<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
TRAVAVL.NO-LØPET (HOPPEDIVISJONEN KVAL. 5 AV 6)
HOPPEDIVISJONEN (KVAL. 5 AV 6)
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige norskfødte hopper 40.000 - 200.000 kr. Også for 3-12-årige norskregistrerte hopper 40.000 - 200.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-2-6 Plass : 9-2-6

1 2018: -12 -0 -1 -1 -4 -31 500 2017: -20 -4 -4 -2 -5 -142 500
Gunny Princess E. 1609 1 Plass 174 000
8 år RØD HP v.Zerberus* (DE) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 03 / 7 1700 15,2a 41
e. Gunny Elling v. Gunslinger Spur (US) E. Høitomt Leangen Travbane 5 28/10 - 08 / 2 2140 17,7a 33
Morten Einang /Våle E. Høitomt Biri Travbane 1 29/9 - 06 / 4 2100 15,7a 39
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 13/9 - 04 / 10 2100 15,8a 52
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/8 - 01 / 5 1609 14,5a 19
2 2018: -9 -1 -3 -1 -1 -49 000 2017: -16 -4 -3 -1 -1 -109 055
Barbarella (DE) 2 Plass 246 473
6 år BRUN HP v.Oscar Schindler SL* (DE) S. Gedaschko Bahrenfeld 0 03/9 - 05 / 1 2200 16,0a 64
e. Babudsi (DE) v. Ditka Hanover* (US) S. Gedaschko Munchen-Gladbach 2 26/8 - 05 / 1 2100 16,6a 12
Stall Midt Bu M. Nimczyk Berlin-Mariendorf 1 03/8 - 08 / 1 1900 14,4a 12
S. Wassberg Morten Midtun M. Nimczyk Berlin-Mariendorf 1 30/7 - 02 / 1 1900 14,4a 18
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame T. Schwarma Munchen-Gladbach 3 23/7 - 03 / 1 2100 16,7a 223
3 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -14 000 2017: -10 -2 -1 -1 -1 -92 000
Precious To Me 3 Plass 159 000
5 år MØRKBR HP v.Victory Abroad* (US) H. Tvedt Momarken Travbane 2 05/11 - 05 / 8 2160 18,4 680
e. Reveries v. Silver Pine* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 25/10 - 04 / 6 2100 17,8a 163
Synnøve Opsahl /Tobøl H. Tvedt Momarken Travbane 0 14/10 - 06 / 10 1640 15,5a 992
H. Tvedt Synnøve Opsahl H. Tvedt Biri Travbane 4 29/9 - 06 / 5 2100 16,7a 99
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 30/8 - 05 / 1 2100 15,3a 70
4 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -36 500 2017: -20 -1 -5 -2 -8 -159 500
Scarlet Creation 4 Plass 245 442
5 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 26/10 - 06 / 8 1700 15,8a 59
e. One Creation v. Varenne* (IT) G. Austevoll Momarken Travbane 6 14/10 - 06 / 11 1640 14,1a 440
Kristine Sørensen /Arendal G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 06 / 12 1609 12,9a 188
G. Austevoll Rune Hansen M. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 06 / 2 2100 15,4a 31
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 8 10/9 - 04 / 11 2100 14,6a 1338
5 2018: -11 -2 -3 -2 -2 -88 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -45 000
Mira Prawo 5 Plass 263 500
6 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 1 30/10 - 04 / 8 2100 14,2a 110
e. Zara Flevo (NL) v. Credit Winner* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 05 / 3 2100 17,8a 23
Per-Erik Gravdal /Tranby G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/10 - 06 / 5 2600 15,4a 476
D. Dalen Per-Erik Gravdal (A) L. Kolle Momarken Travbane 0 01/10 - 06 / 10 1640 17,3a 151
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Drammen Travbane 7 21/9 - 05 / 10 2100 16,8a 116
6 2018: -11 -3 -1 -3 -3 -198 000 2017: -10 -1 -1 -3 -2 -62 500
In Håleryd (S) 6 Plass 355 619
6 år BRUN HP v.Ready Cash* (FR) O. Østre Bjerke Travbane 3 07/10 - 06 / 3 2600 15,1a 115
e. Falnos Bellona (S) v. Mack Lobell* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 20/9 - 07 / 1 2100 14,9a 236
Aage Stenseth /Hamar P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 04/9 - 04 / 6 2100 15,4a 44
P. Midtfjeld Oddmund Wallevik (T) P. Midtfjeld Biri Travbane 3 11/8 - 02 / 11 2600 17,1a 174
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Østre Bjerke Travbane 2 31/7 - 03 / 6 1609 14,8a 153
7 2018: -14 -1 -2 -0 -7 -61 991 2017: -13 -1 -0 -3 -7 -62 345
Tiller (S) 7 Plass 262 977
6 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) H. Holm Leangen Travbane 3 28/10 - 08 / 11 2140 17,4a 53
e. Rose the Goal (S) v. Armbro Goal* (US) H. Holm Momarken Travbane 3 14/10 - 02 / 8 2140 temp a 41
Ole Fretheim /Blaker H. Holm Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 02 / 12 2100 15,2a 147
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Bjerke Travbane 3 18/9 - 04 / 4 2100 15,1a 58
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Drammen Travbane 1 07/9 - 05 / 7 2100 17,3a 41
8 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -53 403 2017: -15 -6 -5 -0 -2 -198 500
Luxury Tile (S) 8 Plass 268 576
5 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 06 / 1 1609 12,4a 27
e. Moonbeam Hanover* (US) v. Cantab Hall (US) K. Malmin Forus Travbane 2 16/9 - 08 / 12 1600 14,9a 45
Vestmarka AB /Vøyenenga K. Malmin Momarken Travbane 1 05/9 - 05 / 11 2140 16,1a 15
K. Malmin Trond Anderssen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/8 - 10 / 5 2140 16,0a 80
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Bjerke Travbane 1 26/7 - 06 / 5 2100 14,9a 17
9 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -12 -3 -2 -1 -0 -114 000
Wakanda 9 Plass 200 000
6 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 23/10 - 05 / 9 2100 15,8a 34
e. Royale v. Joyau d'Amour* (FR) J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 07/10 - 06 / 6 2600 14,8a 245
Team Wakanda J. Kvikstad Biri Travbane 0 29/9 - 06 / 11 2100 17,7ag 142
O. Mikkelborg G. Gundersen Bjerke Travbane - 13/9 - 04 / 2 2100 dg a 82
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 21/8 - 03 / 1 2100 16,0a 32
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -0 -1 -1 -26 000
Afrodisiac 10 Plass 140 000
7 år BRUN HP v.Olimede* (FR) M. Gundersen Drammen Travbane 1 30/10 - 02 / 8 2100 18,4a 719
e. Besafe Højgård (DK) v. Texas (US) D. Dalen Bjerke Travbane - 07/10 - 06 / 8 2600 dg a 564
Gunn Gammeli Rønningen-Elisabeth Johnsen C. Kjenner Bjerke Travbane - 20/9 - 06 / 11 2100 g0 ag 461
M. Gundersen Gunn Gammeli Rønningen G. Gundersen Momarken Travbane 0 05/9 - 05 / 6 2140 18,2a 140
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Drammen Travbane 5 21/8 - 06 / 4 1700 16,6a 301
11 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -17 000 2017: -18 -1 -4 -0 -5 -99 000
Zandra Invalley 11 Plass 186 000
5 år SVART HP v.Quite Easy (US) T. Solberg Momarken Travbane - 05/11 - 05 / 5 2160 dg 46
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 02 / 7 2100 18,5a 15
Team Zandra T. Solberg Bjerke Travbane 1 09/10 - 01 / 6 2100 16,4a 28
T. Solberg Karoline Krogh-Hanssen (T) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 02 / 11 2100 15,5a 325
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 04 / 7 2100 19,3ag 20
12 2018: -7 -2 -0 -3 -2 -70 000 2017: -13 -1 -1 -1 -4 -63 500
Dream Princess 12 Plass 236 500
7 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) H. Eggen Bjerke Travbane 4 08/11 - 03 / 7 2100 16,0a 129
e. Slyrail (S) v. Donerail* (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 0 07/10 - 06 / 11 2600 16,9a 43
Mariann Borgen /Stavanger M. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 06 / 11 1609 13,6a 109
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 6 2100 15,4a 160
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Sørlandets Travpark 2 26/8 - 08 / 8 2140 15,7ag 71