<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
CHAMPION TEMPO-LØPET - HOPPELØP
CHAMPION TEMPO-LØPET - HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 200.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-6 Plass : 10-1-6

1 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 2140 1 Plass 209 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 05 / 14 2160 29,6 32
e. Molanda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 6 18/10 - 05 / 4 2140 29,3 41
Nina Dahl-Aasmund Drolsum O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 05 / 5 2120 28,7 25
O. Østre Nina Dahl O. Østre Biri Travbane 2 15/9 - 05 / 11 1609 27,0a 69
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 28/8 - 13 / 9 2100 29,5ag 240
2 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -17 -2 -4 -5 -5 -122 000
Rappalma 2 Plass 163 500
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 03/11 - 02 / 6 1609 28,0ag 135
e. Rappeldi v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 29/10 - 05 / 3 2140 30,7a 70
Arne Sagedal-Jon K. Mykland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 04 / 13 2120 30,7 149
T. Solberg Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 05 / 10 2120 29,6 38
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 02/9 - 08 / 3 2100 30,0ag 228
3 2017: -16 -0 -0 -2 -5 -43 000 2016: -9 -3 -1 -0 -2 -68 000
Kolnes Beth 3 Plass 111 000
5 år SVART HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 5 28/8 - 15 / 6 2100 29,4a 291
e. Engjenta v. Alm Hellin E. Nedrebø Forus Travbane 0 15/8 - 04 / 9 2060 29,8 g 309
Per Grønningen /Avaldsnes E. Nedrebø Forus Travbane 4 08/8 - 04 / 11 2080 29,1 143
K. Ødegaard Monica Sønstegård (B) E. Nedrebø Forus Travbane - 27/6 - 04 / 10 2040 dg a 209
blå m/rød bunn. V. Hop Forus Travbane 3 18/6 - 05 / 2 1600 27,4 g 378
4 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 4 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Bjerke Travbane 1 06/11 - 02 / 6 2100 31,0a 63
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 4 23/10 - 03 / 11 2100 30,0a 101
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane 6 13/10 - 04 / 1 2100 33,9ag 41
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Drammen Travbane 1 05/10 - 01 / 3 2100 30,5a 26
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 03 / 3 2100 29,1a 517
5 2018: -20 -2 -0 -1 -8 -75 000 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -49 000
Magnums Mocca 5 Plass 169 500
8 år MØRKBR HP v.Krageboen H. Holm Biri Travbane 5 10/11 - 05 / 5 1609 28,5a 250
e. Trø Vesla v. Spikeld G. Austevoll Drammen Travbane 5 17/10 - 04 / 14 2140 30,8 379
Inge Brusletto /Geilo K. Kvasnes Drammen Travbane 2 05/10 - 01 / 9 2100 31,2a 123
H. Holm Inge Brusletto E. Storetvedt Bergen Travpark 4 21/9 - 03 / 12 2140 32,1 297
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Ø. Austevoll Bergen Travpark 7 14/9 - 02 / 2 2100 29,7a 732
6 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -24 000 2017: -12 -2 -2 -2 -2 -170 500
Stuve Yr 6 Plass 230 500
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Eilertsen Drammen Travbane 2 30/10 - 01 / 8 2100 32,0a 77
e. Stuve My v. Lome Elden A. Akselsen Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 1 2140 31,5 51
Stall Stuve A. Akselsen Drammen Travbane 4 12/8 - 04 / 2 2100 29,2 69
V. Hop Øyvind Stuve A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 07 / 4 2120 28,3 102
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 7 21/6 - 05 / 2 2140 32,6 g 277
7 2018: -14 -0 -3 -4 -4 -63 500 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 7 Plass 172 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Biri Travbane 2 29/9 - 05 / 9 2100 29,2a 99
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 3 15/9 - 05 / 6 1609 27,1a 107
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Biri Travbane 1 01/9 - 03 / 4 2100 29,4a 69
D. Dalen Monica Aurbekkholen S. Ruud Bjerke Travbane 2 23/8 - 03 / 7 2140 30,7 521
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Ruud Bjerke Travbane 0 26/7 - 02 / 1 2140 31,3 421
8 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 8 Plass 126 762
6 år SVART HP v.Åsajerven M. Mæland Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 08 / 11 2120 33,3 144
e. Dolly Vilja v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 25/10 - 05 / 12 2100 30,3a 580
Lars-Arne Larsen /Enebakk Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 17/10 - 03 / 1 2100 30,9 50
G. Austevoll Lars-Arne Larsen Å. Tengsareid Biri Travbane 6 29/9 - 05 / 12 2100 30,1a 262
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 05 / 11 2120 30,4 139
9 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -40 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -16 000
Spikrappa 9 Plass 120 000
5 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 02 / 4 1609 27,3a 39
e. Risla v. Slogum Jørn O. Østre Biri Travbane 0 14/6 - 06 / 11 1609 30,7a 152
Toni Alexander Aasen /Porsgrunn O. Østre Bjerke Travbane 1 24/5 - 05 / 3 1640 27,4 110
Å. Tengsareid Toni Alexander Aasen O. Østre Jarlsberg Travbane 6 05/5 - 04 / 12 1609 27,3a 78
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 04 / 4 2100 33,2 161
10 2018: -30 -0 -1 -1 -12 -105 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 10 Plass 271 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin K. Johansen Biri Travbane 4 10/11 - 05 / 3 1609 28,5a 216
e. Jilly v. Spikeld V. Hop Biri Travbane 0 04/11 - 04 / 3 2100 30,1 779
Trine Wilberg-Rune Wilberg E. Høitomt Drammen Travbane 0 30/10 - 05 / 10 1700 31,0a 75
P. Midtfjeld Rune Wilberg E. Høitomt Momarken Travbane 5 14/10 - 05 / 9 1640 28,7ag 300
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/10 - 01 / 3 1609 27,3a 160
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 2160 1 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 0 19/4 - 06 / 11 2100 29,2a 324
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Momarken Travbane 0 13/4 - 06 / 4 2140 31,0ag 77
Stall Kulblik H. Kulblik Gävle 2 26/2 - 02 / 9 1640 28,4a 26
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 16/2 - 06 / 5 2100 31,0a 26
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Solvalla 2 10/2 - 07 / 2 2140 28,3 454
12 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -0 -0 -3 -70 400
Rokne Oda 2 Plass 152 510
6 år BRUN HP v.Bork Odin U. Eriksson Bollnäs 7 14/11 - 07 / 12 2160 29,9 g 66
e. Veiset Mina v. Lome Kongen K. Kvasnes Drammen Travbane 1 17/10 - 03 / 2 2100 30,5 34
Ola Anders Opheim-Brit Opheim M. Jakobsson Romme 1 03/10 - 01 / 3 2140 30,1 72
K. Kvasnes Andreas Opheim (T) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 12/9 - 05 / 8 2120 31,1 212
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane P 06/9 - 21 / 3 2140 35,7 P
13 2018: -15 -2 -1 -3 -7 -110 833 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 3 Plass 304 533
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Bjerke Travbane 2 08/11 - 02 / 7 2140 28,3 92
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Bjerke Travbane 5 18/10 - 05 / 9 2160 28,5 121
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/10 - 06 / 8 1609 27,5a 180
K. Johansen K. Johansen Momarken Travbane 0 28/3 - 05 / 10 2140 32,4arg 74
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 11 2100 30,1a 127
14 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 4 Plass 197 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 6 30/10 - 05 / 2 1700 29,1a 76
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 11 2160 28,8 336
Lillian Engen /Ås Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 07/10 - 02 / 10 2160 29,3 219
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 01/9 - 05 / 2 2600 29,8a 51
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 2 22/8 - 04 / 5 2140 28,7a 71
15 2018: -21 -3 -1 -3 -8 -130 000 2017: -16 -5 -1 -0 -4 -133 500
Lustra Ida 5 Plass 305 500
5 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Austevoll Bergen Travpark - 04/11 - 07 / 4 2100 dg a 32
e. Lannem Stjerna v. Braute S. Wassberg Bergen Travpark 5 21/10 - 05 / 8 2160 28,1 279
Team Vest S. Wassberg Bergen Travpark 2 05/10 - 06 / 3 2100 30,0a 42
E. Høitomt Olav R. Flatekvål E. Høitomt Bergen Travpark 1 21/9 - 03 / 14 2160 29,8 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Wassberg Bergen Travpark 0 14/9 - 02 / 6 2100 30,3ag 97