<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP - BREDDEPREMIERING
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-4 Plass : 10-2-4

1 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -13 000
Krylling Kompis 2100 1 Plass 15 000
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Jarlsberg Travbane - 03/11 - 03 / 5 2100 dg 173
e. Krylling Bella v. Lykke Gutten D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 08 / 3 2100 39,2 g 251
Kari Steinseth /Bergen D. Dalen Drammen Travbane 8 17/8 - 02 / 7 2100 38,1 g 309
D. Dalen Einar Steinseth G. Gundersen Drammen Travbane - 04/5 - 02 / 3 2100 dg 601
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 0 21/4 - 09 / 9 2120 37,8 g 383
2 2018: -5 -2 -1 -0 -2 -40 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000
Spang Ole 2 Plass 47 000
4 år MØRKBR V v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 5 2140 35,7 P
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo T. Solberg Biri Travbane 25/11 - 22 / 5 2120 52,8 g B
May Viola Karlsen /Hamar
T. Solberg Erik Killingmo (T)
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Torpa Ola 3 Plass 18 000
6 år BRUN V v.Åsajerven O. Mikkelborg Biri Travbane - 25/8 - 08 / 2 2100 dg 250
e. Stumne Ninsen v. Krembest O. Mikkelborg Drammen Travbane 7 17/8 - 02 / 2 2100 38,0 g 120
Øystein Eithun-Tove Iren Melby T. Totland Bergen Travpark - 08/6 - 09 / 5 2100 dg 306
V. Hop Oskar Slåttland (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 04/5 - 08 / 1 2100 37,4 g 97
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Drammen Travbane - 30/4 - 07 / 2 2100 dg 61
4 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -5 -2 -2 -1 -0 -42 000
Prins Aragon 2120 1 Plass 50 000
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 27/10 - 08 / 8 2100 35,3 30
e. Mjølner Mille v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane P 01/10 - 20 / 4 2160 35,0 P
Emilie Athine Fjeld /Halden G. Gundersen Momarken Travbane 10/9 - 21 / 10 2160 53,4 B
J. Mjølnerød Lena Mari Fjeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 04/9 - 23 / 14 1680 56,0 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
5 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 2 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll M. Gundersen Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 3 2100 dg 476
e. Eld Riga v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 5 09/10 - 08 / 2 2100 36,7 g 350
Gudbrand O. Skiaker /Jaren B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 08 / 11 2100 41,8 g 441
K. Mathisen Gudbrand O. Skiaker M. Gundersen Biri Travbane 0 11/8 - 08 / 9 2100 47,0 g 312
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek B. Steinseth Biri Travbane P 07/4 - 20 / 7 2120 41,0 g P
6 2018: -13 -0 -0 -0 -6 -17 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 3 Plass 39 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane 1 20/10 - 03 / 2 2100 35,3 132
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Drammen Travbane 4 09/10 - 08 / 4 2100 36,4 g 754
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Biri Travbane 5 29/9 - 08 / 1 2100 37,4 294
L. Revheim Johan Petter Gustavsen A. Stensen Biri Travbane P 30/6 - 23 / 4 2100 40,7 g P
Blå m/L.B.R. i hvitt.
7 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -11 000
Amazona 4 Plass 21 000
7 år SVART HP v.Nordli Svarten B. Steinseth Drammen Travbane 0 23/10 - 07 / 2 2100 37,6 301
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 7 10/4 - 08 / 1 2100 36,0 343
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 5 2140 36,4 109
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 3 10/2 - 08 / 5 2100 36,7 232
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Bronken Momarken Travbane 7 31/1 - 08 / 10 2140 39,7 345
8 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 5 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 7 2120 dg 96
e. Steinsvad Il v. Ilmin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 15/10 - 08 / 8 2120 36,9 g 124
Magne T. Haadem /Aurdal Å. Tengsareid Biri Travbane 8 15/9 - 03 / 7 2100 35,5 g 199
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 03/9 - 09 / 2 2100 36,2 g 96
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 17/8 - 02 / 3 2100 37,6 g 71
9 2018: -12 -0 -1 -0 -8 -28 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 2140 1 Plass 66 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen R. Sveen Biri Travbane 3 20/10 - 03 / 11 2120 35,1 465
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden R. Sveen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 7 2120 35,4 411
Kari Steinseth /Bergen M. Gundersen Drammen Travbane 5 04/5 - 02 / 8 2120 35,0 g 183
R. Sveen Einar Steinseth D. Dalen Biri Travbane 0 07/4 - 04 / 2 2100 33,8 694
brun m/røde seler D. Dalen Biri Travbane 0 13/1 - 08 / 5 2120 38,2 g 265
10 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 2 Plass 70 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Drammen Travbane 6 30/10 - 08 / 15 2140 34,9 g 535
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) O. Østre Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 12 2120 35,6 g 180
Hanne E. Ellefsrud /Gran O. Østre Biri Travbane 7 06/10 - 08 / 5 2100 34,2 509
O. Østre Hanne E. Ellefsrud Å. Tengsareid Biri Travbane P 29/9 - 20 / 5 2120 39,0 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane P 04/9 - 24 / 14 2180 42,6 g P
11 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 063 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -4 842
Bjørnli Ine 3 Plass 28 305
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Bronken Biri Travbane - 13/10 - 08 / 3 2100 dg 888
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Arvika 8 26/6 - 02 / 12 2120 35,8 g 1145
Anne-Linn Rønningen /Hernes H. Holm Biri Travbane - 18/6 - 02 / 1 2100 dg 799
B. Steinseth K. Johansen Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 13 2160 38,1 393
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Biri Travbane - 10/2 - 08 / 10 2120 dg 203
12 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -1 -0 -4 000
Åsa 4 Plass 6 000
7 år SVART HP v.Klack Jo* (S) S. Husby Kala Landbane - 19/8 - 08 / 10 1920 dg 513
e. Lomselda v. Lome Elden H. Østborg Leangen Travbane 0 17/7 - 09 / 7 2160 37,7 g 517
Sunniva S. Huseby /Skaun H. Rasmussen Harstad Travpark N 12/11 - 21 / 2 2060 dgpp N
M. Gundersen Glenn Kramer Stenberg (T) Ø. Wagnild Bodø Travbane 0 04/9 - 02 / 1 2120 br g 123
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame H. Østborg Leangen Travbane 0 15/8 - 08 / 4 2140 36,1 975
13 2018: -11 -0 -2 -0 -7 -33 447 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 5 Plass 46 947
5 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 0 06/10 - 08 / 8 2100 34,9 217
e. Nordby Katla v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 2 15/9 - 03 / 4 2100 33,3 g 169
Tore Bakken /Tangen K. Lunde Momarken Travbane 6 04/7 - 07 / 1 2140 38,0 39
K. Lunde Tore Bakken K. Lunde Drammen Travbane 4 19/6 - 08 / 10 2100 36,8 204
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Drammen Travbane 0 14/11 - 01 / 9 2100 39,1 g 294
14 2018: -18 -2 -3 -5 -5 -96 859 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -25 935
Åsaoline 6 Plass 122 794
5 år SVART HP v.Moe Odin Ø. Bjørnstad Romme 7 03/10 - 05 / 14 2160 34,5 50
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) Ø. Bjørnstad Biri Travbane 5 15/9 - 03 / 15 2120 33,4 g 452
Turid Helgemo /Siggerud Ø. Bjørnstad Drammen Travbane 3 07/9 - 03 / 4 2100 33,3 189
H. Storås Øystein Bjørnstad (A) Ø. Bjørnstad Kala Landbane 5 19/8 - 03 / 6 1900 33,3 78
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl Ø. Bjørnstad Biri Travbane 2 11/8 - 08 / 6 2100 33,5 38