<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 165.001 kr., 40 m. ved 225.001 kr.
For 3-15-årige høyest 325.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -0 -0 -1 -5 -24 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 1 Plass 192 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 18/11 - 02 / 7 2100 29,4a 580
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 02 / 9 1609 28,2a 84
Frode Mjølnerød /Halden E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 12/10 - 04 / 3 1700 28,2a 24
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 28/9 - 01 / 4 1640 28,5ag 425
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 10 2100 34,1a 599
2 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -42 060 2017: -15 -5 -4 -0 -5 -145 318
Tekno Teddy 2 Plass 215 378
5 år SVART H v.Tekno Odin O. Sagholen Biri Travbane 2 20/10 - 07 / 1 2100 29,3a 26
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 1 02/10 - 01 / 2 1609 27,1a 13
Terje Lunewski /Tranby O. Sagholen Momarken Travbane 1 19/9 - 06 / 1 1640 26,5a 44
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 2 05/9 - 04 / 5 2660 31,1 40
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Kala Landbane 4 19/8 - 04 / 13 1920 29,5 g 41
3 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 456 2017: -23 -1 -3 -2 -11 -116 988
Valborg 3 Plass 172 444
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 02 / 2 1609 27,6ag 26
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten L. Østre Momarken Travbane 2 24/10 - 08 / 1 2720 32,6 132
Øystein Østre /Askim L. Østre Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 14 2160 28,8 494
Ole Johan Østre (T) Øystein Østre O. Østre Bjerke Travbane 2 07/10 - 02 / 9 2160 28,1 95
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 4 21/9 - 01 / 11 2100 29,3ag 54
4 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 1 Plass 233 555
5 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 01/11 - 04 / 2 2600 28,1a 27
e. Eldhusflya v. Elding E. Høitomt Leangen Travbane 0 28/10 - 06 / 7 2140 30,7a 19
Bjørn Vethe-Halle Vinsand Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 11 2100 27,2ag 35
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 27/9 - 05 / 12 2100 27,7a 25
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/9 - 04 / 10 2100 27,7a 18
5 2018: -10 -0 -3 -4 -1 -69 359 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 2 Plass 295 550
8 år BRUN V v.Bork Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 08 / 14 2120 27,0 g 521
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) S. Løvvold Bjerke Travbane 0 06/9 - 03 / 6 2160 br g 36
Sverige S. Løvvold Bjerke Travbane 2 16/8 - 03 / 3 2160 27,7 89
Gunnar Austevoll (T) Terje Remme S. Løvvold Drammen Travbane - 01/7 - 01 / 11 2120 dg 70
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Kolle Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 03 / 5 2120 br g 25
6 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -11 003 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 3 Plass 197 157
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Färjestad 2 06/11 - 03 / 9 2660 30,6 248
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Färjestad 7 28/10 - 06 / 15 1680 28,5 457
Sverige P. Thuresson Åmål 3 07/10 - 03 / 7 2080 29,0 116
Per Anders Thuresson (A) P. Thuresson Biri Travbane 0 29/9 - 03 / 9 2120 30,3 513
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Årjäng 1 24/9 - 08 / 2 1640 30,5 124
7 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 1 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 13/11 - 01 / 2 2100 28,6a 94
e. Kos Marie v. Kos Knekten K. Johansen Biri Travbane 0 29/7 - 10 / 11 2120 br g 219
Stall Helt Krise B. Steinseth Drammen Travbane 2 01/7 - 05 / 12 2120 26,5 541
Bjørn Steinseth (T) J. Øveraasen Biri Travbane 6 18/6 - 04 / 2 2100 29,5 140
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 16/6 - 04 / 13 2140 26,6 219
8 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -10 -0 -2 -0 -3 -28 000
Skauge Faks 2 Plass 334 000
12 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Klosterskogen Travbane 2 09/11 - 07 / 3 2100 27,1 172
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven E. Knutsen Drammen Travbane 7 23/10 - 06 / 7 2100 28,5ag 656
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Bjerke Travbane 0 07/8 - 04 / 2 2100 27,9ag 640
Ernst-Petter Knutsen (A) Randi Hotvedt L. Larsen Drammen Travbane 2 01/7 - 01 / 6 2120 28,6 359
Rød m/svart reklame E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 04 / 5 2120 26,7 640
9 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 3 Plass 341 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Bjerke Travbane 4 13/11 - 01 / 8 2100 28,5ag 53
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Bjerke Travbane 3 08/11 - 02 / 10 2160 28,5 146
Edvard Lindalen /Fåvang L. Trudvang Momarken Travbane P 05/11 - 21 / 1 2140 35,2 P
Cato Antonsen (T) C. Antonsen Drammen Travbane 4 23/10 - 06 / 4 2100 28,3a 161
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 5 07/10 - 05 / 2 2100 27,0a 79
10 2017: -18 -0 -1 -1 -9 -55 766 2016: -11 -3 -0 -1 -4 -82 000
Eigelands Spretten 4 Plass 242 509
7 år SVART V v.Moe Odin O. Kylin-Blom Bollnäs 6 14/11 - 05 / 4 2140 28,0 721
e. Eigelands Frøkna v. Braute K. Larsson Färjestad 5 06/11 - 03 / 11 2680 30,2 230
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson K. Larsson Bollnäs 8 28/10 - 07 / 6 2160 32,2 g 206
Kenneth Larsson (A) T. Jansson Solvalla 0 22/10 - 07 / 12 2140 31,4ag 135
brun m/hvit stolpe K. Larsson Hagmyren 4 08/10 - 08 / 11 2660 29,3 1014