<<< Forrige løp
Start ca kl. 13:10 V5-5
DD-2
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 190.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-6 Plass : 2-1-6

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -36 500
Kolnes Karen 2100 1 Plass 239 000
11 år SVART HP v.Fakse* (S) A. Stensen Biri Travbane 0 11/8 - 05 / 11 2100 30,7a 766
e. Kolnes Lill v. Spikeld A. Stensen Biri Travbane 0 28/7 - 09 / 6 1609 26,3ag 334
Malin S. Øveråsen /Biri A. Stensen Biri Travbane 0 23/7 - 05 / 14 2120 28,6 514
J. Rasmussen Malin S. Øveråsen A. Stensen Bjerke Travbane 6 26/6 - 02 / 8 1609 28,5ag 406
blå m/bred gul v-formet stolpe G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/4 - 05 / 2 1609 28,8a 456
2 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 2 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 09/11 - 05 / 11 2120 29,7 229
e. Prinsessa v. Røder G. Austevoll Drammen Travbane 3 30/10 - 05 / 1 1700 28,6a 63
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik K. Johansen Bjerke Travbane 7 09/10 - 05 / 10 2100 28,3a 124
K. Johansen Lovise Mohaugen K. Johansen Momarken Travbane 2 01/10 - 10 / 2 1640 29,0a 187
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Drammen Travbane 0 12/8 - 04 / 9 2120 31,0 g 413
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jerveld 3 Plass 188 000
9 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 27/10 - 01 / 8 1609 27,8ag 129
e. Beljue Stjerna v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 0 17/10 - 05 / 9 1700 29,6a 70
Jan Bragerhaug-Torill Trøen M. Gundersen Biri Travbane 4 13/10 - 01 / 3 1609 27,7a 208
Å. Tengsareid Jan Bragerhaug E. Høitomt Bjerke Travbane 4 04/10 - 06 / 10 1609 27,1a 206
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Robertsen Bjerke Travbane - 06/9 - 03 / 7 2160 dg 139
4 2019: -10 -0 -2 -0 -3 -22 500 2018: -12 -1 -0 -0 -4 -27 991
Kilerauen 4 Plass 238 574
7 år RØD V v.Krageboen O. Østre Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 12 2100 29,5ag 253
e. Kilerosa v. Alm Hellin O. Østre Biri Travbane - 07/5 - 04 / 6 2620 dg 30
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes O. Reime Solvalla 8 24/3 - 02 / 9 2680 31,9 g 69
O. Østre O. Østre Färjestad 2 06/3 - 03 / 8 2180 27,8 29
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Färjestad 3 27/2 - 05 / 6 2660 30,0 45
5 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 5 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Biri Travbane 0 04/11 - 04 / 5 2100 32,7 721
e. Mille v. Spang Best H. Ydersbond Drammen Travbane 4 30/10 - 01 / 4 2100 32,1a 278
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Høitomt Biri Travbane 0 20/10 - 07 / 8 2100 32,5ag 470
G. Austevoll Rune Wilberg C. Antonsen Momarken Travbane 0 14/10 - 05 / 4 1640 30,0ag 497
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Drammen Travbane 5 09/10 - 04 / 5 2500 31,2 241
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Allvinn 6 Plass 179 578
8 år MØRKBR H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 13/6 - 01 / 2 1640 28,0a 41
e. Mjølner Eldina v. Elding J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 30/5 - 01 / 5 2140 28,3a 48
Stall Sefa Marko J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 01/4 - 05 / 6 2160 dg 312
P. Midtfjeld Harald Mjølnerød M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 16/3 - 05 / 3 1700 27,5a 25
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 01/3 - 07 / 4 2100 29,5a 116
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 7 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/10 - 01 / 5 2100 27,9a 245
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Drammen Travbane 0 09/10 - 04 / 3 2500 31,4 613
Leif Brenden-Olaug Kjexrud H. Holm Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 10 2100 dg a 968
H. Holm Leif Ingvar Brenden K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/9 - 04 / 10 1609 28,8ag 1119
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Brenden Biri Travbane 0 16/7 - 02 / 7 2100 36,0arg 395
8 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 8 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor M. Gundersen Bjerke Travbane 6 08/11 - 02 / 9 2140 29,8 g 45
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 29/10 - 04 / 3 1609 26,5a 23
Terje Haglund /Mysen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/8 - 08 / 6 2600 29,2ag 390
E. Høitomt Frode Hamre (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 01 / 5 2120 27,8 r 54
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Forus Travbane 2 17/6 - 08 / 2 2040 26,8 g 87
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -0 -2 -2 -38 491
Frivoll Borken 9 Plass 174 491
6 år BORKET V v.Bork Odin D. Dalen Bergen Travpark 3 29/6 - 01 / 2 2600 29,8 95
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 05 / 10 2120 br g 60
Margrethe Nilsen-Tor Eng D. Dalen Bjerke Travbane 5 31/5 - 07 / 9 2100 27,3a 241
D. Dalen Margrethe Nilsen (A) D. Dalen Klosterskogen Travbane - 15/4 - 04 / 1 2120 dg 261
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 05 / 1 2100 30,1 g 26
10 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 10 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Drammen Travbane 2 09/11 - 01 / 4 2100 30,3a 453
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Sørlandets Travpark 5 29/10 - 04 / 1 1609 28,0a 299
Øivind Mikkelsen /Lunde A. Andersen Drammen Travbane 0 17/10 - 05 / 11 1700 28,9a 524
A. Andersen A. Andersen Drammen Travbane 4 05/10 - 05 / 1 1700 28,2a 634
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 5 1700 27,4ag 251