Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-8 Plass : 3-5-8

1 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -30 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Såstad Stjernen 2100 1 Plass 41 500
6 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 7 2120 39,2 g P
e. Korrell Stjerna v. Eng Svarten L. Kolle Drammen Travbane 02/9 - 21 / 5 1720 52,9 g B
Ola Saastad /Vikersund L. Kolle Drammen Travbane 26/8 - 20 / 5 1720 58,9 B
H. Holm Ola Saastad
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Santer 2 Plass 4 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven D. Dalen Drammen Travbane 0 03/9 - 09 / 8 2100 40,1 g 232
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Kala Landbane 5 19/8 - 08 / 2 1900 36,8 451
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 6 2120 40,4 P
P. Sem P. Sem Jarlsberg Travbane N 13/7 - 20 / 5 2120 br N
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek D. Dalen Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 8 1660 52,6 B
3 2018: -11 -1 -4 -1 -2 -106 736 2017: -3 -2 -0 -0 -0 -28 000
Osen Expressa 3 Plass 134 736
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Kjenner Momarken Travbane P 24/10 - 20 / 9 2160 36,0 P
e. Venn Vara v. Bork Rigel
Rune Jensen-Ludvig Jensen
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
4 2018: -5 -0 -1 -1 -2 -16 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -2 500
Party Løve 4 Plass 18 500
4 år HUSKBRUN H v.Skibber A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 4 2120 39,5 P
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel G. Flåten Jarlsberg Travbane 27/6 - 22 / 8 2120 58,4 g B
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo G. Flåten Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 6 2120 58,7 g B
A. Akselsen Frode Akselsen
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -8 000 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000
Tullefaksa H.M. 5 Plass 21 000
6 år SVART HP v.Voje Faks M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 15/6 - 08 / 2 2100 dg 1040
e. Øyertulla v. Nordli Svarten M. Høitomt Sørlandets Travpark 4 28/5 - 08 / 1 2140 38,2 102
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme M. Høitomt Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 8 2120 38,7 P
Å. Tengsareid Sandra Margrethe Homme (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark P 06/9 - 21 / 4 2160 42,5 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Sørlandets Travpark 14/9 - 21 / 6 1660 01,0 B
6 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -14 000 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000
Valle Donna 6 Plass 20 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 3 02/11 - 07 / 4 2100 34,5 97
e. Gode Tider v. Elding K. Kvasnes Bjerke Travbane P 25/10 - 20 / 5 2160 39,2 P
Ann Karin Bukkestein-Knut Dagestad L. Hauge Bergen Travpark 08/9 - 24 / 4 2120 47,7 B
K. Kvasnes L. Hauge Bergen Travpark 30/8 - 21 / 3 1600 51,8 B
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek B. Fosse Bergen Travpark 30/6 - 24 / 2 1600 06,4 g N
7 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -8 000
Gull Arwen 7 Plass 12 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 8 27/10 - 08 / 6 2100 39,9 93
e. Gyldne Tider v. Elding M. Helland Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 5 2120 36,4 P
Elisabeth Stenersen /Skien
T. Solberg Elisabeth Stenersen
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
8 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -21 000 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -14 000
Malala 8 Plass 35 000
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane P 14/7 - 20 / 6 2120 39,3 g P
e. Stri v. Rappfot M. Antonsen Bjerke Travbane N 10/5 - 20 / 6 2160 43,1 N
Morten Antonsen-Lise-Lotte Antonsen H. Vik Drammen Travbane 0 10/12 - 01 / 3 2100 46,5 g 582
G. Austevoll Morten Antonsen (T) H. Vik Bjerke Travbane P 23/11 - 22 / 4 2160 47,5 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hoppla Berger 9 Plass 7 000
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Momarken Travbane P 05/11 - 20 / 2 2160 40,0 P
e. Bostad Svarta v. Høiby Kongen G. Austevoll Momarken Travbane - 08/3 - 20 / 1 2140 dgpp N
Ivar Bjørneng /Aurskog K. Brenden Momarken Travbane 0 06/10 - 08 / 4 2140 dist g 586
K. Ødegaard Ivar Bjørneng O. Brenden Årjäng 0 23/8 - 01 / 7 2140 dist g 89
blå m/rød bunn. K. Brenden Kala Landbane - 11/8 - 01 / 5 1900 dg 182
10 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -10 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -500
Flassi Prinsen 10 Plass 10 500
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld R. Solberg Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 6 2120 39,3 g P
e. Heddals Jenta v. Polar Troll
Rune Solberg /Holmestrand
K. Johansen Rune Solberg (A)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
11 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nissen Ø.K. 11 Plass 8 000
4 år SVART V v.Spydermann Ø.K. G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/10 - 20 / 7 2120 41,1 P
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even O. Østre Jarlsberg Travbane - 15/10 - 22 / 7 2120 dgpp N
Rolf Høyland-Brit-Elin Paulsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 30/9 - 22 / 5 2120 55,8 B
G. Flåten Å. Tengsareid Drammen Travbane 13/9 - 20 / 6 1720 59,9 g B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
12 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Arverud B.E.T. 12 Plass 7 000
4 år BRUN HP v.Tangen Scott E. Høitomt Drammen Travbane 5 17/10 - 07 / 6 2100 40,8 86
e. Brendli Stjerna v. Eng Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane P 27/9 - 21 / 9 2160 41,7 P
Vibeke Trondsen /Fenstad E. Høitomt Bjerke Travbane 14/9 - 20 / 12 1680 58,5 g B
E. Høitomt Vibeke Trondsen E. Høitomt Biri Travbane 09/9 - 21 / 9 2120 00,6 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek