<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
VG+ LØPET (ELITEN)
ELITEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.800.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-6-8 Plass : 10-6-8

1 2018: -9 -4 -0 -1 -1 -393 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 2140 1 Plass 1 460 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 5 04/11 - 10 / 5 2600 26,7 222
e. Willtilla v. Braute T. Wollebæk Momarken Travbane 1 24/10 - 08 / 4 2780 29,0 37
Vegard Lundstrøm Wolden-Kolbjørn O. Selmer Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/9 - 08 / 12 2100 24,3a 140
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/9 - 09 / 9 2600 25,8a 188
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 28/8 - 05 / 4 2600 26,5a 357
2 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 2 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane 2 05/11 - 06 / 10 1640 27,2a 455
e. Ritabest v. Friggbest L. Kolle Sørlandets Travpark 0 02/7 - 08 / 5 2160 25,0 314
John Arne Degnes-Åsmund Degnes Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/6 - 04 / 4 2100 27,1a 552
K. Johansen Jenny Thygesen (T) L. Kolle Forus Travbane 0 17/6 - 04 / 7 2040 28,0 965
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/5 - 08 / 4 2160 25,6 351
3 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -11 000 2017: -11 -1 -3 -0 -5 -250 815
Mjølner Herkules 3 Plass 1 293 404
6 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Sørlandets Travpark 0 11/11 - 09 / 3 2160 br g 152
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bollnäs 4 14/10 - 06 / 3 3160 29,9 77
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Østre Bergsåker 5 29/9 - 08 / 9 2200 26,3 g 107
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Rättvik 4 05/8 - 03 / 6 2200 25,0 50
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Årjäng 2 14/7 - 06 / 2 2140 22,8 36
4 2018: -15 -2 -1 -1 -3 -237 132 2017: -23 -5 -3 -1 -3 -283 940
Pave Faks 4 Plass 1 074 193
7 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Biri Travbane - 04/11 - 10 / 1 2600 dg 417
e. Pave Eldmina v. Elding J. Blekkan Östersund 2 12/10 - 06 / 9 2660 27,4 30
John Mogset /Storås J. Blekkan Leangen Travbane 0 07/10 - 03 / 5 2160 27,6 g 23
E. Høitomt Anders Lundstrøm Wolden (T) A. Solhus Leangen Travbane 0 04/9 - 07 / 11 1660 29,9 g 19
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Lindqvist Bergsåker - 25/8 - 07 / 9 3180 dg 44
5 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -78 491 2017: -22 -1 -4 -3 -8 -195 685
Tord Viking 5 Plass 1 502 335
14 år BRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Forus Travbane 0 16/9 - 10 / 11 2060 25,1 749
e. Dalletti v. Finstad Per A. Stensen Bjerke Travbane 7 16/8 - 08 / 13 2160 25,5 289
Team Toten Trotters L. Pedersen Biri Travbane 2 28/7 - 11 / 12 1640 23,5 176
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 12/7 - 02 / 10 2160 25,1 134
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam L. Pedersen Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 01 / 9 1609 24,3a 106
6 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 6 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Momarken Travbane 1 05/11 - 06 / 8 1640 27,0ag 25
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 02 / 4 1700 24,8ag 14
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Årjäng 6 14/7 - 06 / 12 2160 23,0 422
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Leangen Travbane 0 24/6 - 07 / 6 2140 22,5ag 252
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Forus Travbane 3 17/6 - 04 / 11 2060 22,9 245
7 2018: -4 -2 -0 -1 -0 -42 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 7 Plass 1 799 908
10 år RØD H v.Bokli Eld K. Johansen Bjerke Travbane 0 07/10 - 09 / 14 3180 25,6 285
e. Briskeby Jenta v. Rappfot K. Johansen Bjerke Travbane 6 10/9 - 07 / 10 2160 24,6 972
Dag Erik Raastad /Roa E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 4 2100 25,7a 125
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad E. Rennesvik Kala Landbane 1 19/8 - 06 / 11 1960 23,7 165
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl L. Kolle Momarken Travbane 4 15/10 - 01 / 8 2780 27,7 rg 36
8 2018: -13 -0 -3 -1 -5 -105 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 8 Plass 1 155 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Flåten Sørlandets Travpark 5 11/11 - 09 / 2 2160 25,1 165
e. Mille v. Spang Best G. Flåten Biri Travbane 0 04/11 - 10 / 8 2600 26,8 260
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Bjerke Travbane 2 18/10 - 08 / 12 2160 25,0 138
G. Flåten P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 07/10 - 09 / 7 3160 25,2 333
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 4 27/9 - 08 / 8 2100 23,9a 168
9 2018: -16 -0 -6 -1 -6 -380 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 9 Plass 1 942 807
10 år SVART H v.Millex O. Østre Bjerke Travbane 0 07/10 - 09 / 13 3180 26,2 275
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Forus Travbane 2 16/9 - 10 / 14 2060 23,4 53
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 10 / 12 2100 25,7ag 30
O. Østre Gjermund Gravdal O. Østre Drammen Travbane 6 12/8 - 10 / 2 1700 21,7a 471
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Sørlandets Travpark 5 22/7 - 09 / 5 2609 22,4a 322
10 2018: -8 -1 -0 -2 -3 -218 491 2017: -15 -3 -3 -4 -2 -456 240
Ingbest 2160 1 Plass 2 901 231
6 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Bergen Travpark 5 21/10 - 09 / 10 1600 21,4a 45
e. Ing May v. Elding T. Solberg Färjestad 3 23/9 - 08 / 6 2140 20,7a 254
Ragnar Løvseth /Skien L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 01 / 2 2100 25,3a 34
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Drammen Travbane 0 12/8 - 10 / 8 1700 22,4a 195
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek U. Ohlsson Rättvik 1 05/8 - 03 / 5 2200 23,0 22