<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 V4-2
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP - MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 150.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -9 -0 -1 -0 -2 -10 000 2016: -15 -1 -2 -3 -7 -60 500
Valle Viking 1 Plass 104 803
7 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) C. Antonsen Momarken Travbane 0 05/11 - 01 / 5 1640 34,6a 177
e. Valle Vilde v. Pål Even O. Østre Momarken Travbane 0 28/9 - 01 / 1 1640 28,8a 127
Marte Lybæk Jensen /Gan O. Østre Momarken Travbane - 19/9 - 06 / 2 1640 dg a 166
Jeanett Marie Dagsvold (A) Marte Lybæk Jensen K. Kvasnes Momarken Travbane P 05/9 - 21 / 1 2140 38,0 P
Hvit m/oransje skulderstk & belte, rek G. Antonsen Bjerke Travbane 5 06/6 - 04 / 2 1609 28,6a 124
2 2018: -7 -1 -0 -1 -1 -23 000 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 2 Plass 168 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven E. Killingmo Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 11 1609 37,8ag 110
e. Eldpia v. Åsaelden M. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/4 - 05 / 12 2160 br g 71
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad M. Gundersen Leangen Travbane 0 08/4 - 08 / 3 2140 br g 71
Siv Emilie Løvvold (A) Majken Amundsen (A) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 26/3 - 06 / 12 2120 29,4 62
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 12 2160 30,1 g 379
3 2018: -11 -3 -1 -1 -4 -78 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 3 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Lome Elden I. Lamvik Jarlsberg Travbane 7 27/10 - 03 / 2 2100 31,7 392
e. Løve Jerka v. Auvin (S) E. Høitomt Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 2 2100 dg a 167
Thomas Simonsen /Vear V. Hop Bjerke Travbane - 11/9 - 04 / 8 1609 dg a 628
Inga Lamvik Jan Morten Hansen (T) M. Nielsen Drammen Travbane 11 03/9 - 04 / 4 2100 32,6ag 192
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek T. Borg Jarlsberg Travbane - 27/8 - 02 / 9 2120 dg 449
4 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 1 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 06/11 - 02 / 3 2100 32,1ag 81
e. Sigdalspila v. Drillo P. Midtfjeld Leangen Travbane 0 28/10 - 04 / 3 2140 30,7 g 224
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Bergen Travpark 6 21/10 - 01 / 12 2160 29,5 140
Line Nygård Per Arvesen (A) K. Johansen Biri Travbane 4 13/10 - 04 / 10 2100 33,2a 53
Grønn m/gule seler&skstk m hv ruter K. Johansen Bjerke Travbane 6 07/10 - 02 / 12 2180 28,8 483
5 2018: -12 -0 -0 -0 -3 -14 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2 Plass 264 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Leangen Travbane 2 28/10 - 04 / 2 2140 29,3 81
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Bergen Travpark 5 21/10 - 08 / 15 2140 27,9 233
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane 3 14/10 - 01 / 7 2160 29,5 142
Amanda Robertsen (A) Per Arvesen (A) P. Arvesen Bjerke Travbane 3 07/10 - 02 / 13 2180 27,9 190
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek P. Arvesen Biri Travbane 4 29/9 - 03 / 6 2120 29,3 189
6 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -20 -2 -2 -1 -6 -85 000
Stee Raua 3 Plass 206 000
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld C. Hande Jarlsberg Travbane - 27/10 - 03 / 4 2100 dg 145
e. Stee Vilja v. Viljesterk A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 7 2160 34,4 g 196
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein V. Hop Jarlsberg Travbane - 22/9 - 06 / 6 1609 dg a 225
Helene Kolle Jo Oxhovd Svalesen C. Hande Bjerke Travbane 2 06/9 - 03 / 5 2160 30,8 g 105
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek C. Hande Biri Travbane 4 25/8 - 07 / 4 2120 28,5 107
7 2018: -14 -0 -1 -0 -6 -30 500 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 4 Plass 311 000
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Drammen Travbane 5 09/11 - 01 / 6 2100 30,9ag 73
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 29/10 - 07 / 5 1660 30,0 339
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Klosterskogen Travbane 4 19/10 - 04 / 3 2100 28,0 321
Kristine Kvasnes (T) Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 15/10 - 01 / 7 1609 dg a 546
Rosa m/logo i grønt L. Trudvang Bjerke Travbane 0 11/10 - 03 / 3 2100 30,6a 592
8 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -11 -0 -1 -2 -1 -22 000
Nume Vinn 5 Plass 186 277
6 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Jensen Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 6 2160 33,9 rg 659
e. Nume Line v. Krembest C. Antonsen Drammen Travbane 0 12/8 - 09 / 6 2920 34,0 1082
Cato Antonsen /Mysen M. Berås Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 07 / 10 2120 29,7 97
Henriette Bye Cato Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 26/7 - 04 / 5 2600 29,7ag 438
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl C. Antonsen Bjerke Travbane 0 17/7 - 03 / 3 2100 29,4ag 493
9 2018: -13 -5 -0 -0 -3 -156 683 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 1 Plass 605 183
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Bjerke Travbane - 08/11 - 05 / 8 1609 dg a 87
e. Marina Lill v. Marine Svarten M. Sørvik Jarlsberg Travbane 1 27/10 - 03 / 6 2120 26,1 29
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 0 25/10 - 03 / 6 1609 27,4ag 115
Martine O. Sørvik (T) Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Momarken Travbane 6 14/10 - 10 / 3 2140 25,9 g 297
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek B. Humborstad Bjerke Travbane - 04/10 - 04 / 6 2100 dg a 21
10 2018: -12 -1 -2 -2 -3 -54 000 2017: -14 -2 -0 -1 -6 -54 000
Holt Gnist 2 Plass 392 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) L. Trudvang Jarlsberg Travbane 5 27/10 - 03 / 5 2120 28,0 163
e. Bø Terna v. Lykkebron* L. Trudvang Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 03 / 6 2120 29,1 g 101
Jan Inge Drageset /Hof J. Eilertsen Momarken Travbane - 05/9 - 03 / 5 2160 dg 130
Louise V. Trudvang (S) Jan Inge Drageset (A) J. Eilertsen Sørlandets Travpark 1 20/8 - 03 / 4 2160 28,2 73
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 8 2180 31,6 g 256
11 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500
Rokketroll 3 Plass 409 000
13 år SVART V v.Polar Troll L. Fagerheim Momarken Travbane 5 24/10 - 08 / 2 2760 33,8 g 172
e. Myrvarda v. Rappfot L. Fagerheim Drammen Travbane 0 21/8 - 01 / 5 1700 31,4 438
Rolf Gunnar Hagen /Hærland L. Nygård Biri Travbane 0 28/7 - 11 / 2 1600 31,6 g 857
Linn Therese Fagerheim (A) Rolf Gunnar Hagen L. Nygård Biri Travbane 0 18/6 - 04 / 5 2120 32,1 363
Oransje/svart sjakkrutet C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/2 - 04 / 11 2140 32,6a 928
12 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eld Grim 4 Plass 311 100
8 år SVART H v.Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 5 2100 28,4a 524
e. Toddy Løva v. Toddy C. Antonsen Momarken Travbane 0 20/12 - 04 / 11 1640 31,6a 299
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/12 - 03 / 8 2100 28,7a 273
Silje Hogner (A) Ole Johnny Mathisen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 02/11 - 07 / 10 2100 27,0a 666
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl E. Høitomt Momarken Travbane 3 12/7 - 01 / 2 2140 28,2a 146
13 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 1 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 27/10 - 03 / 10 2140 27,6 222
e. Hjelset Hagi v. Braute A. Valstad Drammen Travbane 3 09/10 - 05 / 1 1700 27,3 252
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik S. Løvvold Bjerke Travbane 5 04/10 - 03 / 12 2200 29,1 234
Anita Valstad Hagmann (S) Jon Magne Vik A. Valstad Biri Travbane 4 15/9 - 07 / 4 1620 27,3 390
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Momarken Travbane 4 05/9 - 03 / 11 2160 29,4 811
14 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -3 -1 -3 -3 -130 500
Kleppe Skranten 2 Plass 584 500
13 år BRUN V v.Njølstad Stjernen A. Robertsen Drammen Travbane 0 09/10 - 05 / 7 1720 37,3 g 69
e. Gjømle Vinni v. Elding A. Robertsen Biri Travbane - 15/9 - 07 / 9 1640 dg 31
Solveig R. Sandven /Norheimsund A. Robertsen Drammen Travbane 1 21/8 - 01 / 3 1700 25,9 22
Josefine Eilertsen (S) Birgitte Lode O. Sagholen Jarlsberg Travbane - 18/8 - 01 / 4 2120 dg 380
Svart/gull skrådelt, hvit kant L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 04/8 - 01 / 4 1609 26,1a 101