2 05/11 - 03 / 4 2140 35,9 124
e. Tullmi v. Spang Best V. Hop Drammen Travbane 3 30/10 - 08 / 12 2140 34,5 449
Iselin Mysen-Marinus A. Beck B. Steinseth Biri Travbane - 06/10 - 08 / 4 2100 dg 322
V. Hop Iselin Mysen (P) T. Solberg Drammen Travbane 5 21/9 - 03 / 1 2100 34,3 95
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 19/5 - 09 / 1 2140 35,2 408
9 2018: -18 -5 -1 -0 -6 -128 000 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -21 000
Faks Blæsen 3 Plass 149 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 5 08/11 - 01 / 9 2100 32,2a 254
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld M. Gundersen Momarken Travbane 8 24/10 - 02 / 1 2140 35,3ag 110
Gunvald Åsegård /Torpo Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 11/10 - 01 / 14 2160 g2 g 47
M. Gundersen Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 29/9 - 08 / 6 2100 35,5 46
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 20/9 - 22 / 3 2160 36,4 g P
10 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 4 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane 5 10/11 - 08 / 6 2120 36,2 g 85
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane 1 20/10 - 03 / 2 2100 35,3 132
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Drammen Travbane 4 09/10 - 08 / 4 2100 36,4 g 754
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Biri Travbane 5 29/9 - 08 / 1 2100 37,4 294
Blå m/L.B.R. i hvitt. A. Stensen Biri Travbane P 30/6 - 23 / 4 2100 40,7 g P
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000
Alm Gull 5 Plass 18 000
8 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Momarken Travbane 4 05/11 - 03 / 3 2140 36,3 174
e. Alm Sandra v. Rigel Jo H. Skiaker Biri Travbane 2 20/10 - 03 / 6 2100 35,5 313
Aina Skiaker /Lena H. Skiaker Biri Travbane 8 06/1 - 08 / 10 2100 38,2 336
Ø. Ruttenborg Aina Skiaker Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 02/12 - 08 / 9 2100 36,5 583
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame H. Skiaker Biri Travbane 5 18/11 - 08 / 5 2100 42,0 173
12 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -7 -1 -0 -1 -4 -27 000
Rådim Vår 6 Plass 38 000
6 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Kala Landbane 4 19/8 - 03 / 4 1900 32,9 145
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Kongsvinger Travbane 5 05/7 - 09 / 6 1600 34,4 g 31
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Drammen Travbane 1 19/6 - 08 / 4 2100 34,5 36
E. Høitomt Halgeir Skaarer O. Østre Jarlsberg Travbane 6 09/6 - 09 / 4 2100 34,2 g 175
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane P 24/5 - 21 / 10 2180 37,8 P
13 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Allerbest 7 Plass 16 500
4 år MØRKBR V v.Rapp Best M. Gundersen Momarken Travbane 6 14/11 - 10 / 11 2160 35,2 174
e. Eldsokka v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/6 - 09 / 4 2140 36,1 g 548
Ola Engevold /Tangen M. Gundersen Biri Travbane 5 21/5 - 02 / 6 2120 34,5 208
A. Stensen Ola Engevold (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 10/5 - 09 / 11 2160 35,1 456
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Gundersen Magnor Travbane 3 01/5 - 01 / 6 2020 35,8 376
14 2018: -15 -0 -3 -0 -3 -33 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 8 Plass 58 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Biri Travbane 1 10/11 - 08 / 10 2140 32,1 236
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) O. Østre Drammen Travbane 6 30/10 - 08 / 15 2140 34,9 g 535
Hanne E. Ellefsrud /Gran O. Østre Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 12 2120 35,6 g 180
O. Østre Hanne E. Ellefsrud O. Østre Biri Travbane 7 06/10 - 08 / 5 2100 34,2 509
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Biri Travbane P 29/9 - 20 / 5 2120 39,0 g P
15 2018: -10 -5 -1 -1 -2 -131 472 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -31 000
Spikfaks 9 Plass 162 472
5 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane - 14/11 - 10 / 8 2160 dg 45
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 11 2120 37,5 g 60
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 1 25/8 - 08 / 5 2100 32,9 44
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 6 11/8 - 08 / 5 2100 37,1 g 70
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane - 30/6 - 08 / 4 2100 dg 64