<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:10 V5-3
MAX 600 POENG - DATOLØP
MAX 600 POENG - DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 255.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-11-3 Plass : 7-11-3

1 2018: -11 -0 -2 -1 -3 -28 991 2017: -16 -3 -0 -2 -2 -89 500
California Estelle 2100 1 Plass 280 991
6 år BRUN HP v.Jetstile O. Østre Klosterskogen Travbane 3 26/10 - 06 / 11 1700 16,1a 63
e. California Joy (DE) v. Floritas Hero L. (S) O. Østre Årjäng 0 05/10 - 03 / 10 2660 15,6 107
Sigrunn Ottersen /Halden O. Østre Färjestad 0 23/9 - 04 / 11 2660 15,3 g 457
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 4 2100 16,5ag 159
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 04 / 9 1700 15,9a 78
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -1 -1 -2 -16 000
Solitario Jet (IT) 2 Plass 255 029
7 år BRUN H v.Supergill* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 7 02/10 - 04 / 12 2100 16,0a 162
e. Zichea F.Z. (IT) v. Indro Park* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 0 11/9 - 05 / 4 2600 17,7a 97
Tommy Røssland /Dimmelsvik K. Malmin Bjerke Travbane 3 21/8 - 04 / 10 2100 14,6a 48
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 2 10/8 - 03 / 3 1609 13,2a 57
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Bjerke Travbane 0 17/7 - 05 / 9 2100 19,3ag 86
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -1 -4 -28 993
Global Skipper* (S) 3 Plass 219 058
6 år BRUN V v.Infinitif* (IT) J. Moberg Färjestad 4 13/10 - 04 / 8 2640 17,0 75
e. Global Express* (S) v. Defi D'aunou* (FR) J. Moberg Axevalla 4 29/9 - 05 / 1 3140 16,9 423
Sverige J. Moberg Årjäng 6 17/9 - 07 / 7 2140 15,0 82
J. Moberg J. Moberg Bjerke Travbane 2 04/9 - 05 / 10 2100 15,1a 60
mørkblå med rødt/hvitt skråbånd. D. Aarum Årjäng - 20/8 - 07 / 8 2640 dg ag 46
4 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -13 500
Bella Noark 4 Plass 256 500
10 år MØRKBR HP v.Gentle Noark S. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 07 / 10 2100 17,6a 251
e. Bonnie Sign (S) v. Smok'n Lantern* (US) E. Jensen Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 03 / 5 2100 18,1a 251
Thure Bottolfs /Sandefjord E. Jensen Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 03 / 9 2100 18,1a 593
E. Høitomt Thure Bottolfs E. Jensen Bjerke Travbane 0 27/9 - 04 / 10 1609 14,9a 699
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Jensen Bjerke Travbane 5 30/8 - 10 / 7 2100 17,9a 425
5 2017: -5 -0 -1 -0 -1 -13 000 2016: -12 -0 -0 -0 -1 -1 000
Ouster Hanover (US) 5 Plass 234 045
9 år MØRKBR V v.Andover Hall* (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 7 23/10 - 04 / 1 2100 16,1a 1590
e. Our Bella Ella (US) v. Donerail* (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 16/10 - 03 / 3 2100 17,1a 593
Jorun Schwabe-Vidar Schwabe K. Johansen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 6 1609 15,9a 328
H. Nygård Jorun Schwabe K. Johansen Bjerke Travbane 0 06/10 - 05 / 6 2100 16,5a 507
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl M. Finsand Bjerke Travbane 0 21/9 - 04 / 10 2100 17,2a 297
6 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -30 000 2017: -16 -4 -1 -1 -5 -113 995
Red Bolt 6 Plass 257 495
6 år RØD H v.Coktail Jet (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 23/10 - 04 / 4 2100 15,9a 54
e. Saturday Sun v. Anders Crown* (US) M. Jakobsson Färjestad 7 09/10 - 09 / 10 1640 12,6a 102
Anne-Marie Andresen /Kolbu K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 27/9 - 04 / 8 1609 14,3a 27
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) G. Austevoll Årjäng 0 20/8 - 09 / 5 2140 17,4a 93
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 08 / 6 1609 14,7a 207
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -1 -3 -42 749
Fox Dragon (DE) 7 Plass 267 957
6 år MØRKBR H v.Goetmals Wood* (FR) F. Fladen Bjerke Travbane - 18/10 - 06 / 11 2100 dg a 39
e. Virginia Dragon (NL) v. Nevele Cero O.* F. Fladen Bjerke Travbane 1 02/10 - 04 / 8 2100 14,2a 67
Atle Walgren /Jar R. Bot Gelsenkirchen 7 07/7 - 03 / 1 2000 14,7a 98
F. Fladen Sigbjørn Kolnes (T) R. Bot Wolvega - 20/5 - 05 / 1 2600 dg a 148
svart med røde mansjetter og reklame R. Bot Gelsenkirchen 5 01/5 - 04 / 3 2000 14,9a 131
8 2017: -23 -0 -3 -0 -7 -42 698 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000
Cheeky Superb 8 Plass 150 698
7 år BRUN V v.Otello Pierji* (FR) O. Østre Bjerke Travbane 5 30/10 - 04 / 1 2100 15,0a 131
e. Oh Oh Oh (CA) v. Mr. Lavec* (S) O. Østre Bjerke Travbane 2 23/10 - 05 / 10 2100 15,9a 1182
Egil Johansen-Anne-Lene W. Johansen O. Østre Drammen Travbane 0 07/9 - 05 / 6 2100 18,0a 321
O. Mikkelborg Anne-Lene W. Johansen A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 06 / 9 2100 15,7a 519
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Momarken Travbane 0 05/8 - 03 / 8 2140 17,7a 811
9 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -27 -0 -3 -4 -10 -90 936
Super Rina 9 Plass 239 661
7 år BRUN HP v.Cigar Bar (US) B. Barka Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 07 / 9 2100 17,8a 127
e. Superina Land v. Super News (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/10 - 04 / 9 2100 16,4a 497
Stall Helt Krise B. Steinseth Drammen Travbane 0 05/10 - 04 / 9 1700 16,2a 164
B. Steinseth B. Steinseth Rättvik 7 18/9 - 07 / 2 2140 14,8a 315
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Robertsen Bjerke Travbane 6 09/9 - 03 / 2 2100 16,0a 334
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -1 -4 -16 000
Yank Dreamcatcher* (S) 10 Plass 238 678
10 år BRUN V v.Cantab Hall (US) H. Holm Bjerke Travbane 4 06/11 - 05 / 3 2100 16,2a 628
e. Yuma Hall (US) v. Royal Troubador* (US) H. Holm Drammen Travbane 7 14/9 - 05 / 4 1700 15,8a 126
Sverige H. Holm Drammen Travbane 4 17/8 - 05 / 3 2100 17,9a 256
H. Holm Baard Finn Frøyland H. Holm Drammen Travbane P 31/7 - 21 / 1 2100 20,9 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/6 - 05 / 1 1609 18,9a 95
11 2018: -12 -4 -2 -0 -4 -322 000 2017: -16 -1 -6 -0 -3 -96 000
Allaway G.T. 11 Plass 557 000
5 år BRUN V v.Broadway Hall (US) A. Wolden Momarken Travbane - 05/11 - 04 / 6 1640 dg a 93
e. Valuta G.T. v. Deliberate Speed* (US) F. Fladen Bergen Travpark - 21/10 - 06 / 1 2100 dg a 77
Arnfinn Bye /Oslo A. Wolden Bjerke Travbane 2 02/10 - 04 / 5 2100 14,4a 19
A. Wolden A. Wolden Bjerke Travbane 2 25/9 - 01 / 1 2100 15,0a 66
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Wolden Bjerke Travbane 9 10/9 - 11 / 10 2600 14,6a 1848