<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
VG+ LØPET

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-11-4 Plass : 5-11-4

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2100 1 Plass 253 500
7 år BRUN HP v.Krageboen A. Robertsen Momarken Travbane 5 14/11 - 02 / 5 2160 30,8 53
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Leangen Travbane 2 28/10 - 04 / 2 2140 29,3 81
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Bergen Travpark 5 21/10 - 08 / 15 2140 27,9 233
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 3 14/10 - 01 / 7 2160 29,5 142
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bjerke Travbane 3 07/10 - 02 / 13 2180 27,9 190
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 2 Plass 260 000
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 13/11 - 01 / 7 2100 28,3a 27
e. Spang Lenda v. Alm Svarten M. Høitomt Bjerke Travbane 5 01/11 - 04 / 4 2600 28,5a 152
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Biri Travbane 3 20/10 - 08 / 6 2100 28,0ag 52
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk H. Holm Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 1 2100 27,1a 553
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 11 2120 27,4 242
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 3 Plass 288 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane 1 20/10 - 08 / 9 2100 27,6a 39
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Biri Travbane 1 29/9 - 03 / 7 2120 28,4 15
Stall Ki-Ro K. Johansen Bjerke Travbane 4 09/9 - 04 / 6 2140 26,4 181
B. Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane 1 21/8 - 03 / 2 2100 26,5a 54
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 2 05/8 - 08 / 3 1640 25,9 44
4 2017: -20 -4 -3 -6 -4 -154 742 2016: -6 -0 -3 -1 -0 -31 000
Hage Jerven 4 Plass 264 242
6 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Leangen Travbane 5 06/11 - 02 / 10 2160 29,8 37
e. Torpa Fia v. Krembest J. Blekkan Leangen Travbane 3 07/10 - 02 / 3 1640 27,1a 24
Eldar Ophaug /Opphaug I. Asphaug Leangen Travbane 3 18/9 - 08 / 4 2140 26,3a 93
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 2 04/9 - 02 / 9 2160 27,6 85
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Orkdal Tråvpark 2 20/8 - 07 / 7 2100 27,8 36
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -4 -3 -3 -3 -160 410
Kringlers Viktor 5 Plass 251 410
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 20/10 - 08 / 5 2100 30,9a 41
e. Hera v. Alm Viktor P. Kals Forus Travbane 2 10/10 - 03 / 9 2060 28,1 24
Elin Anita Aasvang-Eva Aasvang Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 1 2600 31,0a 250
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 13/8 - 02 / 3 2140 28,5 g 82
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam U. Ohlsson Rättvik 5 24/6 - 02 / 4 2160 28,6 149
6 2017: -6 -2 -0 -1 -2 -48 449 2016: -6 -1 -1 -0 -1 -35 369
Bjørnemyr Victoria 6 Plass 227 991
6 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Bjerke Travbane 5 13/9 - 09 / 5 2100 29,4a 59
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 4 05/9 - 06 / 8 1640 27,7a 108
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Bergen Travpark 0 19/8 - 08 / 10 2120 28,8 g 116
O. Kjenner O. Kjenner Arvika 3 07/7 - 07 / 5 2120 28,1 61
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 22/6 - 02 / 2 2100 28,0a 30
7 2017: -15 -3 -2 -1 -5 -115 000 2016: -18 -5 -2 -2 -4 -132 000
Best Ruggen 7 Plass 259 000
5 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 6 10/11 - 06 / 3 2100 28,9a 87
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 0 01/11 - 04 / 5 2600 30,2a 81
Team Ruggen O. Østre Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 5 2100 27,0ag 186
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Momarken Travbane 3 05/9 - 06 / 3 1640 27,6a 40
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 2 21/8 - 03 / 4 2100 26,8ag 18
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 8 Plass 260 264
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 2 14/11 - 07 / 2 1640 26,6a 402
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Momarken Travbane 6 05/11 - 06 / 1 1640 28,7a 410
Heine Bernhus-Emil Bernhus C. Kjenner Bjerke Travbane 0 11/10 - 03 / 8 2100 28,7a 419
G. Austevoll Heine Bernhus K. Johansen Drammen Travbane 2 05/10 - 05 / 5 1700 28,0a 38
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 7 1609 26,8ag 211
9 2017: -34 -4 -2 -5 -9 -142 500 2016: -12 -0 -0 -0 -5 -20 311
Egge Edel 9 Plass 216 311
7 år SVART HP v.Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 4 09/11 - 05 / 15 2120 29,2 118
e. Edel Jenta v. Alm Svarten V. Hop Drammen Travbane 1 30/10 - 05 / 7 1700 28,4a 61
Merete Viksås /Roa V. Hop Drammen Travbane 3 23/10 - 01 / 1 1700 28,6a 49
V. Hop Merete Viksås V. Hop Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 13 2160 28,7 225
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 04/10 - 06 / 1 1609 26,8a 117
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 10 Plass 265 200
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 2 10/11 - 06 / 8 2100 28,5a 251
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Biri Travbane 0 04/11 - 04 / 8 2120 29,5 162
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 2 20/10 - 08 / 12 2100 27,9a 129
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 04/10 - 03 / 6 2160 28,8 30
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 1 15/9 - 04 / 8 2120 27,8 186
11 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 11 Plass 291 500
9 år SVART H v.Kasper Mollyn O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/11 - 04 / 12 2180 28,8 g 264
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 01/11 - 04 / 8 2600 28,4a 106
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen A. Valstad Bjerke Travbane 4 11/10 - 03 / 4 2100 28,0a 138
K. Johansen Kjell Roar Hansen A. Valstad Bjerke Travbane 3 04/10 - 03 / 10 2160 29,8 41
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 08 / 12 2120 26,8 226
12 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 12 Plass 266 500
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 7 2100 29,3a 181
e. Valle Terna v. Metsgar P. Kals Bjerke Travbane 6 11/10 - 03 / 10 2100 28,1a 50
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Momarken Travbane 2 05/9 - 06 / 5 1640 27,3a 152
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 3 11/8 - 05 / 10 2100 28,6a 91
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 4 28/7 - 02 / 7 1609 26,1a 156