<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-11 Plass : 6-2-11

1 2018: -4 -2 -0 -2 -0 -50 000 2017: -6 -2 -2 -1 -0 -58 909
Lome Bajas 1609 1 Plass 140 909
5 år BRUN V v.H.G. Balder V. Hop Årjäng 3 05/10 - 02 / 6 2160 28,4 25
e. Lomerosa v. Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 1 22/9 - 03 / 2 2100 29,1a 32
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 03 / 7 2540 31,6 g 30
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 03 / 13 2120 30,5 32
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 4 2140 br g 74
2 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -35 000 2017: -19 -2 -1 -2 -8 -75 318
Lykkje Erna 2 Plass 155 818
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Antonsen Bjerke Travbane 5 06/11 - 02 / 2 2100 32,0a 59
e. Ylblesa v. Pajaprins G. Antonsen Bjerke Travbane 3 23/10 - 03 / 5 2100 30,0a 172
ID Internat. Trotting & Breeding AB G. Antonsen Biri Travbane 5 13/10 - 04 / 3 2100 temp a 135
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane 6 27/9 - 09 / 7 2140 31,0 72
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Bjerke Travbane 3 20/9 - 05 / 8 2160 29,7 130
3 2018: -14 -2 -0 -1 -3 -59 000 2017: -13 -1 -3 -0 -4 -68 000
Komnes Molla 3 Plass 162 000
5 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 04 / 11 2120 31,7 rg 143
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 1 2120 29,2 701
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 3 2100 30,9a 716
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 18/8 - 04 / 6 2100 30,0 274
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 0 12/8 - 06 / 8 1700 29,3ag 1126
4 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 4 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 11 1609 30,7a 233
e. Børke Berta v. Lykke Gutten O. Østre Drammen Travbane 0 30/10 - 05 / 8 1700 31,7a 286
Mona Syvertsen /Brandbu K. Johansen Biri Travbane 7 20/10 - 07 / 2 2100 31,0ag 140
T. Solberg Mona Syvertsen K. Johansen Bjerke Travbane 2 02/10 - 01 / 1 1609 27,3a 233
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Johansen Bjerke Travbane 2 27/9 - 09 / 9 2140 30,7 98
5 2018: -15 -3 -2 -2 -6 -105 000 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 5 Plass 187 000
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Klosterskogen Travbane 3 02/11 - 02 / 10 2100 30,5a 247
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Drammen Travbane 6 17/10 - 04 / 11 2120 31,8 330
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 5 1609 27,4a 247
A. Røren A. Røren Drammen Travbane 2 07/9 - 04 / 5 2100 31,6a 219
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 12 2140 29,4 958
6 2018: -18 -0 -1 -4 -7 -47 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 6 Plass 158 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Momarken Travbane 7 05/11 - 01 / 10 1640 34,2ag 539
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Drammen Travbane 2 17/10 - 04 / 10 2120 30,7 652
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk G. Austevoll Årjäng 0 05/10 - 02 / 10 2160 36,5 183
E. Høitomt Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane P 27/9 - 21 / 8 2160 31,6 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Antonsen Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 7 1640 br ag 215
7 2018: -8 -0 -1 -0 -2 -14 500 2017: -14 -2 -0 -2 -3 -64 500
Goroso Sjarmen 7 Plass 121 000
8 år BRUN HP v.Tangen Scott F. Hansen Jarlsberg Travbane 5 03/11 - 02 / 10 1609 27,9a 1418
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 6 2140 32,3 362
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 04 / 1 2100 32,1 347
F. Hansen Siv Johanne Ørstad Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 8 2120 34,3 g 81
blå m/hvite bomber, mansjetter. O. Sagholen Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 11 2100 38,7a 209
8 2018: -21 -2 -2 -2 -10 -82 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 8 Plass 192 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 4 29/10 - 05 / 10 2140 30,9a 197
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 6 15/10 - 04 / 7 2120 30,9 138
Stall Kjønnerød J. Undem Sørlandets Travpark 1 23/9 - 05 / 6 2160 30,0 85
Å. Tengsareid Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Sørlandets Travpark 0 17/9 - 03 / 10 2140 29,8a 106
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Undem Bjerke Travbane 0 14/8 - 03 / 10 2100 29,5a 240
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 9 Plass 102 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy E. Rennesvik Bjerke Travbane - 25/10 - 05 / 1 2100 dg a 256
e. Mor Lille v. Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 02/10 - 01 / 8 1609 28,4a 319
Tarald Straume-Åse Høivik L. Trudvang Årjäng 1 16/9 - 04 / 3 1640 29,2 39
G. Austevoll Tarald Straume O. Olsen Bjerke Travbane 4 14/8 - 03 / 3 2100 29,0a 366
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Olsen Momarken Travbane - 15/6 - 03 / 7 2140 dg a 729
10 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 10 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks J. Dagsvold Bjerke Travbane 4 06/11 - 02 / 1 2100 32,0ag 305
e. Frons Nora v. Norprins* J. Dagsvold Biri Travbane 4 20/10 - 07 / 9 2100 30,0ag 277
Runar Sognelien /Tyristrand J. Dagsvold Biri Travbane 2 13/10 - 04 / 2 2100 33,1a 658
J. Dagsvold Runar Sognelien J. Dagsvold Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 4 2140 33,9 g 1499
Hvit m/oransje skulderstk & belte, rek J. Dagsvold Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 9 2120 33,2 g P
11 2018: -17 -0 -0 -3 -7 -37 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 11 Plass 146 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Klosterskogen Travbane 4 02/11 - 05 / 11 2140 31,0 g 133
e. Høgda Vesla v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 3 26/10 - 04 / 12 2120 30,7 153
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen O. Østre Drammen Travbane 4 17/10 - 03 / 4 2100 32,0 g 133
O. Østre Bjørn Gustavsen (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 05 / 10 2120 31,5 138
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Biri Travbane 2 25/8 - 08 / 10 2140 31,4 66
12 2018: -12 -1 -3 -2 -5 -90 000 2017: -12 -4 -2 -2 -3 -101 000
Lego U.N. 12 Plass 196 000
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Bjerke Travbane 2 06/11 - 02 / 5 2100 31,0a 14
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 1 23/10 - 03 / 4 2100 29,8a 45
Team Lego J. Undem Klosterskogen Travbane 2 12/10 - 02 / 7 2100 30,7a 46
J. Undem J. Undem Bjerke Travbane 1 20/9 - 02 / 10 2160 30,6 53
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 05 / 2 2100 31,5 71