<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 400.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 1 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor N. Blom Bollnäs 7 28/10 - 07 / 14 2180 31,4 271
e. Germa v. Elding J. Björk Hagmyren 0 08/10 - 04 / 3 1640 31,2 436
Sverige K. Larsson Bergsåker 0 29/9 - 09 / 4 2160 26,9 356
Kenneth Larsson (A) M. Andersson Årjäng 0 22/5 - 07 / 4 2140 27,5 1062
brun m/hvit stolpe K. Larsson Rättvik 0 15/5 - 09 / 9 2160 28,8 926
2 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 2 Plass 275 764
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 6 05/11 - 06 / 1 1640 28,7a 410
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten C. Kjenner Bjerke Travbane 0 11/10 - 03 / 8 2100 28,7a 419
Heine Bernhus-Emil Bernhus K. Johansen Drammen Travbane 2 05/10 - 05 / 5 1700 28,0a 38
Ole-Christian Kjenner (S) Heine Bernhus O. Østre Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 7 1609 26,8ag 211
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Østre Drammen Travbane 2 14/9 - 04 / 2 1700 28,7a 60
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 3 Plass 348 692
9 år MØRKBR H v.Elding P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 01/11 - 03 / 3 2100 27,0a 86
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 01 / 1 2100 27,8a 39
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Biri Travbane 5 06/10 - 07 / 4 1609 25,6a 71
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane P 19/9 - 20 / 6 2160 28,1 P
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 0 01/3 - 05 / 4 1720 31,5 18
4 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 4 Plass 274 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 27/10 - 01 / 10 1609 26,9a 131
e. Minella v. Minpil H. Tvedt Bjerke Travbane 0 11/10 - 03 / 7 2100 29,5a 95
Terje Visnes /Siggerud O. Sagholen Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 06 / 9 1609 24,9a 104
Dag-Sveinung Dalen (T) Terje Visnes O. Sagholen Färjestad 6 11/9 - 10 / 4 2160 28,4 27
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Sagholen Momarken Travbane 1 22/8 - 06 / 9 1640 25,5a 532
5 2018: -8 -4 -1 -0 -1 -147 000 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 5 Plass 464 949
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 1 01/11 - 03 / 7 2100 26,1a 41
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn O. Østre Bjerke Travbane 1 25/10 - 03 / 8 1609 25,2a 234
Team Emil J. Hansen Bjerke Travbane 1 11/10 - 03 / 1 2100 27,4a 57
Ole Johan Østre (T) Petter Glittum (T) C. Jepson Färjestad 3 02/10 - 07 / 3 2140 26,7 463
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 3 2600 29,9a 187
6 2018: -11 -1 -1 -0 -4 -40 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 6 Plass 292 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 02 / 5 1700 31,3ag 240
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane 0 22/8 - 06 / 7 1640 28,0a 416
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Kala Landbane 0 19/8 - 06 / 3 1920 29,2 g 434
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Biri Travbane 0 11/8 - 05 / 3 2100 31,2ag 336
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Jarlsberg Travbane - 04/8 - 01 / 7 1609 dg a 1361
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 991 2017: -15 -3 -1 -3 -5 -149 878
Hvatt Ronja 7 Plass 383 869
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Bjerke Travbane 0 25/10 - 03 / 9 1609 28,1a 160
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Bjerke Travbane 4 07/10 - 07 / 3 2160 26,2 205
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Färjestad 3 23/9 - 03 / 9 2160 25,6 128
Per M. Hvattum (A) P. Hvattum Bjerke Travbane 3 23/8 - 05 / 12 2180 27,0 77
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 2 11/8 - 01 / 4 2100 27,0a 55
8 2018: -5 -3 -2 -0 -0 -120 120 2017: -15 -3 -0 -2 -4 -79 000
Skogli Viktor 8 Plass 399 052
7 år SVART V v.Alm Viktor G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 27/10 - 01 / 1 1609 26,5a 51
e. Skogli Flickan v. Elding G. Austevoll Biri Travbane 5 20/10 - 08 / 2 2100 28,5a 66
Hans Ingvald Minge /Mysen M. Gundersen Bjerke Travbane 3 11/10 - 03 / 5 2100 27,9a 47
Per Oleg Midtfjeld (T) Hans Ingvald Minge O. Kjenner Bjerke Travbane 0 31/5 - 03 / 11 2100 32,9a 645
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Austevoll Momarken Travbane 5 19/5 - 07 / 7 1640 27,0a 171
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 9 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 5 08/11 - 05 / 1 1609 24,7a 141
e. Sima Vira v. Bokli Eld M. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/10 - 04 / 1 2100 29,9a 87
Gerd Johannessen-Emma Johannessen M. Gundersen Momarken Travbane 2 19/9 - 01 / 7 2140 28,1a 63
Magnus Teien Gundersen (S) Gerd Johannessen M. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/9 - 07 / 5 1609 25,0a 171
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 1 01/9 - 01 / 5 1609 25,5a 34
10 2018: -5 -1 -1 -1 -1 -62 384 2017: -14 -1 -3 -1 -7 -78 500
M.H. Fantomet 10 Plass 443 475
7 år BRUN V v.Sterk Odd M. Sørvik Bjerke Travbane 4 01/11 - 03 / 4 2100 26,9a 591
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Bjerke Travbane 0 25/10 - 03 / 7 1609 26,4ag 489
Stall M.H. Fantomet D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 01 / 8 1609 25,7ag 37
Martine O. Sørvik (T) D. Dalen Biri Travbane 2 06/10 - 07 / 2 1609 25,3a 163
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek H. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/8 - 03 / 8 2160 31,0 66
11 2017: -16 -2 -2 -6 -3 -181 869 2016: -14 -3 -0 -3 -5 -109 258
Kong Henry* 11 Plass 388 965
6 år BRUN V v.Lome Kongen T. Jansson Bergsåker 7 04/11 - 07 / 12 2160 26,6 114
e. Løv Perla v. Lome Elden M. Andersson Färjestad 1 02/10 - 07 / 5 2160 25,8 107
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 3 20/9 - 08 / 11 2100 24,9a 174
Gunnar Austevoll (T) Mats Andersson (T) M. Andersson Romme 2 08/9 - 03 / 6 1640 24,8a 75
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Andersson Årjäng 3 20/8 - 08 / 1 2640 27,1 29
12 2018: -7 -0 -0 -3 -1 -29 000 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 12 Plass 431 000
7 år MØRKBR H v.Særpefanten V. Hop Bjerke Travbane 1 08/11 - 05 / 4 1609 24,0a 46
e. Embra v. Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane 1 19/10 - 01 / 6 2100 27,3a 18
Einar Henneseid /Drangedal V. Hop Biri Travbane 3 06/10 - 07 / 7 1609 25,6a 47
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 01 / 1 2100 27,3a 89
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/9 - 08 / 8 2100 27,0a 391