<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
ØSTFOLD TRAVFORBUNDS SERIE FOR STALLANSATTE
ØSTFOLD TRAVFORBUNDS SERIE FOR STALLANSATTE
Varmblods 2640 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 305.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -69 000 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -133 500
Spenda Spirit 1 Plass 375 000
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) H. Kolle Jarlsberg Travbane P 17/11 - 22 / 2 2100 18,8 P
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 19/10 - 06 / 9 1700 16,9a 95
Stall Spenda Spirit L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 8 2100 16,7a 349
Adrian Solberg Akselsen (S) Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 07 / 9 2100 17,6a 61
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Bergen Travpark 0 03/6 - 09 / 6 2100 14,9a 125
2 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -16 -4 -3 -2 -5 -156 936
Puce Tanic E. 2 Plass 254 936
5 år BRUN H v.Thai Tanic M. Høitomt Biri Travbane 3 04/11 - 07 / 12 2600 16,1a 195
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 29/10 - 01 / 9 1609 15,0a 15
Jørn Amundsen /Risør J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 07 / 10 2100 13,5a 65
Joakim Hansen (S) Marius Høitomt (T) E. Høitomt Färjestad 4 23/9 - 06 / 6 2140 13,4a 115
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 12/9 - 01 / 6 2620 16,7 15
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -3 -2 -5 -53 001
Luckyline Cesar (S) 3 Plass 302 013
8 år MØRKBR V v.Juliano Star* (FR) A. Valstad Bjerke Travbane 0 30/10 - 05 / 9 2100 14,6a 506
e. Irja Lep (S) v. Somolli Star (US) A. Valstad Åmål 0 15/10 - 06 / 10 1700 16,6 626
Jeanette Helene Kühn /Tranby A. Valstad Sørlandets Travpark 2 23/9 - 08 / 2 2660 18,4 101
Anita Valstad Hagmann (S) Jeanette Helene Kühn C. Morken Bjerke Travbane 0 08/9 - 03 / 5 2100 16,5a 853
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane - 30/8 - 10 / 5 2100 dg a 230
4 2018: -8 -2 -1 -2 -1 -74 000 2017: -16 -2 -4 -2 -5 -112 000
Lighthouse West 4 Plass 365 500
6 år LYSBRUN V v.Offshore Dream* (FR) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 06 / 3 2100 14,5a 361
e. Leone Selected v. Bicycle A. Akselsen Bjerke Travbane 5 18/10 - 06 / 10 2100 15,2a 559
Lise Margrete Hostvedt Hjardar /Hof A. Akselsen Bjerke Travbane 4 04/10 - 07 / 6 2140 17,0 98
Louise V. Trudvang (S) Lise M.H. Hjardar A. Akselsen Bjerke Travbane 2 13/9 - 06 / 6 2100 14,6a 216
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 02/8 - 04 / 6 2100 15,0a 35
5 2018: -16 -1 -0 -3 -2 -49 288 2017: -17 -1 -1 -3 -6 -126 136
Invicta (DE) 5 Plass 337 677
6 år BRUN HP v.Sam Bourbon (FR) E. Høitomt Momarken Travbane 5 14/11 - 03 / 9 2140 16,1a 159
e. Jamilah Diamant (DE) v. Cherokee Chief (IT) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 04 / 8 2920 br g 308
Roy Birkelund-Kjetil Sangnes E. Høitomt Biri Travbane 0 25/8 - 05 / 10 1609 13,3a 123
Ann Kristin Rasmussen (S) Kjetil Helgestad (T) S. Wassberg Bergen Travpark 0 19/8 - 04 / 5 2100 16,2ag 293
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. A. Stensen Leangen Travbane 0 24/7 - 07 / 11 2180 16,7 56
6 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -5 -20 500
Alone Man S.T. (S) 6 Plass 302 970
10 år BRUN V v.Storstadsbusen* (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 04 / 6 1720 15,3 408
e. Paula B. Spin* (S) v. Mack The Knife (S) O. Østre Sørlandets Travpark 6 22/10 - 06 / 10 2140 16,5ag 418
Kai Mangelrød /Larvik C. Engebråthen Drammen Travbane 4 05/10 - 04 / 1 1700 15,7a 434
Josefine Eilertsen (S) Kai Mangelrød O. Østre Momarken Travbane 0 19/9 - 05 / 9 2660 18,8 430
Svart/gull skrådelt, hvit kant A. Heisholt Sørlandets Travpark 6 23/4 - 03 / 4 2140 16,1a 609
7 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -14 638 2017: -14 -1 -1 -2 -9 -72 116
Live in Peace* (S) 7 Plass 228 338
12 år BRUN V v.Peace On Earth* (S) H. Ydersbond Momarken Travbane 4 05/11 - 02 / 8 2140 18,2a 134
e. Liv L.L.* (S) v. Smasher* (US) H. Horpestad Jarlsberg Travbane 4 27/10 - 05 / 8 2609 15,9a 59
Sverige P. Nilsen Arvika 1 24/7 - 06 / 6 2500 16,3a 134
Henning Nygård (S) Sandra K. Eriksson H. Horpestad Åmål 2 05/7 - 05 / 10 2480 16,5a 104
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl H. Horpestad Bjerke Travbane 4 28/6 - 06 / 3 2100 14,9a 803
8 2018: -7 -0 -1 -1 -0 -70 593 2017: -12 -3 -1 -0 -2 -172 136
Canadian Rolls 8 Plass 458 922
6 år BRUN H v.Archduke Kemp (S) V. Hop Biri Travbane 0 04/11 - 07 / 4 2600 19,8a 331
e. American Rolls v. Dream Vacation* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 18/10 - 06 / 9 2100 15,5a 157
Rebecca Smith V. Hop Bjerke Travbane 6 11/9 - 05 / 9 2600 17,2a 52
Jenny Mahony (S) Arild Eggen (T) T. Jansson Solvalla 1 18/8 - 06 / 6 2640 16,1 39
Vit, mblå hängslen, vitt axelp; mblå V. Hop Bjerke Travbane 2 31/7 - 05 / 6 2100 14,0a 93
9 2018: -14 -0 -1 -1 -6 -35 000 2017: -11 -0 -1 -0 -3 -20 500
Broadway Blaze (US) 9 Plass 317 255
8 år BRUN V v.Broadway Hall (US) K. Kvasnes Momarken Travbane 6 14/11 - 03 / 11 2140 16,2a 336
e. Tag A Victory (US) v. Tagliabue* (US) K. Kvasnes Drammen Travbane 0 05/10 - 04 / 8 1700 16,1a 388
Kjetil Melum-Hansen /Hafrsfjord Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 23/4 - 03 / 9 2140 16,6a 963
Joakim Rasmussen (S) Kristine Kvasnes (T) G. Mikkelsen Forus Travbane 0 28/2 - 05 / 11 2590 18,7 578
blå m/bred gul v-formet stolpe Å. Tengsareid Forus Travbane 0 21/2 - 03 / 2 2040 17,7a 264
10 2018: -12 -1 -1 -2 -2 -49 991 2017: -21 -4 -3 -0 -5 -134 000
Ultimo Tango (S) 10 Plass 343 922
7 år BRUN V v.Pine Chip* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/11 - 05 / 6 2100 16,6a 88
e. Super Ballet (S) v. Supergill* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 22/10 - 06 / 4 2140 15,4a 64
Rolf Høyland /Røkland E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 12/10 - 05 / 1 1700 dg a 22
Herman R. Tvedt (S) Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 02/10 - 04 / 11 2100 14,9a 113
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 28/8 - 04 / 2 2100 15,0a 68
11 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -63 000 2017: -11 -4 -1 -2 -3 -222 000
Global Talk 11 Plass 349 500
5 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 08/11 - 08 / 10 2100 15,7a 78
e. Frisky Fleur (US) v. Garland Lobell (US) H. Eggen Momarken Travbane 3 14/10 - 06 / 4 1640 13,0a 182
Dagfinn Sundseth-Kenneth Didriksen H. Eggen Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 07 / 6 2100 13,7a 153
Hans Jørgen Eggen (S) Dagfinn Sundseth H. Eggen Bjerke Travbane 6 10/9 - 04 / 10 2100 14,2a 143
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 1 30/8 - 05 / 11 2100 13,9a 43
12 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -15 500 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -31 000
Jobama (S) 12 Plass 310 821
9 år LYSBRUN V v.Garvin (DE) H. Storås Bjerke Travbane - 11/9 - 05 / 10 2600 dg a 321
e. Chilly Rose (S) v. Giant Chill* (US) H. Storås Drammen Travbane 4 21/8 - 02 / 5 2100 16,2a 40
Kurt Inge Nakken-Oda S. Nakken H. Storås Bjerke Travbane 4 14/8 - 05 / 7 2100 14,8a 285
Per Vetle Kals (S) Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Bjerke Travbane - 31/7 - 05 / 9 2100 dg a 293
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek K. Johansen Bjerke Travbane 3 17/7 - 05 / 13 2100 15,4a 372