<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 42.001 kr.
For 3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-14-10 Plass : 11-14-10

1 2018: -10 -0 -1 -3 -6 -45 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 2140 1 Plass 82 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin O. Østre Biri Travbane 4 10/11 - 04 / 5 2100 32,9 g 58
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 13 2140 32,1 g 508
Gry Vigdis Bachmann /Sander O. Østre Bjerke Travbane - 18/10 - 02 / 1 2140 dg 287
K. Johansen Gry Vigdis Bachmann (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 6 2100 33,8 271
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Bachmann Klosterskogen Travbane 5 08/6 - 02 / 9 2120 33,0 351
2 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -71 610 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -40 488
Ludvig H.M. 2 Plass 112 098
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore O. Østre Bjerke Travbane 2 08/11 - 01 / 4 2100 31,3a 51
e. Smedheim Lita v. H.G. Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 5 12/9 - 03 / 6 2100 33,5 670
Rune Hansen /Vrådal V. Hop Klosterskogen Travbane 7 17/8 - 03 / 9 2120 35,0 384
O. Østre Petter Glittum (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/8 - 02 / 9 2100 33,7ag 425
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 21/6 - 01 / 4 2140 36,0 g 92
3 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 3 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Bjerke Travbane 0 08/11 - 06 / 9 1640 32,8 g 734
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Klosterskogen Travbane - 02/11 - 02 / 1 2100 dg a 297
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Klosterskogen Travbane 7 26/10 - 07 / 10 2120 34,6 g 334
H. Nordland H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 03 / 1 2100 31,6a 153
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane 5 09/10 - 03 / 9 2120 33,8 g 317
4 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 4 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor T. Lindbak Biri Travbane 6 10/11 - 04 / 3 2100 33,1 429
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn T. Lindbak Bjerke Travbane 5 08/11 - 06 / 1 1640 31,8 357
Anne-Lise Enger /Reinsvoll T. Lindbak Biri Travbane 4 13/10 - 08 / 11 2120 33,7 128
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 8 06/10 - 03 / 3 2600 33,7 g 354
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane - 29/9 - 07 / 7 2120 dg 233
5 2018: -13 -5 -0 -3 -3 -189 556 2017: -7 -1 -0 -0 -4 -48 066
Spang Viktor* 5 Plass 237 622
4 år BRUN H v.Alm Viktor J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 8 12/9 - 03 / 8 2120 34,3 g 55
e. Stranda Pernille v. Spikeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 29/8 - 10 / 4 2100 br ag 1067
Sverige J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 1 17/8 - 03 / 6 2100 32,0 74
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng - 05/6 - 01 / 2 2140 dg 42
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane P 09/5 - 20 / 3 2160 37,2 g P
6 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 2160 1 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd K. Malmin Bjerke Travbane 0 01/11 - 09 / 8 2140 35,7 g 86
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Gundersen Bjerke Travbane P 02/8 - 22 / 2 2160 34,4 P
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 9 2120 30,8 g 97
K. Malmin Andreas Opheim (T) M. Gundersen Biri Travbane 0 02/7 - 04 / 4 2100 30,7 487
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/6 - 05 / 9 2160 30,6 g 66
7 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -7 -1 -0 -0 -2 -21 000
H.M. Norne Rose 2 Plass 70 000
11 år MØRKBR HP v.Norne H. Holm Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 4 2100 32,6ag 168
e. Overskeid Ili v. Ilmin H. Holm Bjerke Travbane 7 26/4 - 03 / 10 2160 30,7 750
Silje Hesland /Røyken H. Holm Biri Travbane 4 07/4 - 04 / 15 2120 32,2 146
H. Holm Silje Hesland H. Holm Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 7 2140 32,5 191
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 1 10/1 - 03 / 6 2160 37,3 68
8 2017: -16 -1 -1 -2 -7 -53 162 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -3 685
Åsågrov* (S) 3 Plass 62 789
5 år SVARTBRUN V v.Neslands Loke P. Thuresson Färjestad 0 06/11 - 08 / 14 2180 32,7 401
e. Sönnalycka (S) v. Troll Jahn P. Thuresson Drammen Travbane 1 23/10 - 02 / 1 2100 31,6a 241
Sverige P. Thuresson Åmål 6 15/10 - 05 / 7 2100 30,5 844
G. Austevoll Lars-Gunnar Gustafsson P. Ådefors Arvika 0 13/8 - 03 / 5 2100 36,1 g 272
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Frick Rättvik 7 31/7 - 06 / 5 2160 32,7 71
9 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -21 260 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 4 Plass 112 302
7 år BORKET HP v.Gann Viking K. Wessel Momarken Travbane 3 14/11 - 04 / 3 2140 29,7ag 66
e. Eldalill v. Prins Vinter K. Wessel Bjerke Travbane 4 01/11 - 09 / 1 2140 31,7 g 64
Christoffer Phil-Svensson K. Wessel Drammen Travbane - 23/10 - 02 / 3 2100 dg a 21
K. Hasselgård K. Wessel Åmål 4 15/10 - 05 / 1 2080 31,0 g 31
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Drammen Travbane 1 21/9 - 03 / 10 2120 31,7 27
10 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -6 -79 769
Ros Lilja 5 Plass 87 769
4 år SVARTBRUN HP v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/11 - 04 / 4 2140 29,9ag 181
e. Nordli Svarta v. Spikeld O. Sagholen Biri Travbane 0 04/11 - 08 / 11 2100 30,1a 533
Bjørg Laupsa-Torstein Laupsa O. Sagholen Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 12 2140 31,4a 749
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 6 01/10 - 07 / 10 2140 32,2a 552
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 5 29/8 - 01 / 10 2100 31,0a 582
11 2018: -14 -1 -3 -1 -1 -112 875 2017: -5 -4 -0 -1 -0 -121 000
Silkespika* 6 Plass 283 355
6 år MØRKBR HP v.Spikeld O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 09/11 - 03 / 9 2120 31,6 21
e. Hjelset Fia v. Friggbest O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 1 2140 35,5 P
Sverige P. Midtfjeld Biri Travbane 7 14/10 - 01 / 1 2600 34,3 g 28
O. Mikkelborg P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 27/9 - 01 / 2 2140 34,3 g 20
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 12/9 - 05 / 6 2100 29,2ag 24
12 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 7 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Jarlsberg Travbane - 15/10 - 04 / 5 2100 dg 932
e. Bø Rene v. Alm Hellin P. Kals Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 2 2100 33,1 g 463
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen P. Kals Sørlandets Travpark 6 26/8 - 02 / 4 2160 32,1 g 241
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) P. Kals Sørlandets Travpark 5 20/8 - 07 / 2 2140 32,1ag 299
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Klosterskogen Travbane 4 17/8 - 04 / 11 2120 32,8 g 393
13 2018: -12 -0 -0 -1 -3 -14 000 2017: -18 -1 -1 -1 -10 -52 500
Lustra Hera 8 Plass 75 500
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Olsen Bergen Travpark 6 12/10 - 04 / 5 2100 32,0 241
e. Lannem Stjerna v. Braute R. Wiig Bergen Travpark 8 05/10 - 03 / 14 2120 32,7 134
Kari Anne Knutsen /Birkeland R. Wiig Bergen Travpark 0 21/9 - 03 / 5 2120 33,9 g 197
T. Solberg Connie Bjørke O. Wassberg Bergen Travpark 0 31/8 - 08 / 5 2100 33,1 116
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Tvedt Bergen Travpark 9 19/8 - 05 / 4 2100 32,2a 261
14 2018: -10 -4 -1 -2 -3 -115 330 2017: -8 -3 -2 -1 -0 -58 000
Valle Oda 9 Plass 181 330
5 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 3 15/11 - 01 / 2 2100 31,6a 134
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 7 2160 br g 43
Stall Oda B. Steinseth Momarken Travbane 1 22/8 - 02 / 2 2140 32,9a 32
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 2 10/8 - 02 / 5 2100 31,7a 30
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 1 03/8 - 02 / 3 2140 30,9a 26