<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
HOPPECUPEN (KVAL. 5 AV 6)
HOPPECUPEN (KVAL. 5 AV 6)
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 325.001 kr., 40 m. ved 575.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 1.000.000 kr. Også for alle 3-6-årige hopper.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-1 Plass : 2-9-1

1 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 2140 1 Plass 346 000
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 01/11 - 03 / 5 2100 26,6a 172
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 04 / 7 2120 26,9 27
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/10 - 08 / 1 2140 28,3 g 57
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 6 27/9 - 03 / 6 1609 25,7a 251
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 4 15/9 - 04 / 10 2120 28,3 g 34
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 2 Plass 380 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Bjerke Travbane 2 01/11 - 04 / 9 2600 28,1a 48
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 2 18/10 - 05 / 7 2160 27,6 21
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 1 07/10 - 02 / 14 2180 27,0 35
H. Holm H. Holm Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 08 / 3 2100 26,6 34
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 20/9 - 05 / 9 2160 29,2 49
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -27 -1 -2 -2 -9 -81 000
Spik Lotta 3 Plass 266 180
8 år M.M. BRUN HP v.Spikeld R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 07 / 2 2100 29,4 70
e. Hjelset Floka v. Järvsöfaks (S) R. Aarlie Jarlsberg Travbane - 27/10 - 01 / 3 1609 dg a 95
Kristine L. Krokli /Nesttun R. Aarlie Klosterskogen Travbane 1 19/10 - 04 / 1 2100 27,6 179
R. Aarlie Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 01 / 11 1609 26,0a 133
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Drammen Travbane 5 05/10 - 05 / 11 1700 28,3a 84
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 2160 1 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Gravdal Bjerke Travbane 0 08/11 - 05 / 9 1609 25,5a 453
e. Hof Lill v. Hof Lundin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 29/10 - 07 / 4 1660 28,2 129
Eivind Gravdal /Hof Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 19/10 - 04 / 5 2120 27,4 273
D. Dalen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 0 11/10 - 08 / 6 2160 30,3 822
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Biri Travbane 4 06/10 - 07 / 5 1609 25,6a 167
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 2 Plass 505 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Bjerke Travbane 2 11/10 - 08 / 11 2160 26,7 46
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 04 / 1 2100 26,0 392
Stall Trø Hera S. Jessen Bjerke Travbane 0 09/9 - 04 / 14 2160 26,8 g 620
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Sørlandets Travpark - 22/7 - 04 / 5 2140 dg a 526
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 05 / 6 2120 25,6 84
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -0 -5 -2 -5 -316 511
Aine G.L. 3 Plass 514 602
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 05/11 - 07 / 4 2200 28,9 173
e. Tangen Mari v. Lome Kongen O. Kjenner Momarken Travbane 4 14/10 - 05 / 2 1640 27,7a 229
Gustav Larsen /Lindesnes O. Kjenner Färjestad 0 23/9 - 03 / 12 2180 25,6 g 284
J. Mjølnerød Gustav Larsen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 10/9 - 03 / 4 2100 27,6a 221
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 28/8 - 15 / 7 2100 28,6a 104
7 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -9 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 4 Plass 408 500
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Malmin Bjerke Travbane 7 11/10 - 08 / 9 2160 28,0 133
e. Eldny v. Pål Even K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 6 2100 26,6 g 238
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak K. Malmin Bjerke Travbane 0 20/9 - 08 / 1 2100 26,5a 144
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 09/9 - 04 / 8 2140 26,2 350
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 3 26/8 - 04 / 7 1640 24,0 131
8 2017: -17 -0 -0 -2 -4 -35 000 2016: -16 -2 -1 -2 -6 -151 000
Mjølner Oda 5 Plass 522 519
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 01/11 - 06 / 11 1609 25,1ag 659
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll M. Finsand Sørlandets Travpark 3 22/10 - 08 / 1 2160 29,6 111
Stall Slusehesten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 01 / 4 2100 28,3ag 192
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 11/10 - 08 / 7 2160 27,5 290
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Kolle Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 13 2200 32,2 g 131
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 6 Plass 605 678
8 år SVART HP v.Lome Elden K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 03/11 - 01 / 11 2100 25,8a 135
e. Trons Britta v. Spang Best M. Gundersen Bjerke Travbane 1 11/10 - 08 / 12 2160 26,6 84
Hesteeiere.no - Trons Torila K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 2 2100 26,8 141
M. Gundersen Heidi Moen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 26/8 - 04 / 3 1640 25,2 g 72
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 09/8 - 06 / 9 2100 26,8a 144
10 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -36 949 2016: -15 -1 -2 -2 -8 -284 220
Tante Ragnhild 2180 1 Plass 1 194 513
6 år SVART HP v.Bork Odin J. Kontio Bollnäs 3 05/10 - 11 / 6 2160 25,6 74
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo V. Hop Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 14 2120 26,0 153
Morten Langli /Oslo V. Hop Bergen Travpark 4 14/9 - 03 / 3 2120 26,0 47
O. Mikkelborg G. Gundersen Sørlandets Travpark 5 26/8 - 04 / 15 1660 23,4 79
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/8 - 08 / 11 2160 25,9 162
11 2017: -24 -0 -0 -0 -7 -21 000 2016: -31 -0 -4 -3 -8 -130 771
Millionolga 2 Plass 683 022
8 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten P. Midtfjeld Momarken Travbane 8 05/11 - 06 / 2 1640 31,0a 441
e. Skjegge Lill v. Elding M. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 7 2140 27,9 638
Rune Wilberg-Trine Wilberg I. Lamvik Drammen Travbane 0 09/10 - 05 / 5 1720 30,1 g 279
H. Ydersbond Rune Wilberg I. Lamvik Biri Travbane 6 15/9 - 07 / 6 1620 27,8 408
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl C. Antonsen Drammen Travbane 6 03/9 - 06 / 5 2100 28,7a 161
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 3 Plass 692 443
6 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Biri Travbane 7 04/11 - 04 / 14 2140 28,2 g 241
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Momarken Travbane 8 24/10 - 05 / 9 2160 26,6 g 88
Merete Viksås /Roa N. Westerholm Romme 2 13/10 - 06 / 4 1640 24,8a 79
O. Østre Merete Viksås O. Lindqvist Bollnäs - 05/10 - 11 / 2 2140 dg 63
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 04 / 13 2120 25,4 386
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -8 -3 -1 -6 -989 066
Brenne Blissi 4 Plass 1 117 767
5 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 05/11 - 07 / 5 2200 28,4 14
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 14/10 - 05 / 7 1640 27,0a 21
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 10 2120 25,8 211
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Färjestad 7 23/9 - 03 / 15 2200 24,3 51
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/9 - 03 / 2 2100 27,9ag 20
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 5 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 1 11/11 - 09 / 1 2140 25,0 80
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Momarken Travbane 1 24/10 - 05 / 13 2160 25,4 150
Marianne Undem /Skien J. Undem Bjerke Travbane 6 18/10 - 08 / 8 2140 26,1 591
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 4 08/10 - 05 / 10 1609 24,7ag 231
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 02 / 6 1700 24,9a 142