<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-2 Plass : 1-3-2

1 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -14 000 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -46 000
Frøyu Birk 2100 1 Plass 60 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin S. Bendiksen Drammen Travbane 1 17/10 - 07 / 5 2100 37,6 41
e. Frøyu Sara v. Lome Elden S. Bendiksen Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 6 2120 37,7 P
Stall Moro Med Hest
S. Bendiksen
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl
2 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -37 500 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -27 764
Lykkje Tora 2 Plass 65 264
4 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Drammen Travbane 2 17/10 - 07 / 8 2120 36,7 55
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bjerke Travbane - 11/10 - 01 / 2 2140 dg 149
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Färjestad 5 11/9 - 02 / 2 2140 36,4 g 32
B. Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane 2 21/8 - 07 / 5 2100 36,3 g 19
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 30/6 - 23 / 7 2100 37,1 P
3 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -46 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -41 000
Stuve Sky 3 Plass 87 000
4 år LYSBRUN HP v.Tekno Odin M. Gundersen Drammen Travbane 4 17/10 - 07 / 2 2100 39,2 27
e. Stuve My v. Lome Elden M. Gundersen Bjerke Travbane - 11/10 - 01 / 3 2140 dg 27
Stall Stuve M. Gundersen Bjerke Travbane P 20/9 - 22 / 4 2160 36,4 P
V. Hop Øyvind Stuve
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -23 000
Lannem Hera 4 Plass 23 000
4 år SVART HP v.Åsajerven K. Skrugstad Bjerke Travbane 6 11/10 - 01 / 1 2140 36,1 191
e. Lannem Frida v. Alm Viktor K. Skrugstad Leangen Travbane 8 25/9 - 01 / 3 2140 37,8 g 27
Kåre Skrugstad /Vingrom T. Wollebæk Biri Travbane P 11/8 - 20 / 12 2140 37,3 P
K. Skrugstad
lysblå m/gullseler
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Sagen Sol 5 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven H. Holm Jarlsberg Travbane - 27/10 - 08 / 10 2100 dg 153
e. Mai Odina v. Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane P 27/9 - 21 / 7 2160 38,7 g P
Stall Mic Mac H. Holm Bjerke Travbane - 13/9 - 23 / 3 2160 dgpp N
H. Holm Jan Ove Mælum J. Svenstad Bjerke Travbane - 10/5 - 20 / 5 2160 dgpp N
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Grimsgård Leangen Travbane 26/11 - 20 / 3 1660 02,6 N
6 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 491 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -33 030
Lygna Spretten 2120 1 Plass 36 521
4 år SVART V v.Åsajerven O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 30/10 - 08 / 9 2120 37,1 g 206
e. Lygna Camp v. Elding J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 11/10 - 01 / 7 2140 35,3 g 129
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen J. Kvikstad Biri Travbane 6 29/9 - 08 / 7 2100 37,4 59
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane P 14/6 - 20 / 7 2120 40,6 g P
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 30/11 - 20 / 8 1660 55,4 B
7 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -6 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Valle Donna 2 Plass 6 000
3 år SVART HP v.Tekno Odin K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 17/11 - 01 / 6 2100 38,2 35
e. Gode Tider v. Elding K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 3 02/11 - 07 / 4 2100 34,5 97
Ann Karin Bukkestein-Knut Dagestad K. Kvasnes Bjerke Travbane P 25/10 - 20 / 5 2160 39,2 P
K. Kvasnes L. Hauge Bergen Travpark 08/9 - 24 / 4 2120 47,7 B
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek L. Hauge Bergen Travpark 30/8 - 21 / 3 1600 51,8 B
8 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -24 000
Rapp Rauen 3 Plass 28 000
4 år RØD V v.Wik Stjernen T. Wollebæk Bjerke Travbane - 09/8 - 02 / 5 2100 g0 ag 628
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Wollebæk Biri Travbane 7 14/6 - 01 / 4 2100 34,5 147
Sigrun Engevold-Kari Røise T. Wollebæk Biri Travbane 4 02/6 - 08 / 10 2120 35,5 351
A. Stensen Ola Engevold (B) T. Wollebæk Biri Travbane 5 07/5 - 07 / 7 2100 39,3 231
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Wollebæk Biri Travbane P 24/3 - 20 / 1 2100 43,6 g P
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000
Solør Alma 4 Plass 22 000
4 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Momarken Travbane 0 05/11 - 03 / 6 2140 38,6 253
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Drammen Travbane 7 30/10 - 07 / 8 2120 36,2 g 159
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Bjerke Travbane 7 11/10 - 01 / 13 2160 35,2 268
S. Ruud S. Ruud Biri Travbane 2 29/9 - 08 / 2 2100 35,6 70
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 01 / 6 2100 37,2 148
10 2018: -16 -0 -0 -4 -6 -69 500 2017: -8 -0 -0 -0 -7 -32 000
Komnes Anna 5 Plass 101 500
4 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Drammen Travbane 4 30/10 - 07 / 5 2120 35,4 g 526
e. Mathea v. Høiby Kongen H. Holm Jarlsberg Travbane 7 22/9 - 07 / 1 2100 37,5ag 209
Stall Eldo H. Holm Drammen Travbane 5 03/9 - 01 / 10 2100 35,4 410
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 07 / 7 2100 39,0 g 430
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 30/7 - 08 / 6 2100 42,2 g 174
11 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -17 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -28 000
Wik Stjerna 6 Plass 45 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn J. Hansen Drammen Travbane 2 30/10 - 07 / 2 2100 35,1 85
e. Marthe Røder v. Røder J. Hansen Jarlsberg Travbane P 27/8 - 22 / 7 2120 40,6 P
Børre Larsen-Hege Rollstad
J. Hansen Jan Morten Hansen (T)
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
12 2018: -10 -0 -2 -2 -2 -32 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -10 000
Sevrus 7 Plass 42 000
4 år SVART V v.Bork Odin C. Engebråthen Momarken Travbane 3 14/11 - 10 / 1 2140 34,9 73
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 2 27/10 - 08 / 7 2100 35,8 g 76
Team Time C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 15/10 - 22 / 8 2120 39,1 g P
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 27/6 - 22 / 9 2120 58,4 g B
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 4 2120 58,4 g B
13 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -86 102 2017: -7 -0 -1 -1 -5 -53 000
Pistus 8 Plass 139 102
4 år SVART H v.Bork Odin A. Sjoner Leangen Travbane 3 13/11 - 07 / 4 2160 35,2 135
e. Tekno Pila v. Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane 5 11/10 - 01 / 4 2140 35,7 107
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Sjoner Leangen Travbane 2 25/9 - 01 / 1 2140 36,8 134
A. Sjoner Olav Aune A. Sjoner Orkdal Tråvpark 4 20/8 - 01 / 5 2100 37,7 146
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane 8 08/5 - 01 / 4 2140 38,5 g 564
14 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -3 -1 -1 -0 -0 -36 000
Holte Teira 9 Plass 50 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 30/10 - 07 / 3 2100 34,9 17
e. Juni Snella v. Høiby Kongen P. Midtfjeld Drammen Travbane 2 09/10 - 08 / 5 2100 35,7 112
Øyvind Aas /Mysen P. Midtfjeld Momarken Travbane P 03/8 - 20 / 7 2160 40,4 P
P. Midtfjeld Øyvind Aas
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
15 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -41 000 2017: -3 -1 -1 -0 -1 -24 000
Kaiaperla 10 Plass 65 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 14/11 - 10 / 4 2140 34,7 43
e. Kaianett v. Pajaprins A. Stensen Drammen Travbane 2 30/10 - 08 / 4 2100 35,6 40
Kari Grete O. Seielstad-Terje Seielstad A. Stensen Biri Travbane P 13/10 - 20 / 3 2120 37,8 P
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek